DZIŚ NA ŻYWO - 21.00 ILE JESZCZE ZOSTAŁO POLSKI W POLSCE ? RZECZ O KOŃCÓWCE RABUNKU POLSKI !! SZOKUJĄCY TEMAT - stan na koniec roku 2019 !!19 listopada 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

Szaleńczy protest francuskich feministek. Pozują do zdjęć w ubraniach… poplamionych krwią menstruacyjną. “GW’ zachwycone

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Francję powoli ogarnia kolejny protest. Tym razem jest on organizowany przez młode obywatelki kraju znad Sekwany,które w ramach manifestacji walczącej o przyznanie im darmowych podpasek… pozują do zdjęć z odzieżą poplamioną krwią menstruacyjną. Akcja jest zachwycony kobiecy dodatek do “Gazety Wyborczej” – “Wysokie Obcasy”.

images1

Bez tytułu 3

“Zrób zdjęcie, kiedy okres poplami Ci spodnie, i wrzuć na Instagrama”. Francuskie nastolatki żądają darmowych podpasek” – brzmi tytuł artykułu ukazanego na stronie “WO”, który opisuje akcję młodych feministek. Aktywistki z ugrupowania “Ça va saigner” – „Poleje się krew” w połowie czerwca zapoczątkowały akcję wrzucania na media społecznościowe zdjęć, w których pozują z bielizną oraz odzieżą poplamioną krwią menstruacyjną.

Droga Francjo, czy my Ci przypadkiem nie przeszkadzamy? Środki do higieny intymnej nie są refundowane, ich składy pozostawiają wiele do życzenia, w szkole nie mówi się o okresie. Chyba przyszedł czas na twórcze nieposłuszeństwo!” – mówią młode Francuzki, a władza zaczyna ich słuchać – pisze dziennikarka “Wysokich Obcasów”.

Młode francuskie feministki domagają się przyznania im darmowych środków higieny osobistej, które ich zdaniem są zbyt drogie, aby mogły je zakupić bez patrzenia na koszta. Sytuacja ma być na tyle dramatyczna, że często ich zakup stawia je przed poważnym dylematem – “wybrać pomiędzy podpaskami lub tamponami, a posiłkiem”.

Czy ich protest zakończy się dla nich tak, jakby chciały? To na razie ciężko ocenić. Na Instagramie po wpisaniu frazy “Ça va saigner” w wyszukiwarce znajdziemy nie więcej niż 1500 zdjęć wyrażających poparcie dla akcji, gdzie oprócz głównych działaczek kolektywu (a także i działacza), znajdziemy sporo fotografii przedstawiających zakrwawioną bieliznę, spodnie czy także podpaski albo wanny.

 

zrodlo:https://www.stefczyk.info/2019/07/09/szalenczy-protest-francuskich-feministek-pozuja-do-zdjec-w-ubraniach-poplamionych-krwia-menstruacyjna-gw-zachwycone/?

2 thoughts on “Szaleńczy protest francuskich feministek. Pozują do zdjęć w ubraniach… poplamionych krwią menstruacyjną. “GW’ zachwycone

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: