NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7314 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Apel Putina do obywateli UE...
Wyszczepią dzieci na Covid? Wiceminister Kraska mówi o grupie wiekowej 10-15 lat..
Polska wstrzymała oddech. Jest NAGRANIE momentu eksplozji w Smoleńsku!
Bójka w Kaufland. Kobieta dostała w twarz za zwrócenie uwagi na brak maseczki?
„Szczepionki na COVID-19 są bronią masowej zagłady..
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Kolonialny haracz całego świata na rzecz USA i UE za pomocą systemu pieniądza

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Polecamy poniższą prezentacją filmową dr Zbigniewa Dylewskiego, która przedstawia  przejrzyście i zrozumiale  funkcjonowanie obecnego systemu pieniądza, opartego na DOLARZE I EURO, przy wsparciu siły militarnej krajów bogatego Zachodu, z następującymi zastrzeżeniami i uzupełnieniami, także dla komentarzy pod filmem:

 

 1. Twierdzenie o przeniesieniu oprocentowania z kredytów na depozyty w ujemnej skali, na którym tracą wierzycie, a nie dłużnicy, to jest niestety co najwyżej ćwierć prawdy, ponieważ:
 • po pierwsze – depozyty to są w zdecydowanej większości zaciągnięte kredyty;
 • po drugie – duża cześć depozytów pochodzi ze złodziejskiej spekulacji finansowej na rynkach finansowych, czyli m.in. z derywatów i czarnej strefy.
 1. Wskaźnik pomiaru potencjału gospodarczego w postaci PKB, jest wskaźnikiem fałszywym. Uwzględnia on bowiem m.in. bezproduktywną sferę usług, i tym samym faworyzuje USA i kraje Zachodu oraz nie bierze pod uwagę ich wielkiego deficytu budżetowego i handlowego oraz zadłużenia przekraczającego oficjalnie co najmniej dwukrotnie roczne PKB, a faktycznie to znacznie więcej. Lepszym wskaźnikiem, mniej ułomnym, jest parytet siły nabywczej waluty danego kraju. Według tego wskaźnika pomiaru, Chiny prześcignęły USA już na jesieni 2014 r., a więc potencjał produkcyjny krajów BRICS jest znacznie większy, wobec balonu propagandowego potencjału produkcyjnego krajów Zachodu, w tym USA.
 2. Uzasadnianie stagnacji gospodarki Japonii począwszy od 1995 r, i podanie zakupu derywatyw, jako przyczyny tej stagnacji jest zbyt daleko idącym uproszczeniem. Przyczyn tych jest znacznie więcej. Należy tu wymienić m.in. bańkę spekulacyjną w nieruchomościach, wielokrotną aprecjację jena japońskiego do dolara amerykańskiego i wiele innych rozwiązań narzuconych przez Zachód. I nie stoją za tym błędy rządów japońskich i ekonomistów, lecz ordynarny szantaż  polityczny Zachodu za pomocą głównie militarnego Goliata, czyli USA. Szantaż ten, gdy nie jest skuteczny, to używa instalacji HAARP do wywoływania trzęsień jak np. w 2014 roku pod największym w Japonii reaktorem atomowym jądrowym w Niigata w 2014 r., (dwa wstrząsy o sile 6,8 stopni w skali Richtera) i tsunami w Fukuszimie w 2011 r.  Japonia jest terenem sejsmicznym, jednak wstrząsy naturalne dają się odróżnić od sztucznych wywołanych technologia ludzką. Analizowanie ekonomii, która służy jedynie korporacjom, w tym głównego jej instrumentu pieniądza, bez podejścia interdyscyplinarnego, w tym zwłaszcza polityki, jest ułomne  i prowadzi do fałszywych wniosków i rozwiązań. Dominująca w edukacji i w naukach ekonomicznych ekonomia korporacyjna służy fałszowaniu i zamazywaniu rzeczywistości gospodarczej. Dlatego w uzupełnieniu do poniższej prezentacji polecamy dwie pozycje:
 • Wywiad Projektu Camelot z Benjaminem Fulfordem pt. „Ultimatum Wschodu dla Iluminatów Zachodu” opublikowany w magazynie NEXUS w nr. 5 i 6 z 2008 r.
 • Johna Perkinsa  „HITMAN. Wyznania ekonomisty od brudnej roboty”.
 1. Porównanie możliwości popełnienia przez Chiny błędu Japonii z lat 90-tych do chwili obecnej nie uwzględnia zasadniczych różnic między tymi krajami, a mianowicie tej, że Chiny mają broń jądrową w odróżnieniu od Japonii ( która oficjalnie nie posiada), są co najmniej 3 potęgą militarną i pierwszą gospodarczą w świecie.
 2. Prezydent Ronald Regan powiedział Amerykanom w czasie gdy był prezydentem tak: na każdego dolara dochodu USA, amerykanie wypracowują 12 centów, a cały świat 88 centów. Ale USA jest obecnie olbrzymem na glinianych nogach, który się rozpada, chociaż jeszcze niewiele osób to dostrzega, w tym zwłaszcza ekonomistów.
 3. Anulowanie długów w skali globalnej jest nieuchronne i poprzedzi wprowadzenie zupełnie innego systemu finansowego, który nie będzie w rękach kilkunastu rodzin banksterskich i królewskich. To jest kwestia kilku najbliższych lat !!!
 4. Na naszej stronie można znaleźć dużo artykułów na temat pieniądza i ekonomii. W najbliższym czasie opublikujemy nagrania z zorganizowanej w 2017 r. w Muzeum Niepodległości przez nasze Stowarzyszenie konferencji naukowej pt. Pieniądz jako narzędzie współpracy, rozwoju i harmonii społecznej, czy rywalizacji, wywłaszczenia, destrukcji i zniewolenia”, ponieważ znacznie wzrosła i upowszechniła się świadomość odnośnie pieniądza i ekonomii korporacyjnej.
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: