NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Andrzej Duda pojawił się na spotkaniu w Sosnowcu. Dla prezydenta miasta zabrakło zaproszenia

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Prezydent Andrzej Duda pojawił się na imprezie organizowanej w Sosnowcu. Wśród zaproszonych gości zabrakło włodarza miasta. Prezydent Arkadiusz Chęciński nie kryje zdziwienia. Mówi, że kwestie bezpieczeństwa powinny stać ponad podziałami politycznymi.

GRZEGORZ CELEJEWSKI

Prezydent Andrzej Duda odwiedził w poniedziałek Sosnowiec, gdzie w jednej z jednostek straży pożarnej zorganizowano dzień otwarty w ramach akcji „Bezpieczne wakacje 2019”. Pojawił się wojewoda i marszałek województwa, parlamentarzyści i sosnowieccy radni. Zabrakło jednak samorządowców na czele z prezydentem Sosnowca Arkadiusza Chęcińskiego.

Prezydent Andrzej Duda

Prezydent Andrzej Duda– Grzegorz Celejewski / Agencja Gazeta

Prezydent Sosnowca bez zaproszenia na spotkanie z Andrzejem Dudą

Jak informuje sam Arkadiusz Chęciński, to że nie uczestniczył w imprezie nie było jego złą wolą. Po prostu nie otrzymał zaproszenia. O spotkaniu dowiedział się natomiast z internetu. Prezydent Sosnowca nie kryje zdziwienia, że władze samorządowe miasta nie zostały zaproszone na imprezę związaną z akcją „Bezpieczne wakacje”. Zwłaszcza, że, jak podkreśla, kwestie bezpieczeństwa powinny stać ponad podziałami politycznymi. – Tu zawsze jest obszar porozumienia – mówił w rozmowie z Silesia24.pl.

Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński

Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński– Fot. Grzegorz Celejewski / Agencja Gazeta

Prezydent Chęciński wysłał w tej sprawie pismo do Kancelarii Prezydenta – informuje NaTemat.pl. Wyraził w nim swoje zdziwienie i rozczarowanie tym, że on i jego współpracownicy z sosnowieckiego ratusza nie zostali uwzględnieni. „Mimo że pochodzimy z różnych obozów politycznych to właśnie przy takich okazjach należy okazywać sobie wzajemny szacunek” – pisze Arkadiusz Chęciński. Dodaje również, że pomimo iż on sam nie został zaproszony, magistrat w Sosnowcu informował o spotkaniu z prezydentem Andrzejem Dudą na swoich mediach społecznościowych i zapraszał na nie. Na koniec prezydent wyraził jeszcze nadzieję, że brak zaproszenia to zwykły błąd, nie celowe działanie i dodał, że prezydent Andrzej Duda jest zawsze mile widziany w Sosnowcu.

Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński

Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński– Fot. Kamila Kotusz / Agencja Gazeta

O to dlaczego władze samorządowe Sosnowca nie zostały zaproszone na dzień otwarty związany z akcją „Bezpieczne wakacje” zapytaliśmy Kancelarię Prezydenta. Czekamy na odpowiedź.

 

 

zrodlo:http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24978781,andrzej-duda-pojawil-sie-na-spotkaniu-w-sosnowcu-dla-prezydenta.html?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: