NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI - WOJCIECH OLSZAŃSKI23 października 2019
7 godzin temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Trwają poszukiwania 5-letniego Dawida.

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Trwają poszukiwania 5-letniego Dawida. Zabrał go ojciec, który po kilku godzinach już nie żył

    

Advertisement

W trwających od nocy poszukiwaniach 5-letniego chłopca policjanci wykorzystują wsparcie operatorów dronów i policyjnego śmigłowca – informuje stołeczna policja. Sprawdzamy każdy sygnał. Wszystkie informacje o możliwym miejscu pobytu dziecka można przekazywać pod alarmowy numer 112 – podkreśla. W poszukiwania chłopca od samego początku zaangażowano maksymalne siły i środki – mówi rzecznik KGP insp. Mariusz Ciarka.

Zgłoszenie o utracie kontaktu z chłopcem i jego ojcem policja dostała ok. północy od zaniepokojonej osoby z rodziny. Poszukiwania dziecka rozpoczęły się w nocy; funkcjonariusze wykorzystują przy tym psy tropiące.

Jak poinformowała warszawska policja, w poszukiwania zaangażowanych jest wielu funkcjonariuszy. Wykorzystywane jest także wsparcie operatorów dronów oraz policyjnego śmigłowca. „Sprawdzamy każdy sygnał. Wszystkie informacje o możliwym miejscu pobytu dziecka można przekazywać pod alarmowy numer 112” – apelują policjanci.

5-letni Dawid został zabrany przez swojego ojca z miejsca zamieszkania ok. godz. 17 w środę. Mężczyzna miał prawa rodzicielskie; ta sprawa nie ma charakteru uprowadzenia. Według informacji policji, przed godz. 21 ojciec najprawdopodobniej odebrał sobie życie.

Informację o śmierci mężczyzny KPP w Grodzisku Mazowieckim otrzymała o godz. 20.52. Mężczyzna zginął potrącony na torach kolejowych. Jak podała warszawska policja, w miejscu tragicznego zdarzenia nie było dziecka.

Policjanci na terenie Grodziska Mazowieckiego znaleźli samochód, którym poruszali się ojciec z dzieckiem. To szara skoda fabia WGM 01K9. Na miejscu pasażera od strony kierowcy na szybie znajduje się zasłona przeciwsłoneczna z logo Zygzaka McQuinna, czerwonej wyścigówki z bajki „Auta”. Zdjęcie samochodu udostępniono na Twitterze warszawskiej policji.

Policja Warszawa@Policja_KSP

PILNE‼️Policjanci z Grodziska Maz. poszukują 5-letniego Dawida Żukowskiego.
Wczoraj ojciec zabrał chłopca z domu i odjechał w nieznanym kierunku. Późnym wieczorem policjanci dostali zgłoszenie, że mężczyzna nie żyje. Nie znane jest miejsce pobytu dziecka http://www.policja.waw.pl/pl/dzialania-policji/aktualnosci/50607,Poszukujemy-5-letniego-Dawida-Zukowskiego.html 

Poszukujemy 5-letniego Dawida Żukowskiego

Od północy grodziscy policjanci poszukują 5-letniego Dawida Żukowskiego, zamieszkałego w Grodzisku Mazowieckim. Wczoraj około 17.00 ojciec zabrał chłopca z domu i odjechał w nieznanym kierunku. Po…

policja.waw.pl

Policja Warszawa@Policja_KSP

Samochód, którym ojciec z dzieckiem mieli się poruszać odnaleziono na terenie Grodziska Maz. To szara Skoda Fabia. Zebrane informacje wskazują, że mężczyzna targnął się na swoje życie. W miejscu tego tragicznego zdarzenia nie było dziecka.

Zobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na Twitterze

Funkcjonariusze apelują o kontakt do wszystkich, którzy widzieli samochód. Dla policji istotna jest informacja, którędy się przemieszczał.

– Dla nas bardzo ważna informacja dotyczy samego pojazdu bez względu na to, czy znajdował się on w ruchu, czy też był pozostawiony na parkingu – wyjaśnił rzecznik Komendy Stołecznej Policji.

Chłopiec ubrany jest w niebieską bluzę, niebieskie spodnie jeansowe i niebieskie trampki, również z logiem Zygzaka McQueena.

interia.pl

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: