2019 07 23 NA ŻYWO 21.00 – KONFEDERACI , DEGENERACI GESZEWCIARZE ,GROSZOROBY , SZANSONIŚCI23 lipca 2019
3 godziny temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Pierwsza ofiara idiotycznego prawa. 27-latek pójdzie do więzienia za gwałt, bo przed stosunkiem nie zapytał wyraźnie o zgodę

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

27-latek został pierwszą ofiarą tzw. „prawa zgody” w Szwecji. Kobieta z którą się przespał oskarżyła go o gwałt, a sąd przyznał jej rację. Młody człowiek pójdzie do więzienia i wyjdzie dopiero po 30-stce.

Para w erotycznej chwili/fot. ilustracyjne/fot. PixabayPara w erotycznej chwili/fot. ilustracyjne/fot. Pixabay

27-letni Szwed z Västerbotten został oskarżony o „careless rape” czyli „przypadkowy gwałt” lub „gwałt z nieostrożności”. Jest to debiut nowego prawa w sądzie wyższej instancji i ustanowienie ważnego precedensu, jak donosi krajowy nadawca SVT.

Zgodnie z nowo wprowadzonym „prawem ​​zgody” mężczyzna został skazany na dwa lata i trzy miesiące więzienia. Z więzienia wyjdzie po 30-stce.

Według Sądu Najwyższego mężczyzna skontaktował się z kobietą w mediach społecznościowych. Następnie spotkali się osobiście i spali w tym samym łóżku.

W nocy zaczął ją dotykać i zainicjował stosunek – kobieta co prawda uprawiała z nim seks i w jego trakcie niczym nie zdradzała, że coś dzieje się wbrew jej woli, ale nie wyraziła wyraźnej zgody.

Dodatkowym obciążeniem oskarżonego było to, że kobieta miała mu wspomnieć na początku spotkania, że nie uprawa seksu na pierwszej randce i chociaż w nocy, gdy spali razem mógł wywnioskować, że zmieniła zdanie, a na dodatek w żaden sposób nie zasygnalizowała już w trakcie stosunku, że chce go przerwać to sąd uznał, że miał miejsce gwałt.

Sąd Najwyższy uznał, że sprawca dokonał w ten sposób aktu seksualnego bez wyraźnej zgody kobiety. Obrona próbowała przekonać sędziego, że kobieta wyraziła „milczącą zgodę” idąc z mężczyzną do łóżka i rozbierając się jednak według sędziego spanie z kimś nago w jednym łóżku nie równa się zgodzie na seks.

Środowiska lewicowe uznały ten wyrok za „dobry”.

 

zrodlo:https://nczas.com/2019/07/12/pierwsza-ofiara-idotycznego-prawa-27-latek-pojdzie-do-wiezienia-za-gwalt-bo-przed-stosunkiem-nie-zapytal-wyraznie-o-zgode/?

2 thoughts on “Pierwsza ofiara idiotycznego prawa. 27-latek pójdzie do więzienia za gwałt, bo przed stosunkiem nie zapytał wyraźnie o zgodę

  1. Miecz obosieczny – jak podpisze, to już nie będzie mogła wrobić w gwałt hehe – ciekawe jak szybko zmienią prawo, jak się zorientują…

  2. – Chcę się z tobą kochać.
    – mmmhmmm Ja z tobą też……
    – To podpisz tu……i na drugiej stronie.
    – Co? Eugeniuszu za dużo wypiłeś.
    – Podpisuj Asia i nie marudź. Takie jest prawo.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: