NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7291 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Czy widzisz analogię ??
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
najnowsze info z ukrainy 11.04.2021
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Pogoda. Front polarny atakuje. Na Dolnym Śląsku odnotowano mróz

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Meteorolodzy przecierają oczy ze zdziwienia i wertują historyczne zapiski w poszukiwaniu podobnych wydarzeń. Właściciele kwater drżą, o to czy turyści nie zrezygnują z wypoczynku. Pogoda szaleje. Tej nocy w Jakuszycach na Dolnym Śląsku pojawił się… mróz.

Pogoda. Polarny front psuje wakacje. Nocą odnotowano pierwsze ujemne temperatury.

Pogoda. Polarny front psuje wakacje. Nocą odnotowano pierwsze ujemne temperatury. (WXCHARTS.COM, Fot: WP)

Dokładnie minus 1,3 stopnia C. odnotowała dzisiejszej nocy stacja meteorologiczna w Jakuszycach, miejscowości położonej przy polsko-czeskiej granicy, niedaleko Szklarskiej Poręby (woj. dolnośląskie).

– No fakt sensacja, ale błagam, piszcie tak, aby nie wystraszyć nam turystów – martwi się Jarosław Michalik, który w Jakuszycach prowadzi pensjonat. – Nie bardzo wierzę w ten mróz. Owszem jest rześko, ale zapewniam, że teraz mamy słońce i 12 stopni ciepła. Taka pogoda jest idealna do jeżdżenia na rowerze czy biegania po okolicznych szlakach turystycznych – dodaje.

– Bardzo zimno zrobiło się w Jakuszycach, gdzie minimalna temperatura spadła do -1.3 stopnia C. Nie była to wartość rekordowa dla lipca dla tej stacji. Ta wynosi -2.5 C., ale i tak brr – komentują analitycy serwisu Meteomodel.

Meteomodel@PogodaMeteo

Bardzo zimno zrobiło się w , gdzie minimalna temperatura spadła do -1.3 st. C. Nie była to co prawda wartość rekordowa dla lipca dla tej stacji (ta wynosi -2.5), ale i tak

Zobacz pozostałe Tweety użytkownika Meteomodel

Pogoda szaleje. Anomalie w lipcu

Sprawdzają się prognozy, zapowiadające w lipcu mocne ochłodzenie. Po rekordowo gorącym czerwcu i dwóch falach upałów przynosi ono zadziwiająco niskie temperatury. We wsi Starzynka nad Bugiem (woj. lubelskie) dyżurny meteorolog odnotował przygruntowy przymrozek.

Info Meteo LU@M24lu_pl

Przygruntowy przymrozek 😮

T min za minioną noc w mrozowisku Starzynka woj lubelskie:

Temperatura 2m: 5,6 st. C
Temperatura gruntu: – 0,1 st. C

Gdyby nie zachmurzenie w drugiej połowie nocy to temperatura była by jeszcze niższa

Zobacz pozostałe Tweety użytkownika Info Meteo LU

– Gdyby nie zachmurzenie w drugiej połowie nocy, to temperatura byłaby jeszcze niższa – komentuje obserwator pogody serwisu InfoMeteoLU.

Jeśli czujecie, że lipiec 2019 jest jakoś dziwnie chłodny, to macie rację. Ostatnie dni są znacznie chłodniejsze niż wynika to ze średniej wieloletniej z lat 1981 – 2001. 3 lipca anomalie średnich temperatur w północnej Polsce sięgnęły ponad 4 stopni C poniżej normy.

Pogoda na lipiec 2019. Zaczyna się chłodne lato

To efektu frontu polarnego, który nadciągając z północy wypchnął z Polski ciepłe powietrze. Według Macieja Ostrowskiego z serwisu meteo.pl nad Oslo utworzy się niż, który wędrując do Polski przyniesie sztormową pogodę. Tuż za nim nadciągną chmury z deszczem, które dojdą do Mazowsza, Podlasia i Lubelszczyzny.

– Tak ułożona strefa cyrkulacji zachodniej jest charakterystyczna dla pogody określanej nad Bałtykiem jako „chłodne lato”. W takiej sytuacji przez Skandynawię toczą się niże. Napływa świeże, chłodniejsze powietrze znad oceanu przez Morze Północne. Występuje silny i okresami porywisty wiatr przy ziemi, zaś na wysokich poziomach troposfery pojawia się gałąź prądu strumieniowego z zachodu na wschód – opisuje ten ekspert.

 

 

zrodlo:https://wiadomosci.wp.pl/pogoda-front-polarny-atakuje-na-dolnym-slasku-odnotowano-mroz-6398915432949889a

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: