NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7289 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
MORGELONY – broń biologiczna XXI wieku!! FOTO +18
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
RUSZYŁA NIEMIECKA POMOC DLA POLAKÓW Potrzebne ubrania, jedzenie a nawet woda OTO PRAWDZIWA SYTUACJA W POLSKICH SZPITALACH
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

TSUE oceni, czy Facebook może przesyłać dane użytkowników do USA

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

TSUE oceni m.in., czy państwo trzecie może przekazywać swoim służbom dane europejskich użytkowników Facebooka

Screenshot_30.png

We wtorek Trybunał Sprawiedliwości UE oceni, czy przesyłanie do Stanów Zjednoczonych danych osobowych użytkowników Facebooka jest zgodne z unijnym prawem. W ocenie eksperta wyrok będzie bardzo ważny, ponieważ może wymusić na władzach UE opracowanie nowych rozwiązań w kwestii bezpieczeństwa danych.

Na początku maja ub.r. jeden z irlandzkich sądów zadał pytania prejudycjalne TSUE. To efekt skargi austriackiego prawnika i aktywisty Maxa Schremsa, który chce zablokować Tarczę Prywatności (Privacy Shield), czyli porozumienie między USA a UE pozwalające amerykańskim wydawcom internetowym na swobodne przesyłanie danych osobowych do USA.

Pod koniec maja br. irlandzki Sąd Najwyższy oddalił skargę Facebooka, który argumentował, że pytania prejudycjalne zostały zadane bezzasadnie, ponieważ – jak zaznaczył – jego model biznesowy podlega ocenie na gruncie irlandzkiego prawa i tym samym nie podlega jurysdykcji TSUE. Oddalając skargę, sędzia podkreślił m.in., że problem biznesowego wykorzystania danych osobowych przez Facebook wykracza poza zakres prawa krajowego, więc uznał, że kwestię tę powinien rozstrzygnąć TSUE.

Piotr Liwszic, specjalista ds. ochrony danych, podkreśla w rozmowie z „Presserwisem”, że wyrok będzie bardzo ważny, szczególnie że może zachwiać samym transferem danych do państwa trzeciego. Zwraca też uwagę, że kwestia zgodności z unijnym prawem wysyłania przez Facebook danych z Europy do USA to tylko jedno z 11 pytań zadanych TSUE. Spośród nich najistotniejsze jest to, czy państwo trzecie może przekazywać te dane w celach bezpieczeństwa narodowego tamtejszym służbom. Jak podkreśla Liwszic, w tej sprawie Facebook nie ma z reguły nic do powiedzenia.

– Sam wyrok będzie o tyle ciekawy, że przede wszystkim TSUE oceni, czy obecna Tarcza Prywatności gwarantuje nam trzy podstawowe rzeczy: poszanowanie życia prywatnego przez państwo trzecie i jego przepisy prawa, odpowiedni poziom ochrony danych osobowych oraz prawo do skutecznego ośrodka sądowego w Ameryce – mówi Liwszic.

Pozostałe pytania, które będzie oceniać TSUE, dotyczą m.in. tego, czy USA spełniają odpowiednio wysoki poziom ochrony danych oraz czy dane przekazywane przez irlandzki oddział Facebooka do USA mają poziom bezpieczeństwa nie gorszy niż w całej UE. Kolejne pytanie dotyczy tego, czy klauzule, które dopuszczają do przetwarzania i przekazywania danych osobowych, są wiążące dla amerykańskich służb bezpieczeństwa i czy są odpowiednio zabezpieczone.

Zdaniem eksperta, gdyby TSUE uznał, że USA niedostatecznie chronią dane, byłby bardzo duży nacisk na Komisję Europejską i Parlament Europejski, by wypracować nowe przepisy i zweryfikować Tarczę Prywatności. Zaznacza, że użytkownicy nie odczują ewentualnych zmian, tak samo jak nie odczuwają tego, czy ich dane są w Irlandii czy USA. Z kolei dla Facebooka zdaniem eksperta najbardziej niekorzystne byłoby, gdyby TSUE uznał, że sama Tarcza Prywatności nie spełnia wymagań Karty praw podstawowych. Wtedy trzeba byłoby rozstrzygnąć, na jakich podstawach prawnych można przekazywać dane osobowe.

Kongres USA zaniepokojony kryptowalutą Facebooka

Libra to wirtualna waluta oparta na technologii blockchain (fot. Pixabay)

Komisja ds. usług finansowych Izby Reprezentantów USA zwróciła się do zarządu Facebooka o wstrzymanie wdrożenia elektronicznej waluty libra i elektronicznego portfela Calibra do czasu wyjaśnienia, jaki wpływ miałyby te instrumenty na równowagę finansową w Stanach i na całym świecie.

W piśmie do głównego właściciela Facebooka Marka Zuckerberga, dyrektor operacyjnej Sheryl Sandberg i CEO projektu Calibra Davida Marcusa kongresmeni podkreślają, że koncern nie przedstawił wystarczająco swoich projektów finansowych. Zdaniem komisji mogą one prowadzić do „stworzenia całkowicie nowego systemu finansowego z centrum w Szwajcarii i zagrozić polityce monetarnej USA oraz dolarowi” i są zagrożeniem  „dla inwestorów, konsumentów i szeroko pojętej globalnej gospodarki”.

Komisja ostrzega również przed kradzieżami danych i elektronicznych pieniędzy – przez trzy pierwsze kwartały 2018 roku hakerzy ukradli kryptowaluty o wartości miliarda dolarów.

 

PAP

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: