NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
Pfizer szantażował Kraje, aby utajniły umowy i domagał się od rządów Państw, by oddali  majątki państwowe.. ☀Autor Gabi☀
ALARM!!! Rozsyłać!!!! MOSSAD mobilizuje Wojsko Polskie...
Dlaczego Billa Gatesa nie można aresztować w Szwajcarii ☀Autor Gabi☀
Niemcy szykują się do wielkiej ofensywy. Będą szczepić nawet po 10 mln ludzi tygodniowo ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :-) 8.MARCA 2021
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

PENTAGON OPRACOWAŁ LASER, KTÓRY IDENTYFIKUJE LUDZI PO BICIU SERCA

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Pentagon opracował nowy sposób identyfikacji osób, który działa na odległość i jest trudniejszy do wykrycia niż inne metody. System „Jetson” używa lasera do pomiaru bicia serca danej osoby, co wydaje się prawie tak samo charakterystyczne dla danego człowieka, jak inne wskaźniki biometrycznej identyfikacji tożsamości.

Laser „Jetson”

Siły specjalne USA opracowały urządzenie, które z odległości może wykryć unikalną sygnaturę sercową osoby za pomocą lasera na podczerwień.

Specjalny projekt Pentagonu o nazwie „Jetson” stworzono po tym, jak dotychczasowe metody identyfikacji celu z dystansu, czyli analiza chodu i rozpoznawanie twarzy, okazały się nie tak perfekcyjne, jak zakładano.

laser-jetson.jpg

Przykładowo analiza chodu nie działa, gdy ktoś stoi lub siedzi.

Łatwo jest również oszukać systemy rozpoznawania twarzy – wystarczy założyć maskę lub dokleić brodę i wąsy.

Nikt jednak nie myśli o laserach, które po cichu mogą monitorować ich bicie serca.

Lepsze dane biometryczne

Od dawna czujniki podczerwieni mogą monitorować tętno bez kontaktu fizycznego.

Robią to, wykrywając zmiany współczynnika odbicia sygnału spowodowane przepływem krwi.

System „Jetson” stosuje bardziej precyzyjną technologię zwaną wibrometrią laserową, dzięki której wykrywa ruch powierzchni spowodowanej biciem serca.

Twórcy zakładają, że laser działa na odległość nawet do 200 metrów.

Twierdzą też, że używając mocniejszych laserów, odległość tę można byłoby swobodnie zwiększać.

Nowy system identyfikacji po biciu serca jest przydatny w sytuacjach, gdy biometryczny system rozpoznawania twarzy nie uzyskuje dobrego widoku do skanowania twarzy.

skanowanie-twarzy.jpg

W porównaniu z systemami rozpoznawania twarzy biometria serca jest bardziej stabilna i może osiągnąć ponad 98% dokładności.

Obecnie „Jetson” ma pewne niedociągnięcia, które uniemożliwią zastąpienie nim popularnych technik biometrycznej identyfikacji tożsamości, takich jak rozpoznawanie twarzy czy pobieranie odcisków palców.

Po pierwsze, uzyskanie dobrego sygnału, który trafiłby do bazy danych kardiologicznych, zajmuje około 30 sekund.

W związku z tym trzeba posiadać taką bazę danych sygnatur kardiologicznych i ze względu na długi czas analizy najlepiej byłoby, gdyby skanowany cel przez te kilkadziesiąt sekund stał nieruchomo lub siedział.

Po drugie, laser może zbierać odczyty przez lekkie ubrania, np. koszulkę, bluzę lub cienką kurtkę, ale już wiele warstw odzieży i grubsze ubrania, takie jak zimowa kurtka, zablokują sygnał.

Najprawdopodobniej siły amerykańskie będą wykorzystywały nowe urządzenie w połączeniu z dotychczas używaną technologią biometrycznej identyfikacji osób.

odkwz.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: