NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI - WOJCIECH OLSZAŃSKI23 października 2019
7 godzin temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Joseph Goebbels gościem honorowym na konwencji PiS „Myśląc Polska”

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Joseph Goebbels? Jako żywy. Takie odniosłem wrażenie słuchając wystąpień prominentnych polityków partii rządzącej. Obecność Goebbelsa nie miała oczywiście związku z ideologią nazistowską, była po prostu swoistym patronatem nad przelewającym się obficie z pustego w próżne przekazem. Przekazem, który pod względem aksjologicznym i logicznym należy do kategorii szkodliwego kłamstwa.

Znalezione obrazy dla zapytania rzad pisu zdjecia

Kłamcy z PiS coraz bardziej bezczelni. Niespełnione obietnice, działania przeciw polskiej racji stanu

 • Jedną z najważniejszych niezrealizowanych obietnic wyborczych jest podniesienie kwoty wolnej od podatku do 8 tys. zł. „Jeżeli bym tego nie zrobił, podam się do dymisji” /Andrzej Duda/. „Przepisy ustalające kwotę wolną od podatku w wysokości 3089 zł są niezgodne z konstytucją i tracą moc 30 listopada 2016 roku – uznał Trybunał Konstytucyjny”.
 • Brak dekomunizacji. Nie chodzi tylko o anachroniczne relikty typu Komunistyczna Partia Polski, lecz o komunizm realnie działający w formie antykulturowego marksizmu. Za kadencji PiS nastąpił rozkwit ruchu komunistycznego w Polsce. Tzw. Lgbtq jest szyldem rewolucji komunistycznej, a promocja zboczeń tylko jednym ze środków osiągnięcia innych celów (zniszczenie kultury i rodziny)
 • Brak poważnej reformy sądownictwa. Zostawienie Gersdorf na stanowisku na polecenie Niemiec używających unijnych narzędzi nacisku.
 • Trzymanie w zamrażarce projektu „stop aborcji”. Złamanie deklaracji ochrony życia od poczęcia.
 • Kłamstwo Kaczyńskiego o „polskiej wyspie wolności”. Polska musi pozostać wyspą wolności, bo jesteśmy dzisiaj wyspą wolności. Choć niektórzy chcą to zmienić i zakłócić, jesteśmy wyspą wolności(…)”. Jest to wyjątkowo bezczelna brednia. W mediach głównego ścieku, od dłuższego czasu dominuje cenzura, drastycznie ograniczająca dostęp do informacji związanych z tym, co istotnego dzieje się na świecie i w Polsce. Do TVP i TV Republika mają zakaz wstępu prawicowi publicyści o polska prawica. Jak to ma się do wolności słowa panie Kaczyński? PiS realizuje ideę wybiórczej wolności bez wartości – dla wybranych i dla zboczeńców bezczeszczących symbole narodowe i religijne. Osoby, które protestują przeciw propagowaniu zboczeń są szykanowane i bite przez policję. Ponadto PiS wzorem swoich poprzedników utrzymuje hitlerowskie prawo, wprowadzone na terytorium Rzeczpospolitej w 1939 roku, polegające na zakazie posiadania broni. Polacy należą do narodów całkowicie rozbrojonych, a przez to bezbronnych.
 • Kłamstwo o poprawie sytuacji w Służbie Zdrowia. „Średni czas oczekiwania na wizytę u lekarza specjalisty wydłużył się dwukrotnie między 2013 a 2019 r.” Oddziały szpitalne są zamykane z powodu braku personelu, a poziom opieki pielęgniarskiej i lekarskiej nad pacjentem wciąż spada.
 • Brednie o wspieraniu polskich rodzin w aspekcie demograficznym. Jakiś czas temu socjalistka, była minister Rafalska przyznała wreszcie, że 500+ nie przyniósł poprawy dzietności. PiS w praktyce prowadzi politykę antyrodzinną. Premier Morawiecki zamierza od przyszłego roku podnieść obowiązkową składkę na ZUS do prawie 1,5 tys. zł każdego miesiąca. Składka jest oczywiście obowiązkowa i nie zależy od wypracowanego zysku w danym miesiącu. W opinii niezależnych obserwatorów jest to niszczenie młodej klasy średniej w Polsce, a także stanowi drastyczny przykład POLITYKI ANTYRODZINNEJ /firmy rodzinne/.
 • „W 2018 r. wzrósł zasięg ubóstwa ekonomicznego w Polsce – poinformował GUS. Bieda dotknęła m.in. większej liczby dzieci oraz osób mieszkających na wsi”. Ubóstwo skrajne zwiększyło się do 5,4% z 4,3% przed rokiem. Ubóstwo relatywne wzrosło do 14,2% z 13,4% rok wcześniej. Ubóstwo ustawowe poszerzyło się do 10,9% z 10,7% w 2017 r. /link/
 • Filosemityzm Kaczyńskiego – „Izrael przyczółkiem naszej kultury” – znamionuje ten rodzaj niebezpiecznej głupoty, która przekraczając granice zwykłej ignorancji stwarza realne zagrożenie dla polskich interesów narodowych. Polska i Izrael należą do zupełnie przeciwstawnych cywilizacji i kultur. Tolerowanie placówek Eksterytorialnych typu „Polin” i Muzeum AuschwitzBirkenau rozsiewających antypolską propagandę.
 •  Kłamstwo na temat sukcesów zagranicznych PiS. Kwalifikacji wyboru Niemki do kategorii sukcesów, notabene marksistki optującej za likwidacją państwa polskiego, wspierającej „polski ruch oporu” (PO et consortes), może dokonać tylko propagandowy oszust lub tzw. użyteczny idiota.
 •  Propaganda sukcesu w pisowskich mediach. Jeden z wielu przykładów:To, co napisałem jest oczywiście zaledwie tzw. wierzchołkiem góry lodowej. Nie sposób bowiem wymienić wszystkich, codziennych kłamstw PiS-u, którymi otumania Polaków. Sytuacja jest dynamiczna. PiS wycofał się już z deklaracji repolonizacji mediów. Ostatnia talmudyczna wypowiedź ministra Glińskiego na ten temat brzmi:

My nie mówimy o repolonizacji, raczej o dekoncentracji. Nie ukrywamy, że mamy od dawna przygotowane pewne projekty, ale one czekają na swój polityczny czas

Tajemnicą poliszynela jest fakt wsparcia telewizji TVN (żydowsko-amerykański właściciel) przez USA, oraz podobne wsparcie jakie odczuwa niemiecka prasa gadzinowa ze strony Niemiec.

Tymczasem pędzimy do przepaści, a regulacja szybkości z jaką tam zmierzamy dokonuje się ponad podziałami.

Sejm uchwalił w czwartek ustawę o wdrożeniu sieci 5G. Nowe prawo ułatwi m.in. budowę infrastruktury telekomunikacyjnej w parkach narodowych, rezerwatach przyrody czy uzdrowiskach. (…) Za ustawą głosowało 375, przeciw było 21, od głosu wstrzymało się 26. (…) Komisja Europejska chce, by kraje członkowskie posiadały szerokie pokrycie siecią technologii 5G do 2025 roku. /gazetaprawna.pl/

 

Joseph Goebbels gościem honorowym na konwencji PiS „Myśląc Polska”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: