NA ŻYWO !! 15.07.19 - 20.30 20 .30 KTO I ILE !! WYŁOŻYŁ PIENIĘDZY NA WYKUP MIESZKANIA PANA STANISŁAWA MICHALKIEWICZA15 lipca 2019
8 godzin temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Kukiz i Konfederacja nowy projekt – K2

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

One thought on “Kukiz i Konfederacja nowy projekt – K2

  1. Kurwa to są Himalaje absurdu, Kukiz i Korwin nie są liderami co zresztą widać, nie wiedzą co zaproponować ale zmiana ustroju, zmiana zapisu prawa i będzie dobrze. To tak nie działa. Na jaki ustrój? Konkrety. Nawet ten tu nie ma pojęcia JAK chce robić. Na tym polega demokracja, że banda matołów chce się załapać na posadki, część z nich zobaczy jak młyny pracują i kurwa zwątpiają bo nie mają wiedzy akademickiej lub specjalistycznej, co zreszto widać po nich. No to się zasłonią ultrakatolikami pokroju Godek i jakoś to będzie.

    Zmiana ustroju to jest samobójstwo w tym czasie kiedy BANKSTERZY OKRADAJĄ KRAJ I MAJĄ WPŁYW NA USTAWODASTWO. Ale te barany nie mają doświadczenia i nie rozumieją kto ich ogrywa i dlaczego tak się każdy zachowuje w Parlamencie.

    System prezydencki i wstawią masona albo kukłę bo Żydzi wybierają na stanowisko. Tego nie mogą durnie zrozumieć. Dudę wskazali żydzi na spotkaniu w Krakowie. Jak teraz będą jebać o konstytucji to zmienią na polin i tyle a ich podłączy się pod kodziarzy 🙁

    ZACZNIJCIE PUBLICZNIE ZADAWAĆ PYTANIA POLITYKOM KTO KURWA Z KIM CFELUJE I ZA ILE BO SĄ PODEJRZENIA POPEŁNIENIA PRZESTĘPSTWA.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: