DZIŚ NA ŻYWO - 21.00 CZĘŚĆ 2 MATERIAŁ REPORTERSKI WYWIAD Z PIOTREM RYBAKIEM I JEGO WSPÓŁPRACOWNIKIEM ANDRZEJEM KRAWCZYKIEM - MARSZ 11.11.2019 + JACEK MIĘDLAR KIM JEST TEN CZŁOWIEK ? NA PEWNO NIE JEST PATRIOTĄ ! ZAPRASZAM MATERIAŁ WŁASNY REPORTERSKI JACK CALEIB23 listopada 2019
17 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

Andrzej Duda pojawił się na spotkaniu w Sosnowcu. Dla prezydenta miasta zabrakło zaproszenia

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Prezydent Andrzej Duda pojawił się na imprezie organizowanej w Sosnowcu. Wśród zaproszonych gości zabrakło włodarza miasta. Prezydent Arkadiusz Chęciński nie kryje zdziwienia. Mówi, że kwestie bezpieczeństwa powinny stać ponad podziałami politycznymi.

images1

GRZEGORZ CELEJEWSKI

Bez tytułu 3

Prezydent Andrzej Duda odwiedził w poniedziałek Sosnowiec, gdzie w jednej z jednostek straży pożarnej zorganizowano dzień otwarty w ramach akcji „Bezpieczne wakacje 2019”. Pojawił się wojewoda i marszałek województwa, parlamentarzyści i sosnowieccy radni. Zabrakło jednak samorządowców na czele z prezydentem Sosnowca Arkadiusza Chęcińskiego.

Prezydent Andrzej Duda

Prezydent Andrzej Duda– Grzegorz Celejewski / Agencja Gazeta

Prezydent Sosnowca bez zaproszenia na spotkanie z Andrzejem Dudą

Jak informuje sam Arkadiusz Chęciński, to że nie uczestniczył w imprezie nie było jego złą wolą. Po prostu nie otrzymał zaproszenia. O spotkaniu dowiedział się natomiast z internetu. Prezydent Sosnowca nie kryje zdziwienia, że władze samorządowe miasta nie zostały zaproszone na imprezę związaną z akcją „Bezpieczne wakacje”. Zwłaszcza, że, jak podkreśla, kwestie bezpieczeństwa powinny stać ponad podziałami politycznymi. – Tu zawsze jest obszar porozumienia – mówił w rozmowie z Silesia24.pl.

Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński

Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński– Fot. Grzegorz Celejewski / Agencja Gazeta

Prezydent Chęciński wysłał w tej sprawie pismo do Kancelarii Prezydenta – informuje NaTemat.pl. Wyraził w nim swoje zdziwienie i rozczarowanie tym, że on i jego współpracownicy z sosnowieckiego ratusza nie zostali uwzględnieni. „Mimo że pochodzimy z różnych obozów politycznych to właśnie przy takich okazjach należy okazywać sobie wzajemny szacunek” – pisze Arkadiusz Chęciński. Dodaje również, że pomimo iż on sam nie został zaproszony, magistrat w Sosnowcu informował o spotkaniu z prezydentem Andrzejem Dudą na swoich mediach społecznościowych i zapraszał na nie. Na koniec prezydent wyraził jeszcze nadzieję, że brak zaproszenia to zwykły błąd, nie celowe działanie i dodał, że prezydent Andrzej Duda jest zawsze mile widziany w Sosnowcu.

Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński

Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński– Fot. Kamila Kotusz / Agencja Gazeta

O to dlaczego władze samorządowe Sosnowca nie zostały zaproszone na dzień otwarty związany z akcją „Bezpieczne wakacje” zapytaliśmy Kancelarię Prezydenta. Czekamy na odpowiedź.

 

 

zrodlo:http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24978781,andrzej-duda-pojawil-sie-na-spotkaniu-w-sosnowcu-dla-prezydenta.html?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: