NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7314 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Apel Putina do obywateli UE...
Wyszczepią dzieci na Covid? Wiceminister Kraska mówi o grupie wiekowej 10-15 lat..
Polska wstrzymała oddech. Jest NAGRANIE momentu eksplozji w Smoleńsku!
Bójka w Kaufland. Kobieta dostała w twarz za zwrócenie uwagi na brak maseczki?
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Papież wzywa do poważnych reform teologicznych w szkołach katolickich aby promować „WSPÓLNĄ MISJĘ” Z ISLAMEM I MUZUŁMANAMI.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Papież naciska na nauczanie w seminariach katolickich studentów  o kłamstwie , że normatywny islam jest religią pokoju, a zatem wynika z tego, że każdy, kto nie zgadza się z tym kłamstwem, zostanie uznany za „nietolerancyjnego”, przeciwnego dialogowi i pluralizmowi. Przecież wiemy, że to to islam jest nietolerancyjny, supremacyjny i odporny na różnorodność. Wystarczy przejrzeć strony o prześladowaniach chrześcijan, gdzie głównie muzułmanie prześladują osoby wierzące w Jezusa. Na drugim planie są Hindusi.

Jak argumentują inne strony chrześcijańskie:

Jeśli Papież jest autentyczny w kwestii dialogu, to powinien nawoływać wzajemnie Państwa Islamskie i szkoły islamskie (poczynając od Uniwersytetu Al Azhar w Kairze) do ustanowienia i głoszenia równego statusu wszystkim niewiernym, kobietom, gejom itd. I promowania dialogów z niewierzący tacy jak chrześcijanie, Żydzi, Hindusi, Buddyści itd.

Papież Franciszek jest kontynuatorem dzieła antychrysta całującego Koran:

Papież Franciszek wzywa do reform teologicznych w szkołach katolickich, aby promować „wspólną misję pokoju” z islamem, co ma już swoją nazwę potoczną: Chrislam.

Kościół katolicki NIGDY nie był kościołem Boga, a ten news jak dziesiątki innych pokazuje, że jest to kościół przeciwny Bogu.

Na muzułmańskiej stronie jest napisane:

Chrześcijaństwo składa się już ze Starego Testamentu (judaizmu) i Nowego Testamentu. W tradycji chrześcijańskiej Mesjasz jest już uznawany za Żyda „z Domu Dawida”, więc pogłębiający się dialog z judaizmem sprzyja głębszemu zrozumieniu korzeni chrześcijaństwa. Poza tym coraz większy dialog z każdą grupą wyznaniową jest dobrą rzeczą, gdy opiera się na wspólnych wartościach i prawdzie .

Islam jest zupełnie inny. Uczy, że „ najgorsze ze zwierząt w oczach Allaha to ci, którzy nie uwierzyli ” (Koran 8:55)i z powodu takiej doktryny podstawowa jest całkowita lojalność wobec islamu i wyparcie się niewierzących. Jedność Boga (tauhid) i supremacja szariatu są również fundamentalne. W islamie prawdziwi muzułmanie muszą całkowicie odrzucić niewiernych i nieislamskie praktyki. Ponadto świat jest podzielony na dwie części w islamskiej doktrynie: Dom Wojny i Dom Islamu, gdzie obowiązkiem muzułmańskich wierzących jest podporządkowanie Domu Wojny i przeciwstawiajcie się dżihadowi, aż stanie się Domem Islamu. Gdyby takie przekonania nie były dziś obficie manifestowane, nie byłoby problemu, ale każdy dzień pokazuje podporządkowanie się muzułmanów doktrynom rozwoju Islamu.

Warto także zwrócić uwagę na fakt, iż to głównie w Iranie pozostają Szyici. Wszędzie indziej są Sunnici współpracujący z USA i Watykanem.

Politycy UE i USA sprzyjają rozwojowi Islamu a nie chrześcijaństwa.

Chrześcijaństwo, to ogólnie rozumiane, jest marginalizowane przez polityków w służbie bestii, a sami liderzy ewangeliccy sprzyjają Watykanowi i w tej sytuacji trudno się dziwić, że w Polsce ewangelików mamy ledwo 0,38%.

Ewangelicy mają być cicho w kwestiach polityczno-spolecznych. Oni organizują tylko hapenningi typu Jezus Cię kocha.

Może stwórzmy polskojęzyczną wersję słowa hapenning.

Może “zadowoleni z siebie”, co?

Tymczasem jesteśmy mordowani przez szczepionki, szajsowate produkty podobne do żywności, podatki, biurokrację, kiedy muzułmanie mają mega socjale.

Popierając islam , Papież stał się  „ Wielkim Szejkiem Franciszkiem z Watykanu ” i odrzuca cierpienia prześladowanych chrześcijan, ofiar terroru dżihadu i napadów. Wezwanie papieża do reformy w „ sposób, w jaki teologia jest nauczana w szkołach katolickich” jest kontynuacją jego upartych wysiłków, które podporządkowują chrześcijaństwo islamowi.

Kto wie, cały czas się wstrzymuje z tekstem o islamie, myśląc, że bestią jest syjonizm, ale nadal biorę pod uwagę oddanie władzy islamowi przez nierządnicę.

Papieża wezwanie do reformy przyszło „podczas przemówienia na jezuickim uniwersytecie teologicznym w Neapolu. Śledzi jego zasięg w tym roku w świecie muzułmańskim poprzez podpisanie wspólnego oświadczenia wraz z imamem Al Azhar z Kairu, siedziby nauki sunnickiej, ustanawiającej stosunki między katolikami i muzułmanami jako braćmi, ze wspólną misją promowania pokoju ”, to znaczy. tak zwany „pokój”. Przed podróżą Papieża do  Maroka w marcu media watykańskie posunęły się tak daleko, że porzuciły tradycyjne insygnia papieskie. Wiadomości Watykańskie wyjaśniły, że nowy specjalnie stworzony symbol – krzyż i półksiężyc – „są symbolami chrześcijaństwa i islamu, które podkreślają relacje międzyreligijne między chrześcijanami a muzułmanami”.

Również w przygotowaniu tej podróży papież Franciszek spotkał się w Watykanie z dr Muhammadem bin Abdul Karim Al-Issa,sekretarz generalny Światowej Ligi Muzułmańskiej (MWL), grupa powiązana z finansowaniem terroru dżihadu!

Jak stwierdził  Robert Spencer  :

PODCZAS SPOTKANIA AL-ISSA PODZIĘKOWAŁ PAPIEŻOWI ZA „UCZCIWE STANOWISKO” W SPRAWIE TEGO, CO NAZWAŁ „FAŁSZYWYMI TWIERDZENIAMI, KTÓRE ŁĄCZĄ EKSTREMIZM I PRZEMOC Z ISLAMEM”. INNYMI SŁOWY, PODZIĘKOWAŁ PAPIEŻOWI ZA WYPOWIEDZENIE SIĘ NA TEMAT MOTYWUJĄCEJ IDEOLOGII TERRORU DŻIHADU , KTÓREJ JEGO GRUPA ZOSTAŁA OSKARŻONA O FINANSOWANIE, I ZNIESŁAWIANIE INNYCH RELIGII W CELU WYBIELENIA ISLAMU.

 

Wielki imam al-Azhar w Kairze,  Ahmed al-Tayeb , wyraził swoją wdzięczność i podziękował Papieżowi za „obronę islamu przed oskarżeniem o przemoc i terroryzm”. Chrześcijaństwo wciąż czeka na papieża, aby  obronił także  przed powszechnymi  islamskimi prześladowaniami.

Trzeba być także sprawiedliwym i nadmienić, że w bezpośredniej sprzeczności z papieżem Franciszkiem  kardynał Robert Sarah  – prefekt Kongregacji ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów – nazwał go „swoim obowiązkiem” ostrzec innych chrześcijan i Europę, że islam nie jest łagodny, lecz ekspansywny i zagraża wolnym społeczeństwom. Stwierdził: „Podobnie jak podczas upadku Rzymu, elity troszczą się tylko o zwiększenie luksusu swojego codziennego życia, a ludy są znieczulane coraz bardziej wulgarną rozrywką … Barbarzyńcy są już w mieście”. Odnosił się do muzułmańskich migrantów którzy wyemigrowali, ale nie zintegrowali się ze społeczeństwami zachodnimi.

Być może jest to gra w dobrego i złego, ale warto nadmienić.

W międzyczasie papież Franciszek mocno promował muzułmańską migrację, nazywając ją niechrześcijańską przeciwko imigracji na zewnątrz. Ale w ostrzeżeniu Kardynała Sary: „jest to fałszywa egzegeza [interpretacja tekstu pism świętych], aby używać Słowa Bożego do promowania migracji. Bóg nigdy nie chciał tych szczelin. ”

Papież islamu zajmuje najwyższe stanowisko w Kościele katolickim, ale mimo to służy jako oszukany sługa, ślepy przewodnik; i pomimo jego pontyfikowania o przyjmowaniu „obcego”, potępiając mury graniczne, nie zburzył jeszcze własnych murów ochrony w Watykanie, aby w pełni przyjąć i przyjąć w tych samych migrantów i zwolenników ideologii, którą rozwija w Kościele .

Może przypomnę mój mem:

Papież odstępczego kościoła nazywanego w biblii Nierządnicą wzywa do braterstwa między muzułmanami a katolikami.

Wartym odnotowania dokumentem jest także nawoływanie pseudo protestanta Ricka Warrena do “Naszego Papieża”.

Warren jest znanym pastorem baptystycznym i tak samo jak Mateusz Wichary przez strony antyekumeniczne nazywany zdrajcą wiary, chce połączenia ewangelików z papiestwem a w konsekwencji z islamem.

Niestety, ale nie ma kto wyjaśnić  z jednej strony ewangelikom że ich denominacja tkwi w ekumenii z Rzymem, z którego wyszli, a z drugiej strony, ci, którzy wiedzą o ekumeni swej denominacji ignorują w swej letniości konszachty z Rzymem, a właściwie już z Chrislamem. Stąd swe szaty wypiorą w Wielkim Ucisku.

 

zrodlo:http://detektywprawdy.pl/2019/07/04/papiez-wzywa-do-powaznych-reform-teologicznych-w-szkolach-katolickich-aby-promowac-wspolna-misje-z-islamem-i-muzulmanami/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: