NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7314 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Apel Putina do obywateli UE...
Wyszczepią dzieci na Covid? Wiceminister Kraska mówi o grupie wiekowej 10-15 lat..
Polska wstrzymała oddech. Jest NAGRANIE momentu eksplozji w Smoleńsku!
Bójka w Kaufland. Kobieta dostała w twarz za zwrócenie uwagi na brak maseczki?
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

NO IZRAEL – JAK TRWOGA TO …

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_12.png

Prezydent Rosji Władimir Putin powiedział, że ubolewa nad zniszczeniem porozumienia nuklearnego z Iranem i określił ten kraj jako najbardziej „sprawdzalny” i „transparentny”. Takimi słowami rosyjski lider skomentował zerwanie umowy nuklearnej po spotkaniu z prezydentem Austrii Alexandrem Van der Bellenem.

„Nasze stanowisko jest znane wszystkim partnerom, w tym amerykańskim, my opowiadaliśmy się za utrzymaniem tej umowy” – zauważył szef państwa rosyjskiego.

„Rosja to nie straż pożarna. My nie możemy wszystkiego pod rząd ratować, co od nas w pełnej mierze nie zależy” – dodał Putin.

Wcześniej władze Iranu oficjalnie zawiesiły niektóre zobowiązania wynikające z paktu nuklearnego, przez co teraz Teheran może wznowić prace nad wzbogacaniem uranu i jego sprzedaż za granicę, a także wstrzymać modernizację reaktora na ciężką wodę w Araku. Władze Islamskiej Republiki oświadczyły, że zdecydują się na taki krok, jeśli inni uczestnicy porozumienia nie zaczną w ciągu 60 dni spełniać warunków porozumienia.

Zgodnie z rozkazem Najwyższej Rady Bezpieczeństwa Narodowego Iran oficjalnie zawiesił niektóre zobowiązania wynikające z zawartej w 2015 roku umowy nuklearnej, informuje agencja prasowa ISNA.

W zeszłym tygodniu Iran poinformował Rosję, Chiny, Francję, Niemcy oraz Wielką Brytanię o swojej decyzji w sprawie zakończenia wypełniania niektórych zobowiązań w ramach porozumienia nuklearnego. Decyzja ta zapadła rok po jednostronnym zerwaniu umowy i wprowadzeniu sankcji przez Stany Zjednoczone.

Porozumienie nuklearne ograniczało poziom wzbogacania uranu przez Iran do 3,67 proc. w porównaniu z 90 proc., potrzebnymi dla wyprodukowania broni jądrowej. Przed zawarciem umowy Teheran wzbogacał uran do 20 proc. Ponadto, porozumienie to przewidywało ustalenie limitów ograniczających wspólną wagę wzbogaconego uranu oraz ciężkiej wody w wysokości 300 kg oraz 130 ton odpowiednio. Decyzja kierownictwa Iranu oznacza zniesienie tych ograniczeń.

Podjęte przez Teheran kroki na razie nie naruszają umowy nuklearnej, jednak władze Iranu ostrzegły, że jeśli wspólnocie międzynarodowej w ciągu 60 dni nie uda się ochronić irańskiej gospodarki przed sankcjami amerykańskimi, Iran rozpocznie wzbogacenie uranu na wyższym poziomie.We wtorek najwyższy przywódca duchowo-polityczny Iranu ajatollah Ali Chamenei oświadczył, że jego kraj nie będzie negocjował ze Stanami Zjednoczonymi kwestii umowy nuklearnej, którą określił jako „truciznę”.

Ani my, ani oni nie dążymy do wojny. Oni wiedzą, że nie leżałaby ona w ich interesie – powiedział Chamenei w irańskiej telewizji odnosząc się do obecnych stosunków dwustronnych na linii Teheran-Waszyngton.

Dodał też, że prowadzona przez jego kraj polityka w kwestii nuklearnej oznacza, że „naród irański wybrał ścieżkę oporu”.

Odpowiedzialność za wyjście Iranu z porozumienia nuklearnego Kreml złożył na barki USA. Jak zauważył rzecznik prasowy rosyjskiego prezydenta Dmitrij Pieskow, Iran podejmuje tę decyzję nie z własnej inicjatywy, a tylko odpowiada na wywieraną na niego presję.Stosunki między USA i Iranem zaostrzyły się rok temu. Na początku marca 2018 roku amerykański prezydent Donald Trump ogłosił jednostronne wyjście Waszyngtonu z porozumienia nuklearnego z 2015 roku i przywrócenie sankcji przeciwko Teheranowi. Nowy pakiet sankcji wszedł w życie w listopadzie. Sankcje obejmowały eksport ropy, przemysł, handel i operacje Banku Centralnego kraju w dolarach.

PAP

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: