NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1160 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Siemoniak: „Macierewicz kompletnie oszalał”. Były szef MON wezwał posłów PO na przesłuchanie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Posłowie Platformy Obywatelskiej Cezary Tomczyk i Paweł Suski otrzymali wezwanie do stawienia się przed podkomisją, zajmującą się ustalaniem przyczyn katastrofy smoleńskiej. Politycy mają zostać przesłuchani „w celu udzielenia informacji potrzebnych do wyjaśnienia zdarzenia lotniczego z dnia 10 kwietnia 2010 r.”.

Fot. Maciek Jaźwiecki / Agencja Gazeta

Pierwszy o wezwaniu przed podkomisję Antoniego Macierewicza poinformował poseł PO Cezary Tomczyk. „Właśnie odebrałem wezwanie na jutro! Przed Podkomisję Smoleńską Macierewicza” – napisał Tomczyk na Twitterze, publikując zdjęcie wezwania.

„Ta Komisja już dawno powinna być zlikwidowana. Po czterech latach ustaliła… No właśnie. Nic nie ustaliła. Zmarnowała za to miliony złotych polskich obywateli. A wątpliwe prawnie wezwanie jest kuriozalne” – skomentował polityk.

Cezary Tomczyk@CTomczyk

Właśnie odebrałem wezwanie na jutro! przed Podkomisje Smoleńską Macierewicza. Ta Komisja już dawno powinna być zlikwidowana. Po czterech latach ustaliła…No właśnie. Nic nie ustalila. Zmarnowała za to miliony złotych polskich obywateli.A wątpliwe prawnie wezwanie jest kuriozalne

Ludzie o tym mówią: 331

Tomczyk i Suski wezwani przez Macierewicza

„Kuriozalnym” podobne wezwanie nazwał  Paweł Suski, drugi z posłów PO, który otrzymał pismo podpisane przez Antoniego Macierewicza.

poseł Paweł Suski@pawelsuski

Macierewicz bezpodstawnie wzywa posłów na przesłuchanie, kuriozalne wezwanie, podkomisja smoleńska szuka nowych dowodów na zamach ? A może chce zrealizować swoje groźby artykułowane podczas SKON ,,będziecie siedzieć”.

Ludzie o tym mówią: 17

„A. Macierewicz wypadł z gry, szuka przyczyn chorej tezy o zamachu smoleńskim z fantazją, wzywając na przesłuchanie posłów opozycji. Nie ma podstawy prawnej. Śmieszna podkomisja tzw. specjalistów do rozwiązania. Tak działa państwo PiS” – skomentował Suski w kolejnym poście.

poseł Paweł Suski@pawelsuski

A. Macierewicz wypadł z gry, szuka przyczyn chorej tezy o zamachu smoleńskim z fantazją, wzywając na przesłuchanie posłów opozycji. Nie ma podstawy prawnej. Śmieszna podkomisja tzw. specjalistów do rozwiązania. Tak działa państwo PiS. https://twitter.com/ctomczyk/status/1148661202639364096 

Cezary Tomczyk@CTomczyk

Podobne wezwanie na 15.00 dostał poseł @pawelsuski https://twitter.com/ctomczyk/status/1148644696023076866 

Zobacz pozostałe Tweety użytkownika poseł Paweł Suski

Politycy PO oburzeni wezwaniami przed podkomisję smoleńską. „To absolutny skandal!”

Sprawę skomentował także Tomasz Siemoniak. Napisał na Twitterze, że Antoni Macierewicz „kompletnie oszalał”, a kierowaną przez niego podkomisję nazwał „hochsztaplerską”. „Premierze, jak długo jeszcze będziecie pozwalać na kompromitowanie rządu i siebie działalnością Macierewicza? To absolutny skandal!” – skwitował Siemoniak.

Tomasz Siemoniak@TomaszSiemoniak

Macierewicz kompletnie oszalał i wzywa posłów opozycji na przesłuchania przed swoją hochsztaplerską „podkomisją smoleńską”! Premierze, jak długo jeszcze będziecie pozwalać na kompromitowanie rządu i siebie działalnością Macierewicza? To absolutny skandal! https://twitter.com/CTomczyk/status/1148644696023076866 

Cezary Tomczyk@CTomczyk

Właśnie odebrałem wezwanie na jutro! przed Podkomisje Smoleńską Macierewicza. Ta Komisja już dawno powinna być zlikwidowana. Po czterech latach ustaliła…No właśnie. Nic nie ustalila. Zmarnowała za to miliony złotych polskich obywateli.A wątpliwe prawnie wezwanie jest kuriozalne

Zobacz obraz na Twitterze

 

 

zrodlo:http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24979762,macierewicz-kompletnie-oszalal-byly-szef-mon-wezwal-poslow.html?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: