NA ŻYWO 20.00 "SZOK ! STANISŁAW MICHALKIEWICZ WULGARNIE OSZKALOWAŁ KATOLICKICH KSIĘŻY I ZAKONNIKÓW !! +ROPZMOWA NA ŻYWO Z ADOLFEM KUDLIŃSKIM21 lipca 2019
2 dni temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Szydło przegrała głosowanie w europarlamencie. Nie zostanie szefową komisji

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Była premier Beata Szydło nie została wybrana na stanowisko przewodniczącej komisji zatrudnienia i spraw socjalnych Parlamentu Europejskiego. W środowych głosowaniach stanowiska wiceprzewodniczących w europarlamentarnych komisjach zdobyli: Zdzisław Krasnodębski, Janusz Lewandowski, Róża Thun i Witold Waszczykowski.

 

Głosowanie nad kandydaturą Beaty Szydło na przewodniczącą komisji zatrudnienia i spraw socjalnych na wniosek frakcji socjalistów było tajne. 21 posłów było za kandydaturą Szydło, 27 – przeciw, a dwóch wstrzymało się od głosu. „Kolejny akt politycznej zemsty

Przegraną Szydło skomentowała na Twitterze europosłanka PiS Beata Mazurek. „W PE dalszy ciąg odwetu za utrącenie przez Polskę i V4 Timmermansa i Webera tzw. szpicen kandidaten” – napisała (pisownia oryginalna).

CZYTAJ WIĘCEJ O USTALENIACH RADY EUROPEJSKIEJ W SPRAWIE UNIJNYCH STANOWISK >>>

Jej zdaniem, za przegraną Szydło stoi „lewicowo-liberalny establishment, który ich popierał i nie może pogodzić się z porażką”. „To kolejny akt politycznej zemsty” – napisała Mazurek. W taki sam sposób Mazurek komentowała wcześniej przegraną Zdzisława Krasnodębskiego (PiS) w głosowaniu na wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego.

„Niestety złamano zasady demokracji parlamentarnej, bo zgodnie z parytetem ta funkcja przypadała także naszej frakcji. To głosowanie to małostkowy odwet za wyniki szczytu UE”

– oceniła na Twitterze. „Mamy do czynienia z odwetem” W podobny sposób wypowiadał się europoseł PiS Ryszard Legutko. W rozmowie z dziennikarzami po głosowaniu w komisji stwierdził, że „mamy do czynienia z odwetem”

Tu nie liczą się kompetencje ewentualnego przewodniczącego komisji zatrudnienia, bo nikt nie zakwestionował (kandydatury Szydło – red.).

Nie było żadnej uwagi krytycznej – powiedział. „Nie da się w ciągu tygodnia przeflancować z negacji wartości europejskich na euroentuzjastkę” Robert Biedroń, lider Wiosny, a w PE członek frakcji Socjalistów i Demokratów powiedział, że „decyzja jest jednoznaczna”.

– Wszyscy kandydaci Prawa i Sprawiedliwości i Fideszu (węgierskiej partii Viktora Orbana – red.) będą bojkotowani przez Socjalistów i Demokratów. Podjęliśmy taką decyzję podobnie jak inne grupy – powiedział.

Odnosząc się do przegranej Szydło w głosowaniu stwierdził: – Nie da się w ciągu tygodnia przeflancować z negacji wartości europejskich na euroentuzjastkę. Jego zdaniem, Szydło to „jeden z wielu przykładów polityków, którzy podważali wartości unijne, fundamenty Unii Europejskiej, którzy tolerowali nazywanie flagi unijnej szmatą, którzy nie respektowali reguł gry w Europie.

Dzisiaj Unia Europejska wystawia im ocenę i ta ocena jest niedostateczna – podkreślił Biedroń. Europoseł Radosław Sikorski z Platformy Obywatelskiej mówił, że „utrata reputacji ma swoje konsekwencje”. – Bycie polskim kandydatem jest dzisiaj w Unii Europejskiej niestety obciążeniem. A jest to wynik łamania praworządności w Polsce – ocenił.

 

zrodlo:https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/beata-szydlo-nie-zostala-przewodniczaca-komisji-zatrudnienia-pe,951695.html?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: