NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Mam wy****ne, że to nagranie obejrzy cały internet...
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
STOWARZYSZENIE "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI" TYMCZASOWY FORMULARZ KONTAKTOWY
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Wyciekły dokument – brak postępu w rozmowach handlowych między USA a Wielką Brytanią

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Wielka Brytania nie dokonała znaczących postępów w kierunku zawarcia umowy o wolnym handlu ze Stanami Zjednoczonymi w związku z „chronicznymi” brakami kadrowymi i załamaniami komunikacyjnymi w Whitehall, wynika z skrytki dokumentów widzianych przez The Telegraph.

Liam Fox

Trade Secretary Liam Fox

Szczegóły spotkań trwających dwa lata pokazują, jak nadmiernie rozbudowane działy pracują „w celach krzyżowych”, ponieważ rozmowy transatlantyckie wielokrotnie potykały się o tematy delikatne politycznie, takie jak zasady dotyczące zdrowia, rolnictwa i branży finansowej.

Urzędnicy zaczęli się obawiać, że amerykańska frustracja z powodu braku porozumienia lub nawet częściowej zgody może zakończyć nadzieje na partnerstwo po Brexicie przewidziane w centrum strategii handlowej „Wielkiej Brytanii”.

W jednym komunikacie brytyjski dyplomata ostrzega, że ​​wizyta Liam Foxa, sekretarza handlu w tym tygodniu w Waszyngtonie, może wyglądać na „odrobinę rozpaczliwej oferty”, aby wykazać postęp.

Skrytka korespondencji i notatek pokazuje stopniowo rosnące obawy urzędników o zdolność Wielkiej Brytanii do prowadzenia tak złożonych negocjacji.

Dokumenty przynoszą dalszą analizę związku będącego pod napięciem po wycieku krytyki administracji Trumpa przez Sir Kima Darrocha, brytyjskiego ambasadora w USA.

Jego rezygnacja w środę wywołała gniew w Whitehall w związku z domniemanym naruszeniem norm dyplomatycznych. Tymczasem zrozumiałe jest, że USA odwołały planowane spotkanie dr Foxa i sekretarza handlowego Trumpa Wilbura Rossa.

Znalezione obrazy dla zapytania flaga angielska i amerykanska zdjecia

Nawet w pierwszych rozmowach Wielka Brytania walczyła o dotrzymanie kroku negocjatorom z USA. Jeden e-mail z końca ubiegłego roku pokazuje, że administracja Trumpa zaczęła wysyłać „mniej starszych” urzędników na spotkania.

Zmiana, która nastąpiła w lipcu, odzwierciedlała niezdolność Wielkiej Brytanii do uzyskania „właściwych ludzi w pokoju”, zgodnie z korespondencją.

Pojawił się pomimo alarmu bursztynowego w kolorze Whitehall, który sygnalizował ryzyko niepowodzenia i ostrzegał, że rozmowy były szybko „opóźniane”.

Brytyjscy urzędnicy obwiniają biurokratyczne błędy za brak komunikacji między kluczowymi działami handlowymi biznesu, energetyki, przemysłu i strategii, Departamentem Handlu Międzynarodowego, Ministerstwem Spraw Zagranicznych, Departamentem Środowiska i Spraw Wiejskich oraz Skarbem Państwa.

Jednak bursztynowy alarm pozostał na miejscu na początku tego roku, podkreślając brak postępów. Źródło Whitehall powiedział The Telegraph, że niedobory ekspertów w dziedzinie handlu były „chronicznym problemem”.

Zmiany w harmonogramie Brexit spowodowały również, że najbardziej zdolni urzędnicy służby cywilnej zostali przesunięci wokół kluczowych ról, zwiększając niestabilność.

Departament Handlu Międzynarodowego odrzucił takie oceny. Rzecznik powiedział: „W środę brytyjsko-amerykańska grupa robocza ds. Handlu i inwestycji rozpoczęła szóste spotkanie z udziałem ponad 100 urzędników z obu stron. Objęła ona teraz wszystkie główne obszary polityki, które należy objąć, zanim nasze dwa kraje rozpoczną negocjacje w sprawie rzeczywistej umowy o wolnym handlu. Formalne rozmowy nie mogą rozpocząć się po Brexicie.

„Dopiero wczoraj Sekretarz Handlu Międzynarodowego wrócił z Waszyngtonu, gdzie przeprowadził rozmowy handlowe na wysokim szczeblu z kluczowymi osobami w administracji, w tym Ivanką Trump i przedstawicielem handlowym USA Robertem Lighthizerem. Jesteśmy dobrze przygotowani do negocjacji handlowych z naszym największym partnerem handlowym. Sugerowanie inaczej jest całkowicie i wyraźnie fałszywe ”.

Dokumenty widziane przez tę gazetę pokazują, jak negocjacje ze Stanami Zjednoczonymi zmuszają ministrów i urzędników do zmierzenia się z trudnymi wyborami życia poza UE.

Jeden e-mail z ostatniego miesiąca ostrzegł, że brytyjskie plany zmuszenia gigantów z Doliny Krzemowej do płacenia wyższych podatków ryzykują blokadę w negocjacjach handlowych. Rząd dąży do nałożenia podatku od usług cyfrowych, który będzie skierowany m.in. do Google i Facebooka, ale napotyka presję ze strony amerykańskiego departamentu handlu, aby czekać, aż OECD uzgodni międzynarodowe zasady.

Dokumenty pokazują, że podczas dyskusji handlowych amerykańscy urzędnicy próbowali wyciągnąć Wielką Brytanię ze strefy wpływów UE. Brytyjscy negocjatorzy stwierdzili, że Waszyngton wielokrotnie „malował Komisję Europejską jako złych facetów”, ponieważ starali się wpływać na system prawny po Brexicie. Amerykańscy urzędnicy powiedzieli „łatwiej było zmienić rozporządzenie, zanim zostanie sfinalizowane”

Notatki z jednego spotkania dr Foxa i pana Lighthizera w 2017 r. Pokazują również, że amerykański urzędnik poszukuje brytyjskiego poparcia dla reform i „innowacji” w Światowej Organizacji Handlu.

David Jones, były minister Brexit i poseł Torys, powiedział, że wrogość USA wobec UE jest zrozumiała, ponieważ „UE działała jako kartel. Jest protekcjonistyczny, to gospodarka ekskluzywna. ”

Starsze źródła unijne powróciły, mówiąc, że obawiają się, że Wielka Brytania może stać się pionkiem w sporach USA z Brukselą. Ostrzegli również, że przyjęcie standardów amerykańskich w takich dziedzinach, jak żywność i medycyna będzie miało efekt domina, zamykając części jednolitego rynku UE dla brytyjskich firm.

„Wielka Brytania ma decydujący wybór, jeśli chodzi o to, gdzie leżą jej własne preferencje, takie jak amerykańskie standardy żywności i unijne podejście regulacyjne do ryzyka” – powiedział jeden z wyższych rangą urzędników UE.

„To, w jaki sposób wchodzi w interakcje z UE, będzie miało wpływ na ten wybór. W każdym razie brytyjski biznes eksportujący do UE [będzie musiał] znajdować się w sferze regulacyjnej UE, niezależnie od tego, jaki model wybierze Wielka Brytania. ”

Pragnienie zawarcia amerykańskiej umowy handlowej między brytyjskimi politykami, w tym przywódcą Tory, Borisem Johnsonem, nie gwarantuje, że zostanie podpisany.

Zmaganiom Wielkiej Brytanii w negocjacjach towarzyszy lista zakupów międzynarodowych koncernów administracji Trumpa.

Jeden z byłych negocjatorów handlowych Stanów Zjednoczonych powiedział: „Jeśli Trump zdecyduje się na to, ma pełne ręce roboty z Nafta i Koreą Północną, a nawet wtedy Zjednoczone Królestwo będzie musiało uwolnić się od UE. Rozmawiamy gdzieś po drodze. ”

Joe Owen, dyrektor programu Brexit Instytutu Rządu, ostrzegł, że wątpliwe jest, by Whitehall był w stanie zarządzać sprzecznymi żądaniami ze strony USA i UE w sprawie handlu.

„Ryzyko to duże decyzje polityczne podejmowane przez Wielką Brytanię w oparciu o żądania USA dotyczące umowy o wolnym handlu, a nie myślenie o tym, jakie są wymagania Wielkiej Brytanii i pogodzenie ich z USA. Więc możesz skończyć z podejściem „od początku do końca” – powiedział.

Starszy eurodeputowany powiedział Telegraph, że Wielka Brytania w rozmowach będzie „łatwym wyborem dla Ameryki”.

 

zrodlo:https://premium.telegraph.co.uk/newsletter/article1/leaked-documents-expose-lack-of-progress-in-us-uk-trade-talks/?

Link od „wildtruthseeker”,z ktory dziekuje i pozdrawiam
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: