NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7295 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
5 podstawowych zasad korzystania z TOR'A
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Włoska prasa ujawnia. “Uwaga, jest dwóch Władimirów Putinów”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_6.png

Uwaga, jest dwóch Władimirów Putinów; jeden rozsądny i czarujący, drugi – prawowity spadkobierca imperium”- pisze w piątek komentator dziennika “Corriere della Sera”, podsumowując wizytę prezydenta Rosji we Włoszech i Watykanie.

Jak podkreśla publicysta mediolańskiej gazety, “do przewidzenia było to, że wizyta Putina we Włoszech potwierdzi przyjaźń między Rzymem a Moskwą, która od dekad żyje dłużej niż nasza atlantycka wierność”.

“I tak było, bo w rozmowach z prezydentem Mattarellą w Kwirynale, ale także potem podczas wymiany poglądów z premierem Contem i jego zastępcami Salvinim i Di Maio, przywódca z Kremla i włoscy politycy podzielili w klimacie wielkiej serdeczności wspólne pragnienia i utrwalone różnice” – dodaje.

Komentator największego włoskiego dziennika odnotował, że w kwestii sankcji na Rosję nałożonych po aneksji Krymu Putin dał dowód swego “zmysłu praktycznego”. Tak jego zdaniem należy podsumować podejście prezydenta: “Pełen szacunek dla włoskiego udziału w europejskich sankcjach, ubolewanie z powodu konieczności wprowadzenia kontrsankcji, które uderzają we Włochy bardziej niż w inne kraje gotowe besztać nas za to, że jesteśmy prorosyjscy, i wielkie uznanie dla Matteo Salviniego”.

Zarazem w tekście przypomina się, że to właśnie wicepremier Salvini z Ligi latem zeszłego roku obiecywał, że doprowadzi do zniesienia “wszelkimi możliwymi środkami” sankcji “do końca 2018 roku”.

Sankcje zaś zostały w tym czasie dwa razy odnowione – dodaje “Corriere della Sera”. Jak podkreśla, “Putin udaje, że tego nie pamięta, bo przyjaciel to tak czy inaczej przyjaciel”.

W ocenie autora komentarza w czasie krótkiej wizyty prezydenta uwadze umknęła konieczność zrozumienia “najbardziej podstępnej rosyjskiej łamigłówki”; tej mianowicie że “zupełnie normalne jest, iż przywódca Kremla przyjmuje z przyjemnością wręczane mu prezenty, pochodzące z nieporozumień europejsko-amerykańskich”.

Autor przypomina niedawne głośne słowa Putina, który w jednym z wywiadów stwierdził, że liberalna demokracja jest “przestarzała”. Zarazem “wychwala nowoczesność populistów i suwerenistów” – dodaje publicysta.

Odnotowuje “sympatię” rosyjskiego prezydenta dla orędownika brexitu Nigela Farage’a , Marine Le Pen z francuskiego Zjednoczenia Narodowego, Alternatywy dla Niemiec, premiera Węgier Viktora Orbana i dla Salviniego.

Putin postawił na te ugrupowania, które mogłyby doprowadzić do rozpadu UE, co wywołałoby chaos i przywróciłoby “relacje dwustronne faworyzujące zawsze silniejszego” – dodaje.

“Czego naprawdę chce Putin?” – zastanawia się “La Repubblica” i zaznacza, że Rzym ma “utrwaloną sławę dwuznaczności”.

“Putin stawia na to, że jesteśmy najbardziej prorosyjskim krajem europejskiego obszaru Morza Śródziemnego; nie od dzisiaj, nie w zależności od barw rządu” – podkreślono w rzymskiej gazecie. Jako dodatkową korzyść wymieniono to, że rosyjski prezydent widzi w Salvinim “sympatycznego rozmówcę”, co potwierdzają też specjalne relacje łączące ich ugrupowania.

“Wiedzą to także Amerykanie, którzy 16 i 17 czerwca wezwali Salviniego, by ostrzec go w perspektywie szczytu z Putinem” – tak dziennik interpretuje niedawną wizytę wicepremiera, szefa MSW w Waszyngtonie. Według niego przekaz władz USA był następujący: “dalsze zbliżenie z Rosją jest nie do przyjęcia”.

Komentując szczególnie serdeczną rozmowę przywódcy Rosji z papieżem Franciszkiem, dziennik zaznaczył, że obu łączy “krytyczna ocena liberalnego porządku”, także gospodarczego – wskazuje.

PAP
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: