NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7296 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
5 podstawowych zasad korzystania z TOR'A
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Grzechy pokojowych misji ONZ: molestowanie dzieci, korupcja, handel kobietami..

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

ONZ przyznała, że stacjonujący w Republice Środkowoafrykańskiej żołnierze wykorzystywali seksualnie dzieci. Dotąd organizacja zamiatała takie sprawy pod dywan.

Screenshot_7.png

Szczegóły raportu dotyczące molestowanych dzieci są wstrząsające. M.in. francuscy i gruzińscy żołnierze w barwach ONZ mieli wykorzystywać je w 2014 r. w obozie dla uchodźców wewnętrznych, niedaleko lotniska stołecznego Bangui. Głodne dzieci krążyły wokół niego w poszukiwaniu picia i jedzenia. Ofiarą żołnierzy padła m.in. siedmioletnia dziewczynka zmuszona do seksu oralnego w zamian za wodę i ciastka. Raport ONZ wymienia sześciu żołnierzy, którzy wykorzystywali dzieci.

Przypadków takich było jednak więcej. Opowiadał o nich ze łzami w oczach podczas niedawnej prezentacji raportu zastępca sekretarza generalnego ONZ Anthony Banbury. Gwałtów i molestowania dopuszczali się żołnierze z Bangladeszu, Konga, Nigru i Senegalu.

– Trudno zrozumieć to, że ci, którzy mieli stać na straży pokoju i bezpieczeństwa, popełniali takie czyny – mówił Banbury.

Nie wszyscy byli żołnierzami służącymi pod auspicjami ONZ. Francuzi brali udział w operacji Sangaris, którą Paryż uruchomił w Republice Środkowoafrykańskiej (RŚA), swojej dawnej kolonii, pod koniec 2013 r. Chodziło wówczas o zatrzymanie rzezi pomiędzy muzułmanami i chrześcijanami, będącej konsekwencją wybuchu kilka miesięcy wcześniej wojny domowej. W kwietniu 2014 r. ONZ wysłała swoją misję MINUSCA, by wesprzeć Francuzów. W ustanowieniu pokoju pomagały też wojska Unii Afrykańskiej. Teraz okazało się, że również jeden z marokańskich żołnierzy Unii jest podejrzewany o napastowanie seksualne nieletniego.

Wszystkie te przypadki nigdy nie ujrzałyby światła dziennego, gdyby nie determinacja Szweda Andersa Kompassa, który od 18 lat pracował dla ONZ. Zebrał on i przekazał do Biura Wysokiego Komisarza Praw Człowieka UNHCR w Genewie dowody oraz zeznania dzieci wykorzystywanych zarówno przez żołnierzy francuskich, jak i ONZ. Tam jednak miesiącami nikt nie był zainteresowany sprawą.

Zniecierpliwiony Kompass postanowił więc działać na własną rękę i przekazał raport do Paryża. Francuskie ministerstwo obrony wszczęło postępowanie i wysłało na miejsce śledczych. Ci potwierdzili przypadki wykorzystywania seksualnego dzieci przez własnych żołnierzy, m.in. 11- i 9-latka. Paryż prowadzi obecnie śledztwo wobec czternastu z nich.

Sam Kompass zapłacił wysoką cenę: w związku z ujawnieniem tajnego, wewnętrznego raportu został zawieszony na dziewięć miesięcy. ONZ wszczęła wobec niego postępowanie dyscyplinarne. Nie wiadomo, jak by się zakończyło, gdyby o sprawie nie napisał w ubiegłym roku brytyjski „Guardian”. Wtedy dopiero sprawą nadużyć i dyscyplinarką wobec Kompassa polecił zająć się sekretarz generalny Ban Ki-moon, powołując w tym celu specjalną komisję.

Ta orzekła dwa tygodnie temu, że nie było żadnych podstaw do wszczynania postępowania wobec Kompassa i że przypadków wykorzystywania seksualnego może być znacznie więcej. Tyle że w ONZ nikt się nimi specjalnie nie zajmował, by nie drażnić Francji, która posłała do RŚA swoich żołnierzy.

Kompass miał sporo szczęścia. Zwykle bowiem tzw. sygnaliści (ang. whistleblowers), którzy nagłaśniali przestępstwa popełniane przez żołnierzy i pracowników ONZ, byli zwalniani, a sprawy zamiatano pod dywan. Byli pracownicy organizacji opowiadają o naciskach przełożonych, by nie wszczynać postępowań z obawy przed zadrażnieniem stosunków z państwami, których obywatelami są domniemani sprawcy przestępstw.

Peter Gallo, dawny śledczy OIOS, struktury prowadzącej w ONZ kontrole i audyty, w rozmowie z „Guardianem” mówi: – Przez pięć ostatnich lat OIOS cierpiał z powodu nepotyzmu, korupcji i niekompetencji. W ONZ nic się nie zmieni, dopóki nie będzie tam niezależnej instytucji zdolnej do przeprowadzenia śledztw i bezpośredniego informowania o nadużyciach nie tylko przełożonych, ale i państw członkowskich.

Bezkarność, zagwarantowana dzięki ONZ-owskim immunitetom przysługującym żołnierzom i pracownikom na zagranicznych misjach, była w przeszłości powodem wielu skandali. Do najgłośniejszych doszło w Bośni i Hercegowinie w drugiej połowie lat 90., po zakończonej wojnie. Niektórzy z policjantów ONZ byli członkami grupy przestępczej handlującej kobietami zmuszanymi do prostytucji. Centrala w Nowym Jorku nie tylko nie robiła nic, by sprawę wyjaśnić, ale za wszelką cenę starała się ją zatuszować. Ostatecznie policjanci ONZ biorący udział w procederze zostali odesłani do domu, ale dzięki immunitetowi nie spadł im włos z głowy. O całej sprawie nikt by się nie dowiedział, gdyby nie śledztwo amerykańskiej policjantki Kathryn Bolkovac, która pracowała na kontrakcie w ONZ. Za ujawnienie procederu zwolniono ją ze służby i odesłano do kraju.

W tym samym czasie podobna sytuacja miała miejsce w Kosowie, gdzie żołnierze UNMIK byli zamieszani w handel kobietami. Dochodziło tam również do korupcji na ogromną skalę. Gdy jeden z dyplomatów ONZ zgłosił sprawę wysokim urzędnikom Organizacji, został zwolniony, a później aresztowany.

Często już samo pojawienie się żołnierzy walczących pod auspicjami ONZ przyczynia się do wzrostu przestępczości. Przyznaje to sama Organizacja, która wskazuje na wzrost prostytucji i handlu żywym towarem w rejonach konfliktów. Zwalczaniu nadużyć seksualnych miało służyć wprowadzenie testów na ojcostwo, by żołnierze poczuli się w obowiązku zadbać o dzieci, które spłodzili i porzucili, a które często są w trudnym położeniu. Ale są one dobrowolne i poddaje się im tylko co piąty.

Według Anthony’ego Banbury’ego w ubiegłym roku w szesnastu misjach ONZ na całym świecie miało miejsce 69 potwierdzonych przypadków wykorzystywania seksualnego.

ONZ na misjach

W 2015 r. ONZ prowadziła 16 misji pokojowych na całym świecie, szczególnie angażując się w konflikty w Demokratycznej Republice Konga, Darfurze i Sudanie Południowym. Łącznie brało w nich udział 124 tys. 746 osób, z czego 16 tys. 791 to personel cywilny, a reszta to żołnierze, policja i obserwatorzy. Pochodzą oni ze 122 krajów. W aktualnie trwających misjach (niektóre rozpoczęły się wiele lat temu) śmierć poniosło 1 tys. 620 „błękitnych hełmów”.

ONZ
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: