NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI - WOJCIECH OLSZAŃSKI23 października 2019
8 godzin temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Chory bal Ukraińców. Danie mięsne „Rzeź wołyńska”, tort z porąbanym noworodkiem (video)

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Na Ukrainie miała miejsce obrzydliwa impreza, którą zorganizowano w związku z przyznaniem nagród „Watnika Roku”. Bal został zwieńczony cięciem tortu z noworodkiem, a w menu serwowano danie mięsne „Rzeź Wołyńska”.

Chory bal Ukraińców. Danie mięsne "Rzeź wołyńska", tort z porąbanym noworodkiem (video)

Co serwowano w menu? Dania „zgwałcona emerytka”, „odeski dom związków zawodowych” oraz mięsne „rzeź wołyńska”. Pokrojono również tort, na którym leżał noworodek na tle rosyjskiej flagi. Imprezowicze z lubością przyglądali się jak nóż kroił dziecko na rosyjskiej fladze.

Jak to jest możliwe, że w kijowskiej knajpie serwowano danie „Rzeź Wołyńska”? Część Polaków żąda by sprawą zajął się polski MSZ i domagał się wyjaśnień. Prawo i Sprawiedliwość chce jednak mieć dobre relacje z Ukrainą.

Ostatnio poseł PiS Stanisław Pięta zachęcał do rozważenia pomysłu wspólnego państwa z Ukrainą.

– Ja jestem człowiekiem, który chciałby zabezpieczenia losów Polski, Polaków na następne pół wieku. To nie jest tak, że od samych Polaków coś zależy. Jeżeli po stronie ukraińskiej pojawiają się tego rodzaju pomysły, postulaty, myślę że warto rozmawiać – mówił.

 

zrodlo:https://pikio.pl/hanba-chory-bal-ukraincow-danie-miesne-rzez-wolynska-tort-z-porabanym-noworodkiem/

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: