DZIŚ NA ŻYWO - 21.00 CZĘŚĆ 2 MATERIAŁ REPORTERSKI WYWIAD Z PIOTREM RYBAKIEM I JEGO WSPÓŁPRACOWNIKIEM ANDRZEJEM KRAWCZYKIEM - MARSZ 11.11.2019 + JACEK MIĘDLAR KIM JEST TEN CZŁOWIEK ? NA PEWNO NIE JEST PATRIOTĄ ! ZAPRASZAM MATERIAŁ WŁASNY REPORTERSKI JACK CALEIB23 listopada 2019
17 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

Chińczycy i Hindusi zarabiają w Wielkiej Brytanii więcej niż biali

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Chińscy i indyjscy pracownicy grup etnicznych mają wyższe średnie zarobki niż ich biali Brytyjczycy, pokazują pierwsze oficjalne dane na ten temat.

images1

Znalezione obrazy dla zapytania chinczycy i hindusi pracuja w angli zdjecia

Bez tytułu 3

Jednak dane dotyczące różnicy w wynagrodzeniu etnicznym pokazały, że wszystkie inne grupy etniczne mają niższe płace niż biali pracownicy brytyjscy.

Średnio jednak mniejszości etniczne zarabiają 3,8% mniej niż białe grupy etniczne.

W 2018 r. Pracownicy chińskiej grupy etnicznej zarabiali o 30,9% więcej niż biali pracownicy brytyjscy.

Hugh Stickland, starszy analityk Office for National Statistics powiedział, że: „Ogólnie pracownicy z niektórych grup etnicznych, takich jak indyjska i chińska, mają wyższe średnie zarobki niż ich biali Brytyjczycy. „Jednak wszystkie inne grupy etniczne mają przeciętne wynagrodzenie niższe niż w przypadku białych brytyjskich pracowników, przy czym pracownicy z grupy etnicznej Bangladeszu mają największą różnicę w wynagrodzeniach.

„Po uwzględnieniu takich cech, jak wykształcenie i zawód, różnica w wynagrodzeniu między białymi Brytyjczykami i większością innych grup etnicznych staje się węższa, choć nadal istnieją znaczne różnice”.
Dane – oparte na średnich zarobkach godzinowych brutto między 2012 a 2018 r. – pokazują, że chińska grupa etniczna jest najwyżej wypłacana, otrzymując 15,75 funtów za godzinę w 2018 r.

Po tej grupie następuje indyjska grupa etyczna – która zarabia 13,47 funtów za godzinę – i mieszane grupy etniczne, z ze stawką 12,33 funtów.

Średnia płaca białych Brytyjczyków wynosiła 12,03 funtów. Grupa Bangladeszu miała najniższą średnią stawkę godzinową w wysokości 9,60 funta, a druga najniżej opłacana grupa – pochodzenia pakistańskiego – 10 funtów za godzinę.

Dane pochodzą z raportu opublikowanego w ubiegłym roku przez fundację Resolution Foundation, w którym ustalono, że pracownicy z mniejszości etnicznych i czarnoskórzy otrzymywali znacznie niższe wynagrodzenie niż ich biali koledzy.

Co ciekawe, w grupie chińskiej i indyjskiej, które mają najwyższą stawkę godzinową, występuje największa różnica między płciami.

Chińczycy zarabiali średnio o 19,1% więcej niż Chinki, a mężczyźni z Indii zarabiali o 23,2% więcej niż kobiety pochodzące z tego kraju.

Tymczasem kobiety z Bangladeszu zarabiają więcej niż ich koledzy płci męskiej – o 10,5%.

Ciekawe jak jest w Kanadzie?

 

zrodlo:https://www.goniec.net/2019/07/09/chinczycy-i-hindusi-zarabiaja-w-wielkiej-brytanii-wiecej-niz-biali/?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: