NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1169 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Bustowski i Kołodziejczak wydają wojnę lichwiarskim praktykom

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W Nowym Kawęczynie koło Skierniewic (woj. łódzkie) ZZRR Solidarni zorganizował spotkanie poświęcone przeciwdziałaniu zadłużaniu i wywłaszczaniu polskich gospodarstw. Gościem Marcina Bustowskiego był Michał Kołodziejczak.Stworzenie ogólnopolskiego ruchu antylichwiarskiego i lokalnych grup interwencyjnych, wspierających zadłużonych rolników w konfrontacji z instytucjami finansowymi, zapowiedział na dzisiejszym spotkaniu z rolnikami w Nowym Kawęczynie szef ZZRR Solidarni Marcin Bustowski. Związek ma również zainicjować działania dla wywarcia presji na rząd, w celu faktycznego oddłużenia rolników, zmiany systemów finansowania i ukrócenia lichwy, jaką obecnie uprawiają w naszym kraju obce banki i podmioty finansujące. Pierwszym krokiem na tej drodze ma być żądanie natychmiastowego wstrzymania prowadzonych wobec rolników egzekucji, windykacji i postepowań.

Wśród padających w trakcie debaty postulatów, znalazły się też m.in.: upaństwowienie zawodu komornika (który pobierać ma wyłącznie opłatę za czynności, bez żadnych prowizji), likwidacja handlu długami, ograniczenie zabezpieczenia kredytu do przedmiotu kredytowania, powołanie banku centralnego, który ma się zając powszechnym oddłużeniem Polaków oraz stworzenie narodowego banku inwestycyjnego, który zająłby się udzielaniem pożyczek przedsiębiorcom i właścicielom gospodarstw. Nade wszystko jednak domagano się odnowienia suwerennej waluty, którą zarządzać będzie państwo pod kontrolą i w imieniu obywateli, a nie ponadnarodowe banki i korporacje jak obecnie.

Jak przekonywali obecni na sali przedstawiciele Narodowego Instytutu Studiów Strategicznych, wraz z „dziką prywatyzacją” i wyprzedażą narodowego majątku, w latach 90. dopuściliśmy również do prywatyzacji pieniądza. Zarządzają nim obecnie podmioty, którym obcy jest interes państwa i jego obywateli.

– Jedyna szansa na odzyskanie suwerenności to odzyskanie kontroli nad walutą, ziemią i zasobami kraju. Pieniądz nie może zniewalać narodu, lecz służyć mu i być narzędziem do budowania dobrobytu – argumentował Wojciech Dobrzyński z NISS.

– Rozmawiamy i będziemy rozmawiać ze wszystkimi, którzy dostrzegają problem i chcą przeciwdziałać zadłużaniu się Polaków – zadeklarował Marcin Bustowski.-Mamy kolejny rok suszy i widzimy, że komisje znów nie oszacują rzetelnie strat i nikt nam nie pomoże. Minister Ardanowski sam niedawno przyznał, że ubiegłoroczne szkody suszowe były co najmniej czterokrotnie większe, niż oszacowane, ale nic się przecież w przepisach nie zmieniło. Producentów trzody niszczy ASF i tucz nakładczy, i mimo zapowiedzi rząd nic z tym nie zrobił. Kolejny rok rolnicy nie mają komu sprzedać swoich produktów za uczciwą cenę, a zachodnie sieci na potęgę importują owoce, warzywa i wszystko co się tylko da. Przestańmy się łudzić, że ten rząd rzeczywiście nam pomoże.

– Ustawa, która miała oddłużyć polskie gospodarstwa nie działa i nie zadziała, a ustawa antylichwiarska zamiast bronić obywateli – chroni interesy lichwiarzy. De minimis wyczerpane. Komornicy i windykatorzy najeżdżają gospodarstwa rolne. Brak polityki rolnej , cen rekomendowanych, polityki kredytowej i odpowiednich regulacji prawnych powoduje, że rolnicy stają się niewypłacalni – wylicza Bustowski. – Jeśli my sami się nie zjednoczymy i nie zaczniemy robić w naszym kraju porządków, to za chwilę wszyscy zostaniemy wywłaszczeni.

Jakby w ślad za tą deklaracja szerokiej współpracy na sali OSP w Nowym Kawęczynie zjawił się lider AGROunii i twórca nowej partii Prawda – Michał Kołodziejczak. Zapewnił on o pełnym poparciu dla inicjatywy Bustowskiego i współpracy w realizacji wytyczonych celów.

– Wielu czyni mi zarzut, że tworząc AGROunię odżegnywałem się od polityki. Przyznaję, że wtedy miałem nadzieję, że zmiany na lepsze uda się wywalczyć w ramach oddolnego społecznego ruchu, przez akcje tzw. obywatelskiego nieposłuszeństwa. Niestety, myliłem się – stwierdził Kołodziejczak.-Jako zwykli rolnicy jesteśmy ignorowani, pomijani i wyśmiewani. Wizyty na posiedzeniach sejmowej komisji rolnictwa w nadziei na otrzymanie mikrofonu na 2 minuty nie mają większego sensu, w sytuacji gdy potrzeba nam szybkich i głębokich reform. Najbardziej wymiernym efektem blokad i protestów są dotkliwe kary dla uczestników. Nasze małe zwycięstwa tracą na wartości, bo nie możemy kontrolować realizacji postulatów. Czas pokazał, że bez wchodzenia do polityki nic się zmienić nie uda. Jedyne co na rządzących działa to strach przed utratą tej władzy.

– Rząd pokazuje, że nie ma i nie chce mieć rzeczywistej kontroli nad tym, co się z Polską dzieje. Do perfekcji jednak opanował zarządzanie konfliktami społecznymi, kreuje je byśmy wciąż byli skłóceni – argumentował lider Prawdy. – W tej jednak sprawie nie dajmy się dzielić na mieszkańców wsi i miast, na rolników i przedsiębiorców, na producentów tego czy tamtego. Wszyscy Polacy toną w długach i tracą kontrolę nad własnym życiem i mieniem. W ten sposób jesteśmy pozbawiani pewności siebie, godności i odwagi do sprzeciwu.

Głos w trakcie spotkania oddano również przybyłym z całej Polski rolnikom, którzy wpadli w spiralę zadłużenia. Byli wśród nich producenci mleka, których pogrążyły w kłopotach finansowych kary za nadprodukcję mleka, byli producenci trzody, którzy ponieśli straty przez umowy na tucz kontraktowy, byli też leasingobiorcy maszyn, którzy z powodu suszy stracili możliwość spłaty zobowiązań. Był wreszcie przedstawiciel małego spółdzielczego banku, którego zmuszano do pogrążania w kłopotach rolnika- kredytobiorcy, mimo że ten regularnie spłacał raty. Ich wstrząsające relacje utwierdzały w przekonaniu, że system finansowania w kraju nie funkcjonuje na cywilizowanych i spełniających prawa obywatelskie zasadach.

facebook.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: