NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1169 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Rozpacz po porażce Timmermansa. Holender “da im jeszcze popalić”.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Porażka Fransa Timmermansa w walce o stanowisko przewodniczącego Komisji Europejskiej nie wszystkim przypadła do gustu. Również w Polsce, czego dowodem jest artykuł Bartosza Wielińskiego w “Gazecie Wyborczej”, który przekonuje, iż holenderski polityk “da jeszcze popalić populistom, którzy zablokowali jego kandydaturę”. Internauci pozostali bezlitośni dla dziennikarza Agory.

“Populiści chcieli zablokować Timmermansa, ale on da im jeszcze popalić” – czytamy w tytule artykułu Wielińskiego. Dziennikarza na samym wstępie nie ukrywa nie swojej złości z powodu zablokowania nominacji byłego szefa MSZ Holandii na jedno z najważniejszych stanowisk w strukturach Unii Europejskiej, jakim jest funkcja przewodniczącego Komisji Europejskiej. I to przez szefów rządów państw, którzy jego zdaniem “mają na sumieniu łamanie unijnych zasad”.

Sytuacja, gdy grupa premierów, z których każdy ma na sumieniu poważne łamanie unijnych zasad, próbuje szantażować Unię, jest nie do zniesienia. – przekonuje autor artykułu ukazanego na internetowej stronie “Wyborczej”.

Dziennikarz Agory jest przekonany, że po tym, jak Grupie Wyszehradzkiej wraz z kilkoma innymi państwami udało się nie dopuścić do wyboru Timmermansa na stanowisko szefa KE, to unijne organy będą… jeszcze bardziej przyglądały się Polsce oraz państwom Europy Środkowo-Wschodniej w kwestii przestrzegania zasad praworządności i demokracji. Wieliński uznaje to także za połowiczny sukces Morawieckiego, Babisza i Orbana, “zdeterminowanych, by nie dopuścić do wyboru holenderskiego polityka”, ponieważ Timmermans będzie sprawował funkcję wiceprzewodniczącego unijnego organu.

Wieliński skupił się także na osobie nowej szefowej KE Ursuli von der Leyen, którą nazywa “niewyrazistą chadeczką, ostatnio bardziej krytykowaną niż chwaloną za sposób rządzenia niemiecką armią”. Jego zdaniem Niemka ma po prostu dobry PR  i została wybrana tylko dlatego, że “podoba się wszystkim”.

Rozczarowanie dziennikarzy “Wyborczej” brakiem wyboru Timmermansa na szefa KE nie może dziwić, w końcu nie tak dawno, również spod klawiatury Wielińskiego, wyszedł tekst pt. “Przecież to nie Timmermans dzieli Europę. To pupuliści” w którym zachwalał byłego szefa MSZ Holandii. Polityk, zdaniem Wielińskiego, miał nie przymykać oczu na poczynania Fideszu i Victora Orbana, a gdyby nie jego opór “w Polsce nie byłoby już niezależnych sądów”.

Z artykułu natomiast kpią internauci. “Wasz człowiek roku okazał się porażką roku”, “On da popalić, Tusk powróci w chwale, PO wygra wybory… czy to tylko jeszcze urojenia czy już schizofrenia?”, “Populiści według was to 1/3 Europy?”, “Bardzo was boli w waszej gazecie zastąpienie faceta kobietą. A parytety?” – to tylko część komentarzy, jakie można przeczytać na Twitterze

Screenshot_18.png

Źródło: Twitter Autor: JD
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: