NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7319 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
CZY COVID TO OSZUSTWO I NARZĘDZIE ZBRODNIARZY ? MATERIAŁ NADESŁANY PRZEZ CZYTELNIKA
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Przeczytaj!! Po co im spis powszechny ??
Tłum żydów tańczy na lotnisku Chopina. Gdzie jest epidemia?
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
Iran „świętuje” potężną eksplozję w fabryce rakiet w Izraelu - wideo
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Pedofilia u samego papieża

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Zdaniem abp. Carlo Marii Vigano, Watykan tuszował informacje o zarzutach dotyczących wykorzystywania seksualnego ministrantów papieża. Hierarcha dodaje również, że sam papież Franciszek nie podejmuje wystarczających wysiłków mających na celu ukaranie tych, którzy dopuścili się nadużyć seksualnych w Kościele.

Screenshot_3.png

 

Na naszych łamach omawialiśmy już wywiad arcybiskupa Carlo Maria Viganò dla „Washington Post”, opublikowany 10 czerwca. Amerykański portal LifeSiteNews podał jednak już w lipcu, że ów wywiad zawierał odpowiedź, którą „Washington Post” zdecydował się usunąć z wywiadu.

Abp Carlo Maria Vigano pytany przez „Washington Post” o oznaki działania Watykanu mające na celu ukaranie winnych nadużyć seksualnych odpowiedział, że niestety w tej sprawie niewiele się dzieje. „Nie tylko papież Franciszek praktycznie nic nie robi, by ukarać tych, którzy popełnili nadużycia, ale nie robi kompletnie nic, by wyjawić i postawić przed sądem tych, którzy przez dziesięciolecia ułatwiali działanie popełniającym je i to ukrywali. Aby przytoczyć jeden przykład: kardynał Wuerl, który przez dziesięciolecia tuszował nadużycia McCarricka i innych, a którego powtarzane i bezczelne kłamstwa stały się oczywiste dla każdego, kto zwracał uwagę, musiał złożyć rezygnację w niełasce w związku z powszechnym oburzeniem. Jednak przyjmując jego rezygnację, papież Franciszek pochwalił go za jego „szlachetność”. Jaka wiarygodność pozostała papieżowi po takim oświadczeniu?” – mówi hierarcha.

Następnie precyzuje i przywołuje dwa niedawne i wstrząsające przypadki związane z zarzutami wykroczeń wobec nieletnich w czasie urzędowania papieża Franciszka. „Papież i wielu prałatów w Kurii dobrze zdają sobie sprawę z tych zarzutów, ale w żadnym z tych przypadków nie zezwolono na otwarte i drobiazgowe dochodzenie” – mówi abp Vigano.

„Pierwszy przypadek miał się wydarzyć wewnątrz samych murów Watykanu w preseminarium Piusa X, które usytuowane jest w odległości krótkiego spaceru od Domus Sanctae Marthae, gdzie mieszka papież Franciszek. Seminarium to kształci nieletnich, którzy służą jako ministranci w Bazylice św. Piotra i w czasie uroczystości papieskich. Jeden z kleryków, Kamil Jarzembowski, współlokator jednej z ofiar, twierdzi, że był świadkiem dziesiątków przypadków napastowania seksualnego. Wraz z dwoma innymi klerykami doniósł na napastującego, najpierw osobiście swoim zwierzchnikom w preseminarium, a następnie pisemnie kardynałom, a w końcu w roku 2014 – ponownie pisemnie – samemu papieżowi Franciszkowi. Jedną z ofiar był chłopiec, rzekomo wykorzystywany przez pięć kolejnych lat, począwszy od wieku, kiedy miał 13 lat. Domniemanym napastującym miał być 21-letni kleryk Gabriele Martinelli” – mówi abp Vigano.

„Za preseminarium odpowiada diecezja Como a prowadzi je Stowarzyszenie Don Folci. Wstępne dochodzenie zostało powierzone wikariuszowi sądowemu Como, Andrei Stabelliniemu, który odkrył elementy dowodowe dające podstawy do dalszego dochodzenia. Otrzymałem informacje z pierwszej ręki, które wskazywały na to, że jego zwierzchnicy zakazali kontynuowania mu dochodzenia. Może sam o tym zaświadczyć i zachęcam, by przeprowadzić z nim wywiad. Modlę się o to, aby znalazł odwagę podzielenia się z wami tym, czym tak odważnie podzielił się ze mną” – opowiada hierarcha w nieopublikowanej części wywiadu.

Abp Vigano wyjaśnia również jak wyglądało postępowanie Watykanu w tej sprawie i czy doszło do jej wyjaśnienia i ukarania sprawcy. „Po zebraniu dowodów przez Stabelliniego, sprawa została natychmiast zatuszowana przez ówczesnego biskupa Como, Diego Colettiego, wraz z kardynałem Angelo Comastrim, wikariuszem generalnym papieża Franciszka dla miasta Watykan. Oprócz tego kardynał Coccopalmerio, wówczas przewodniczący Papieskiej Rady ds. Tekstów Prawnych, z którym konsultował się Stabellini, nakłaniał go stanowczo do zaprzestania dochodzenia. Możecie się zastanawiać, jak zamknięto tę straszną sprawę. Biskup Como usunął Stabelliniego z urzędu wikariusza sądowego; informator Kamil Jarzembowski został wydalony z seminarium; jego dwaj koledzy, którzy przyłączyli się do niego informując o sprawie, opuścili seminarium; a domniemany zwyrodnialec, Gabriele Martinelli, został wyświęcony na księdza w lipcu 2017 roku. Wszystko to wydarzyło się w obrębie murów watykańskich i ani słowo na ten temat nie padło w czasie szczytu” – mówi abp Carlo Maria Vigano.

Hierarcha w rozmowie z „Washington Post” mówi również o innym skandalicznym zdarzeniu, związanym z abp. Edgarem Pena Parrą, którego papież Franciszek wybrał na nowego substytuta Sekretariatu Stanu, czyniąc go trzecią najpotężniejszą osobą w Kurii. Abp Vigano zwraca uwagę, że papież podejmując tę decyzję zlekceważył stanowisko wiernych z diecezji Maracaibo, którzy oskarżali abp. Pena Parrę o „straszliwą niemoralność”, opisując szczegółowo jego domniemane przestępstwa. Zdaniem abp. Vigano, może to być jeszcze większy skandal niż sprawa McCarricka i nie wolno dopuścić do tego, by została zatuszowana. Hierarcha dodaje, że skandaliczne fakty z życia abp. Pena Parry są znane Sekretariatowi Stanu od 2002 roku.

„W styczniu roku 2000 dziennikarz z Maracaibo, Gastón Guisandes López, wysunął poważne oskarżenia przeciwko niektórym księżom z diecezji Maracaibo, w tym ks. Pena Parry, które dotyczyły seksualnego wykorzystywania nieletnich i innych możliwych działań przestępczych. Po pierwsze ks. Edgar Pena Parra został oskarżony o uwiedzenie 24 września 1990 roku dwóch nieletnich kleryków z parafii San Pablo, którzy mieli w tym samym roku wstąpić do Seminarium Wyższego w Maracaibo. Wydarzenie miało mieć miejsce w Kościele Nuestra Senora del Rosario, w którym wielebny ksiądz José Severeyn był proboszczem. Severeyn został później usunięty z parafii przez ówczesnego arcybiskupa Roa Péreza. Przypadek został zgłoszony na policję przez rodziców dwóch młodych ludzi i zajął się nim ówczesny rektor seminarium wyższego, wielebny ksiądz Enrique Pérez, a następnie ówczesny kierownik duchowy, wielebny ksiądz Emilio Melchor. Pérez, kiedy otrzymał zapytanie z Sekretariatu Stanu, potwierdził pisemnie zdarzenie z 24 września 1990 roku. Widziałem te dokumenty na własne oczy” – wyjaśnia abp Caro Maria Vigano.

Hierarcha opisuje również zdarzenia z 1992 roku, kiedy ks. Edgar Pena Parra miał być rzekomo uwikłany w śmierć dwóch osób na wyspie San Carlos na jeziorze Maracaibo. Dwóch mężczyzn zginęło wówczas od uderzenia pioruna, ale nie jest do końca jasne czy rzeczywiście to było zasadniczą przyczyną śmierci. „To samo oskarżenie zostało zawarte także w wyżej wymienionym dossier, wysłanym przez grupę świeckich z Maracaibo, wraz z dodatkowym szczegółem, że dwa ciała znaleziono nagie z dowodami makabrycznych kontaktów homoseksualnych. Oskarżenia te – delikatnie mówiąc – są niezwykle poważne. Jednak nie tylko że nie domagano się, by ks. Pena Parra się z nimi zmierzył, ale pozwolono mu na kontynuację służby dyplomatycznej dla Stolicy Apostolskiej” – mówi abp Vigano.

Zdaniem rozmówcy „Washington Post”, obie sprawy były doskonale znane Sekretariatowi Stanu Stolicy Apostolskiej od 2002 roku, ponieważ informował o nich ówczesny nuncjusz apostolski w Wenezueli abp Andre Dupuy. Zdaniem abp Vigano, dokumentacja, jeśli nie została zniszczona, powinna znajdować się w archiwach personelu dyplomatycznego oraz w archiwach nuncjatury apostolskiej w Wenezueli, gdzie urząd w latach 2009-2013 sprawował kard. Pietro Parolin. „Wszyscy oni mieli dostęp do dokumentów donoszących o tych oskarżeniach przeciwko przyszłemu substytutowi, tak jak mieli kardynałowie Sekretariatu Stanu: Bertone i Parolin oraz substytuci: Sandri, Filoni i Becciu” – mówi abp Vigano.

Arcybiskup Vigano ostro krytykuje zachowanie „kard. Parolina, który jako sekretarz stanu nie sprzeciwił się niedawnemu nominowaniu abp. Pena Parry na substytuta, robiąc go swoim najbliższym współpracownikiem. A nawet więcej: kilka lat wcześniej, w styczniu 2011 roku jako nuncjusz apostolski w Caracas, kard. Parolin nie sprzeciwiał się nominacji Pena Parry jako arcybiskupa i nuncjusza apostolskiego do Pakistanu. Przed tak ważnymi nominacjami, przeprowadzany jest rygorystyczny proces informacyjny, by zweryfikować predyspozycje kandydata, a więc te oskarżenia były z pewnością poddane uwadze kard. Parolina. Ponadto kard. Parolin zna imiona pewnej liczby księży w Kurii, którzy nie zachowują czystości seksualnej, naruszając prawa Boże, których zobowiązali się uroczyście uczyć i które zobowiązali się praktykować, i wciąż patrzy w drugą stronę” – mówi hierarcha.

„Jeśli odpowiedzialność kard. Parolina jest poważna, jeszcze większa jest odpowiedzialność papieża Franciszka, gdyż wybrał na niezwykle ważne stanowisko w Kościele człowieka oskarżonego o tak poważne przestępstwa, bez naciskania na otwarte i drobiazgowe dochodzenie” – dodaje.

„Jest jeszcze jeden bardziej skandaliczny aspekt tej wstrząsającej historii. Abp Pena Parra ma bliskie związki z Hondurasem, a ściślej z kard. Maradiagą oraz bp. Juanem José Pinedą. Pomiędzy rokiem 2003 a 2007 abp Pena Parra służył w nuncjaturze w Tegucigalpa, a przebywając tam był bardzo blisko bp. José Pinedy, który w roku 2005 został wyświęcony na biskupa pomocniczego Tegucigalpa, stając się prawą ręką kard. Maradiagi. Bp Juan José Pineda złożył rezygnację ze stanowiska biskupa pomocniczego w lipcu 2018, bez podania powodu wiernym z Tegucicalpa. Papież Franciszek nie ogłosił wyników raportu, jaki wizytator apostolski, argentyński biskup Alcides Casaretto, dostarczył bezpośrednio i tylko jemu ponad rok temu. Jak można interpretować stanowczą decyzję papieża Franciszka, by nie mówić o sprawie ani nie odpowiadać na żadne pytanie jej dotyczące, jak nietuszowanie faktów i ochronę siatki homoseksualnej? Takie decyzje wyjawiają straszną prawdę: zamiast pozwolić na otwarte i poważne dochodzenia w przypadku tych, którzy zostali oskarżeni o poważne przestępstwa przeciwko Kościołowi, papież pozwala na to, aby cierpiał sam Kościół” – podkreśla abp Carlo Maria Vigano.

Źródło: LifeSiteNews.comWMaTłum. Jan J. Franczak

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: