DZIŚ NA ŻYWO - 21.00 CZĘŚĆ 2 MATERIAŁ REPORTERSKI WYWIAD Z PIOTREM RYBAKIEM I JEGO WSPÓŁPRACOWNIKIEM ANDRZEJEM KRAWCZYKIEM - MARSZ 11.11.2019 + JACEK MIĘDLAR KIM JEST TEN CZŁOWIEK ? NA PEWNO NIE JEST PATRIOTĄ ! ZAPRASZAM MATERIAŁ WŁASNY REPORTERSKI JACK CALEIB23 listopada 2019
17 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

Misiewicz chce pozwać Vegę za sceny w „Polityce”. Reżyser zareagował

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ
images1

 Bartłomiej Misiewicz jest oburzony scenami, jakie mają się znaleźć w filmie Patryka Vegi „Polityka”. Sprawa może trafić do sądu.

Bez tytułu 3

Screenshot_6

 

Jak donosi „Super Express”, były rzecznik MON jest oburzony scenami z filmu „Polityka” Patryka Vegi. Chodzi przede wszystkim o sceny z narkotykami, pracą za seks czy związkiem z Antonim Macierewiczem.

Mec. Zbigniew Kruger ujawnia w gazecie, że zgłosił się do niego Bartłomiej Misiewicz i rozważa kroki prawne w związku z filmem. – Chodzi m.in. o obyczajowe sceny z filmu, wręczanie łapówek, czy wciąganie narkotyków – wyjaśnia.

Na te doniesienia zareagował Patryk Vega. – Mam prawników, środki na toczenie konfliktu – stwierdził.

Także Antoni Macierewicz rozważa kroki prawne w związku z filmem. – Może też być tak, że ktoś tego reżysera próbuje zmanipulować, podając mu nieprawdziwe informacje. Poczekajmy na decyzję mojego klienta – mówił Wirtualnej Polsce Andrzej Lew-Mirski, prawnik Macierewicza. Prawnik Bartłomieja Misiewicza uważa, że Vega może mieć kłopoty w związku z filmem.

 

KJ

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: