NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 PO WYBORCZY KOMENTARZ13 października 2019
3 dni temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Mateusz Morawiecki zdradził datę wyborów? + sondaż

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Do tej pory data wyborów nie była jeszcze znana, ale wygląda na to, że jest już inaczej. Niechcący zdradził ją bowiem Mateusz Morawiecki, który przemawiał podczas konwencji Prawa i Sprawiedliwości oraz Zjednoczonej Prawicy w Katowicach. Z jego słów można wywnioskować, kiedy odbędą się jesienne wybory parlamentarne.

„Rząd nie jedzie na wakacje, od wczesnego rana do nocy pracujemy do 12 października, niech będzie 11, bo cisza wyborcza, w sobotę można odpocząć” – mówił.

Ze słów, jakie wypowiedział Mateusz Morawiecki wynika, że jesienne wybory parlamentarne odbędą się 13 października. Oczywiście na oficjalną informację w tej sprawie trzeba jeszcze poczekać. Taką informację ogłasza zawsze prezydent.

Źródło: dorzeczy.pl, wMeritum.pl

===============

I najnowszy sondaż KONFEDERACJA daleko w dupie nawet jej nie widać ……. CIEKAWE DLA CZEGO ?? może przez rozpoczęcie procesu samodestrukcji ? w wykonaniu debili którzy nazywają się mediami narodowymi……

====================

Z najnowszego sondażu pracowni Social Changes dla portalu wPolityce wynika, że PiS wciąż pozostaje liderem. Na ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego chce głosować 45,3 proc. badanych (wzrost o 0,2 pkt proc. w porównaniu z poprzednim sondażem).

Drugie miejsce zajmuje Platforma Obywatelska z wynikiem 27,8 proc. (spadek o 0,5 pkt proc.). Podium zamyka Wiosna Roberta Biedronia, która może liczyć na 6,3 proc. poparcia. To o 0,2 pkt proc. więcej niż w ostatnim badaniu tej pracowni.

Do Sejmu wchodzą jeszcze: Sojusz Lewicy Demokratycznej, który ma 6 proc. poparcia (wzrost o 0,4 pkt proc.) i Polskie Stronnictwo Ludowe z wynikiem 5 proc. (wzrost o 0,8 pkt proc.).

Kukiz poza Sejmem?

Pod progiem wyborczym znalazł się ruch Kukiz’15, który może liczyć na 3,1 pkt proc. (o 0,1 pkt proc. mniej niż w ostatnim badaniu).

Sondaż został przeprowadzony metodą CAWI na ogólnopolskiej, reprezentatywnej próbie 1022 Polaków w dniach 5–10 lipca 2019 r.

One thought on “Mateusz Morawiecki zdradził datę wyborów? + sondaż

  1. Peżot robi autonomiczne auta, Morawiecki pierdoli o elektryce ale nie ma pojęcia o tym, za to Polacy odtwarzają Syrenę 4 litrową a paliwa szaleją z ceną, debile jebane

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: