DZIŚ NA ŻYWO - 21.00 CZĘŚĆ 2 MATERIAŁ REPORTERSKI WYWIAD Z PIOTREM RYBAKIEM I JEGO WSPÓŁPRACOWNIKIEM ANDRZEJEM KRAWCZYKIEM - MARSZ 11.11.2019 + JACEK MIĘDLAR KIM JEST TEN CZŁOWIEK ? NA PEWNO NIE JEST PATRIOTĄ ! ZAPRASZAM MATERIAŁ WŁASNY REPORTERSKI JACK CALEIB23 listopada 2019
17 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

Federacja Jakubiak-Kolonko zamiast Jakubiak-Liroy? W Warszawie toczą się rozmowy

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Wczoraj przetoczyły się przez media dyskusje nt. rozpadu (a wręcz niezaistnienia) Federacji Jakubiak-Liroy. Prominentny działacz Skutecznych Liroya wyznał, że nie dojdzie do wspólnego startu z najbogatszym posłem, który chce dogadywać się z PSL.

images1

Bez tytułu 3

Dzisiaj ok. godz. 9.30 na Twitterze Mariusza Maxa Kolonki pojawiła się jego fotografia z Markiem Jakubiakiem, którą okrasił komentarzem:

– Revolution z Markiem Jakubiakiem w Warszawie. Konstruktywna, dobra rozmowa o Polsce.

Warto zwrócić uwagę na dłoń Jakubiaka!

W zeszłym tygodniu Kolonko ogłosił na Facebooku powstanie nowej partii. Ma ona się nazywać Revolution, a promuje ją hasztag #R.

– W US #independenceday dobre wiesci z bunkra MaxTV w kuchni na Zoliborzu: Powstala partia #R Revolution! Mamy dosc politykow, dosc waszych durnych gierek, dosc waszych amatorskich rzadow. Pora by wladze w panstwie objal Narod I rzadzil dla dobra Narodu #R to My! R-us.com – napisał na Facebooku dziennikarz.

– #R to oddolny, dobrowolny i pozytywny Ruch Patriotyczny, który został zainspirowany ideą szybkiego rozwoju Polski poprzez organiczną pracę opartą o takie wartości jak lojalność, wolność, zaufanie, pracowitość i entuzjazm – czytamy na stronie nowej partii.

54-letni Kolonko to były korespondent TVP i TVN w USA, publicysta, prezenter i producent telewizyjny. Od 1988 r. mieszka w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Od listopada 2012 r. dziennikarz prowadzi w serwisie YouTube kanał Max Kolonko – MaxTV, na którym w ramach programu “Mówię jak jest” publikuje komentarze do bieżących wydarzeń politycznych i kulturowych

Foto: TT/@maxkolonko

maxkolonko@maxkolonko

Revolution z Markiem Jakubiakiem w Warszawie. Konstruktywna, dobra rozmowa o Polsce @marekjakubiak

zrodlo:https://dzienniknarodowy.pl/federacja-jakubiak-kolonko-zamiast-jakubiak-liroy-warszawie-tocza-sie-rozmowy/?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: