NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7288 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
MORGELONY – broń biologiczna XXI wieku!! FOTO +18
RUSZYŁA NIEMIECKA POMOC DLA POLAKÓW Potrzebne ubrania, jedzenie a nawet woda OTO PRAWDZIWA SYTUACJA W POLSKICH SZPITALACH
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Żołnierz Wehrmachtu przecina biało-czerwoną wstęgę. Szokująca uroczystość w Łabiszynie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W sobotę (22.06.2019) w Łabiszynie (woj. kujawsko-pomorskie) otwarto wyremontowaną zabytkową Wozownię, w której znalazła się wystawa dotycząca historii miasta, a w przyszłości mają odbywać się koncerty i inne wydarzenia kulturalne. I można byłoby tej uroczystości tylko przyklasnąć, gdyby nie jeden szczegół. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali: burmistrz Jacek Idzi Kaczmarek i żołnierz Wehrmachtu. A konkretnie rekonstruktor Krzysztof Zawiliński ubrany w mundur żołnierza Wehrmachtu.

Znalezione obrazy dla zapytania zolnierze wehrmachtu przecinaja flage w labiszynie zdjecia

Jak doszło do tej szokującej sytuacji? Czy obaj panowie nie rozumieją, że żołnierz Wehrmachtu przecinający biało-czerwona wstęgę musi budzić złe skojarzenia i negatywne emocje? Przecież żołnierze w takich mundurach dokonali zbrojnej agresji na Polskę w 1939 roku i dokonali licznych zbrodni na polskich obywatelach! Czy to obu panom nie przeszkadza?

Otwarcie Wozowni odbyło się podczas Łabiszyńskich Spotkań z Historią. Jednym z elementów tej imprezy była inscenizacja walk w Normandii w 1944. Wzięły w nich udział grupy rekonstruktorów z Polski i zagranicy, m.in. Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej AA7, którego przewodniczącym jest Zawiliński. Grupa występowała w mundurach Wehrmachtu.

Znalezione obrazy dla zapytania zolnierze wehrmachtu przecinaja flage w labiszynie zdjecia

Przecinanie biało-czerwonej wstęgi przez rekonstruktora w niemieckim mundurze wywołało negatywne komentarze w Internecie. „Niezależnie od kontekstu bardzo niesmaczna sytuacja z udziałem człowieka przebranego w mundur niemieckiego żołnierza z okresu, najokrutniejszej wojny świata, przecinającego biało – czerwona…” – napisał Artur Jakubowski, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w sąsiednim Barcinie.

Gazeta Pomorska poprosiła o komentarz burmistrza Kaczmarka. Z jego oświadczenia wynika, że nie widzi on nic niestosownego w przecinaniu biało-czerwonej wstęgi przez rekonstruktora w mundurze zbrodniczej armii niemieckiej. „Całe łabiszyńskie rekonstrukcje to od początku do końca teatr, a w teatrze są różne stroje” – powiedział burmistrz. „Pan Zawiliński był w grupie występującej w mundurach Wehrmachtu. I cały dzień, w takim przebraniu będąc, przyszedł na otwarcie naszej wozowni. Został też zaproszony, jako współtwórca Łabiszyńskich Spotkań z Historią, do przecięcia wstęgi” – wyjaśnia.

Gdyby burmistrz poprzestał na takim komentarzu można by pomyśleć, że jest po prostu pozbawiony wyobraźni i nie rozumie, że pewnych rzeczy po prostu się nie robi. Ale dalsza część oświadczenia burmistrza Kaczmarka jest po prostu szokująca.

„Należy mieć przy tym świadomość – jeśli już odnosimy się do komentarzy, że wozownia nigdy nie spełniała funkcji walki o polskość. Była obiektem gospodarczym, pomocniczym przy działalności młyna. Ponadto nasze łabiszyńskie ziemie to miejsce, gdzie mieszkało wielu Niemców, robili sporo interesów w młynie, a ich obecność w okresie przedwojennym nie budziła problemów. Poprzez takie komentarze jak na Facebooku, naprawdę zaczynamy wchodzić w obszary nacjonalizmu. Tymczasem mieszkamy w Europie, historię winniśmy weryfikować w sposób zrozumiały. Ponadto warto pamiętać, że ci, którzy byli po złej stronie, nie zawsze byli tam z własnej woli. Rozdrapujemy to, ale gdy chcemy korzystać z innych dóbr europejskich krajów, chętnie to czynimy. Bardziej logicznie analizujmy zjawiska historyczne. Nie będzie żadnych przeprosin, nie widzę podstaw, jesteśmy na rekonstrukcjach, naszym celem nigdy nie było tworzenie wątków nacjonalistycznych – odcinamy się od nich, a przybliżamy historię. Poza tym jestem daleki od polemik, nie interesują mnie wypowiedzi kogoś, kto nawet się u nas nie pojawił, a zazdrości” – powiedział burmistrz Łabiszyna.

Mój komentarz: Jeśli dla burmistrza Łabiszyna krytyka celebry z udziałem żołnierza zbrodniczej armii nazistowskich Niemiec jest „wchodzeniem w obszary nacjonalizmu”, a „historię winniśmy weryfikować w sposób zrozumiały”, to chyba pora zastanowić się, czy burmistrz nie jest przypadkiem zwolennikiem relatywizowania zła i usprawiedliwiania morderczej agresji na Polskę w 1939 roku. Za dwa miesiące będziemy obchodzić 80. rocznicę  wybuchu II wojny światowej. Czy podczas uroczystości upamiętniającej ten tragiczny dla Polski moment burmistrz Kaczmarek również będzie się lansował w towarzystwie żołnierzy Wehrmachtu? Może niech ich wystawi do warty honorowej. To dopiero będzie po europejsku, prawda?

 

zrodlo:https://wprawo.pl/2019/07/05/zolnierz-wehrmachtu-przecina-bialo-czerwona-wstege-szokujaca-uroczystosc-w-labiszynie/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: