NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7305 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
Czy zastrzyki z Covid powodują chorobę szalonych krów?
CO ZNAJDOWAŁO SIĘ NA POKŁADZIE ”EVER GIVEN” ? – SZOKUJĄCY MATERIAŁ TURECKIEJ TELEWIZJI.
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

SZOKUJĄCE –  W oparach krwi…. UWAGA DRASTYCZNE FRAGMENTY !

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W oparach krwi (reportaż z Rzeźni Miejskiej w Warszawie) – żydowski ubój rytualny

Autor niniejszego reportażu, był jedynym dziennikarzem żydowskim, który za specjalnym zezwoleniem odwiedził rzeźnię warszawską w pierwszych dniach po wejściu w życie nowej ustawy o uboju „rytualnym” i „mechanicznym”.

Szary poranek zimowy zastał nas w kolejce ludzi u wrót wielkiej rzeźni warszawskiej (Praga 2). Dokoła nalane twarze robociarzy, o szerokich barach, zdradzających niezwykłą siłę. Biała kartka, zezwolenie naczelnego dyrektora, umożliwia nam wstęp do wielkich hal i przestrzennych podwórzy, skąd dochodzi głośny poryk bydła przygotowanego do uboju.

Jak w ogromnym mrowisku, wszędzie uwijają się ludzie. Rzeźnik biegnie na swe stanowisko, zakłada fartuch, zasuwa wielki nóż na cholewę buta i czeka. Koledzy po fachu witają się.

– Hallo, Chaimek! – krzyczy, szczerząc wesoło zęby, jakiś robotnik.

– Dzień dobry, Stacho! – pada odpowiedź.

Tu nie ma różnic rasowych. Wszyscy są tu równi, Polacy i Żydzi. Jedna łączy ich placówka, jedno mają źródło chleba – od dziesiątków lat – rzeźnia.

„MASKARADENMARSCH”

Nagle, jakby pod wpływem różdżki czarodziejskiej, praca w rzeźni rusza. W oka mgnieniu rozwija się szalone tempo.

Rozdzwoniły się łańcuchy i haki zawieszone wysoko na żelaznych szynach, pędzą wagonetki, otwierają się ogromne magazyny, skrzypią żelazne kraty w chłodniach, dzwonią noże, bydło ryczy – wielka kakofonia.

Poprzez długie podwórze, między oborami a szklaną halą, gdzie odbywa się szlachtowanie, ciągnie się wąski korytarz, utworzony z dwóch żelazem obitych parkanów. Po obu stronach parkanu, ciśnie się ciżba ludzka. Prawie wszyscy, to pracownicy rzeźni, od lat pracujący na tym terenie, a jednak, pchają się tu teraz, by zobaczyć te „nowe porządki”, które zamiast ulżyć zwierzętom – godzą w ludzi…

Ciężko otwierają się wysokie wrota obory. Ukazują się w nich „poganiacze”, mocujący się z całych sił z czymś w oborze. W kilka chwil po tym wyciągają z obory wielkiego byka. Tylnymi nogami trzyma się kurczowo ziemi, potrząsa rozpaczliwie wielkim łbem na wszystkie strony. U rogów ma uwiązane powrozy, za które ciągną go „poganiacze”.

Boi się iść – słychać pomruk między stojącymi za parkanem.

Ktoś obok nas wyjaśnia:

– Spójrz pan! Jak ma iść, kiedy nic nie widzi. Przecież włożono im maski na łby.

Dawniej, dodaje filozoficznie, mniej było przy wyprowadzaniu męczenia dla „poganiaczy” i mniej mąk dla bydła.

Zaczynają okładać byka gumowymi pałkami i dopiero wtedy rusza. Idzie niespokojnie, śmiertelnie przerażony. U pyska ma przywiązaną czarną skórę – dla zaoszczędzenia bydłu widoku krwi…

Poganiacze są zziajani i spoceni. Wyprowadzenie każdej sztuki bydła zabiera im wiele sił i czasu. Dawniej przeganiano bydło małymi stadkami, łatwo i szybko.

Przez długi korytarz, od obór do hal, ciągnie jeden wielki łańcuch oślepionego bydła – smutny, tragiczny w swej bezsilności „maskaraden-marsch”.

MECHANICZNI „RZEZACY”

W wielkiej hali uboju, między bydłem, przywiązanym już teraz sznurami od nozdrzy do haków u ziemi, uwija się dwóch mocnych, krępych młodzieńców o roześmianych twarzach. Oni są obecnie centralnymi figurami w tej hali – „mechanicy”, którzy jednego dnia zajęli miejsca starych, bogobojnych rzezaków. Oni, mały Zelig i jego kompan Antek, dla swego nowego „zawodu” nie sterali swych młodych lat na ślęczeniu nad „gemarą”, nad zawiłą ,,halachą szechity”, nie stawali do egzaminów rabinackich, by otrzymać po wielu trudach „kabalot” – wykonują swą pracę „improwizowaną” – maszynowo…

Z dumą bawi się Zelig „rewolwerem”, którym zaraz będzie ubijał.

Oglądamy ten aparat zbliska. Niklowa rurka, długości około 30 cm., zakończona jest cyngielkiem jak u rewolweru. Wewnątrz gruby stalowy kolec mocno naciągnięty na sprężynę. U boku otwór dla umieszczenia pocisku prochowego. Gdy pociąga się za cyngiel, pocisk wybucha a siła inercji zwalnia sprężynę. Wówczas kolec wylatuje z ogromną siłą i trafia poprzez czoło w mózg bydlęcia.

Tak oto wygląda nowoczesne narzędzie rzeźnickie, które ma za zadanie „ułatwić” śmierć bydłu.

UBÓJ „HUMANITARNY”

Następuje „ceremonia” uboju. Stoimy przed młodym, silnym bykiem, który potrząsa nerwowo łbem, chcąc się uwolnić ze sznurów, które mu zatknięto boleśnie w nozdrza. Weterynarz w białym fartuchu daje znak. Dwóch rzeźników ujmuje byka. Jeden ciągnie go za ogon, drugi za rogi. Tanecznym krokiem podchodzi Zelig. Zamaszyście dokłada „rewolwer” do łba byka w sam środek.

Znak ręką… Pada strzał… I nagle byk pada z łoskotem na ziemię… Zabity? To rzeczywiście trwa krótko…

Lecz oto biegną do leżącego byka dwaj inni rzeźnicy. W ich rękach błyszczą długie noże. Bezlitośnie wtykają noże w szeroką gardziel byka i tną, tną zaciekle i długo. Z rozciętej gardzieli bucha krew strumieniami.

Nagle zwierzę zaczyna się ruszać… Silny ból rozciętych tętnic i upływu krwi zwrócił mu snać świadomość, mimo ogłuszenia kolcem rewolweru. Ogromny byk wydaje straszne przedśmiertne ryki przez rozcięte gardło. Wyraźnie się odczuwa, iż zwierzę cierpi niesamowicie i ginie z pełną świadomością. Straszliwy ból nie pozwala mu spokojnie konać. Byk próbuje się podnieść, długimi kopytami wywija dziko a łbem ciężko – uderza o kamienną podłogę rozpryskując krew dokoła… Rzeźnicy uciekają czym prędzej w popłochu.

Powoli, w męczarniach, kona zwierzę.

W minutę potem odbywa się ta sama procedura z innnym bykiem. Ze wszystkich stron słychać strzały i głuchy tętent padających ciężkich cielsk zwierzęcych. Wszędzie widać rzucające się w ostatnich, bolesnych drganiach, konające bydło. Kamienna podłoga, kaflowe ściany i sufit, narzędzia i ludzie – wszystko topi się w jednym wielkim jeziorze krwi…

Mija 5 – 6 minut. Tu i ówdzie widać trzepocące się cielsko byka – a potem koniec… Teraz głos mają oprawcy…

Ponury jest widok zarzynanych bydląt. Życie trzyma się kurczowo i uparcie w cielskach byków; niewiele pomaga zdaje się ogłuszanie „humanitarnym” kolcem…

POCZWÓRNA ŚMIERĆ

W drugiej hali ubijają mechanicznie cielęta. Na małych, drewnianych „warsztatach” leżą do góry nogami, przewiązane mocno pasami. Cielaki wierzgają ze strachu, przewracając ślepiami. Rzeźnik bierze w ręce długie narzędzie w kstałcie obcęgów, które kończą się z jednej strony czerwonymi blaszkami, z drugiej zaś są połączone z kontaktem sieci elektrycznej. Tymi kleszczami obejmuje rzeźnik łeb cielęcia. Naciśnięcie guzika… i przez kleszcze zaczyna przepływać prąd elektryczny w ciało zwierzęcia. Kleszcze ogłuszają zwierzę przy pomocy słabego prądu z ogólnej sieci. Zwierzę zaczyna się szybko rzucać, chce uciekać, lecz pasy nie pozwalają. Wyciąga nóżki i powoli… powoli sztywnieje… Wtedy przecinają gardło cielaka zwykłym nożem. Wypływa czarna krew. Cielę znowu się rzuca, drga bólem i powoli, powoli sztywnieje…

Stojący dokoła rzeźnicy żydowscy kiwają głowami.

Poczwórna śmierć wyjaśnia jeden.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “SZOKUJĄCE –  W oparach krwi…. UWAGA DRASTYCZNE FRAGMENTY !

  1. Kiedyś skończą na hakach w innym życiu 🙂 tymczasem:

    tamci powinni sobie kanał zainstalować tu na Miziaforum

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: