NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7305 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Czy zastrzyki z Covid powodują chorobę szalonych krów?
PRAWNE!! Pisma dla Polek i Polaków - do pobrania !!
Nadciąga katastrofa energetyczna. Testament śp. inż. Marka Zadrożniaka
CO ZNAJDOWAŁO SIĘ NA POKŁADZIE ”EVER GIVEN” ? – SZOKUJĄCY MATERIAŁ TURECKIEJ TELEWIZJI.
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Świat na krawędzi wojny. „Izrael za kilka dni zaatakuje Iran!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Wpływowy republikański senator, Lindsey Graham, powiedział, że Izrael zaatakuje Iran w momencie, gdy zacznie on od produkować wysoko wzbogacony uran. Ma to nastąpić już za kilka dni.

Lindsey Graham był gościem programu „Face the Nation” w telewizji CBS. Został przez prowadzącą o to czy Izrael może uderzyć na Iran jeśli ten wznowi swój program nuklearny i czy może to wciągnąć USA w ten konflikt.

– Najbardziej prawdopodobna jest wojna między Izraelem i Iranem – odpowiedział amerykański senator.

– Izrael nie może tolerować posiadania broni nuklearnej przez Iran. Świat nie powinien tolerować posiadania broni nukearnej przez Iran – dodał.

– Mam nadzieję, że prezydent (Trump – red.) rozumie, że jeśli wznowią wzbogacanie po 7 lipca, musi wysłać silny sygnał, że nie będzie to tolerowane – kontynuował.

Lindsey Graham powiedział, że nie ma nic przeciwko irańskiemu cywilnemu programowi nuklearnemu. Według amerykańskiego senatora na świecie jest 15 krajów, które wykorzystują energię nuklearną ale kupują paliwo jądrowe zagranicą, czyli nie prowadzą procesu wzbogacania uranu.

– Nie mam nic przeciwko temu żeby Iran prowadził program nuklearny i nie mam nic przeciwko temu by państwa arabskie prowadziły taki program. Program nuklearny „tak”, droga do bomby (jądrowej – red.) „nie”. – powiedział.

– Izrael nie może ryzykować konsekwencji wybuchów złości ajatollaha, który zaprzysiągł zniszczenie państwa Izrael, i gdy mówi „Śmierć Izraelowi” myślę, że ma własnie to na myśli, i wierzę, że ludzie w Izraelu wierzą, że ma własnie to na myśli – dodał.

Lindsey Graham wypowiedział się na ten temat na dzień przed tym gdy Iran ogłosił, iż zapasy nisko wzbogaconego uranu w Iranie przekroczyły limit ustalony w porozumieniu z 2015 roku w sprawie irańskiego programu nuklearnego (JCPOA).

Graham oraz reprezentujący partię Demokratyczną senator Chris Van Hollen, spotkali się wczoraj z premierem Izraela, Benjaminem Netanjahu. Omawiali kwestie regionalne, a w szczególności dotyczące Syrii i Iranu, i podkreślali konieczność dalszych nacisków na Teheran.

zrodlo:https://wolna-polska.pl/wiadomosci/swiat-na-krawedzi-wojny-izrael-za-kilka-dni-zaatakuje-iran-2019-07?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

6 thoughts on “Świat na krawędzi wojny. „Izrael za kilka dni zaatakuje Iran!

  1. OCZYWISCIE TO NIE JA TO MÓWIŁ JACKOWSKI MA 85 PROC TRAFIEN 2 RAZY GRAŁEM NAWET W BUKMACHERZE PO JEGO WIZJACH

  2. PANI GRAŻYNKO TEN GRAHAM SIĘ MYLI ATAK NASTĄPI OK 15 WRZEŚNIA. BĘDĄ TRZY NALOTY .RANO SIĘ OBUDZIMY I DOWIEMY SIE O ATAKU NA IRAN BĘDA 3 ATAKI DZIEN PO DNIU .PO PIERWSZYM I DRUGIM NIE BEDZIE ODWETU LECZ PO TRZECIM NALOCIE KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ Z DWUCH STRON IRAN DA TAKI ODWET ZE WSZYSCY ZWARJUJĄ BEDZIE PRAWDZIWA MASAKRA I ARMAGEDON AGRESORZY;USA,IZRAEL NATOMIAST TURCJA PÓJDZIE Z IRANEM

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: