NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Żydzi wyrzucili Żydów z synagogi w Krakowie. Wyrzuceni mówią o „nazistach”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Tego jeszcze nie grali! W ramach odradzania się życia żydowskiego w Polsce doczekaliśmy się spektaklu pt. Żydzi wyrzucają Żydów z synagogi. Miejsce akcji to synagoga Ajzyka w Krakowie. Adwersarze, którzy skoczyli sobie do gardeł, to właściciel budynku, czyli krakowska Gmina Wyznaniowa Żydowska i dzierżawca synagogi, czyli sekta Chabad Lubawicz. Awantura jest nie byle jaka, a sprawa wygląda na rozwojową, więc radzę udać się po popcorn zanim przejdziecie do opisu tej żydowskiej awantury.

Znalezione obrazy dla zapytania awantura o synagoge w krakowie zdjecia

Gotowi? A więc przechodzimy do szczegółów. Podpisana w 2008 roku umowa dzierżawy synagogi wygasła w 2018 roku, ale Chabad Lubawicz stoi na stanowisku, że umowa została automatycznie przedłużona na kolejne 10 lat. Z kolei GWŻ twierdzi, że o żadnym przedłużaniu mowy nie ma, a do tego synagoga została zdewastowana przez najemcę. W ramach wykurzenia Chabadu z budynku synagogi GWŻ podniosła czynsz oraz odcięła prąd i wodę.Znalezione obrazy dla zapytania awantura o synagoge w krakowie zdjecia

„Dziś rano (01.07.2019) doszło do eskalacji sporu. Na polecenie GWŻ synagogę zajęli pracownicy firmy ochroniarskiej. Zamknęli budynek, na bramie wywiesili tabliczki z napisami „Teren prywatny” i „Zakaz wstępu”. (…) Przedstawiciele Chabad Lubawicz Kraków wezwali policję. Jak relacjonowała chasydka ze Stanów Zjednoczonych, przed budynkiem zgromadzili się ludzie, którzy przyszli do synagogi na szachrit” – informuje portal jewish.pl.

Znalezione obrazy dla zapytania awantura o synagoge w krakowie zdjecia

Nigdy nie sądziłem, że zobaczę Żydów wyrzucających innych Żydów z synagogi, lecz dziś zaplombowali drzwi, przypominając nam wszystkim czas, kiedy naziści sięgnęli po władzę” – napisał na portalu The Times of Israel związany z JCC Kraków rabin Avi Baumol.„Było to szczególnie przykre dla ocalałego z Zagłady 90-letniego Dowa Landaua. Wyrzucono go z synagogi, wewnątrz zamknięto jego talit i tefilin. Płakał i zarzucał ochroniarzom, że doświadczył tego samego 77 lat temu, za sprawą niemieckich strażników”.

Znalezione obrazy dla zapytania awantura o synagoge w krakowie zdjecia

Jeden z gości synagogi stwierdził, że „krakowska gmina, która troszczy się przede wszystkim o pieniądze, postanowiła wyrzucić Chabad i zamknąć synagogę”. Dodał, że GWŻ planuje przekształcenie synagogi na koszerną restaurację.

Z kolei krakowska Gmina Wyznaniowa Żydowska poinformowała w swoim oświadczeniu, że bez jej wiedzy i zgody w budynku synagogi „podjęte zostały czynności, które zagrażają jej bezpieczeństwu i grożą jej zniszczeniem”.

Znalezione obrazy dla zapytania awantura o synagoge w krakowie zdjecia

„Z uwagi na fakt, że jako właściciel Synagogi, który zobowiązany jest do zachowania jej w należytym stanie, zaobserwowaliśmy ewidentne działania naruszające jej substancje (wybite okna), ingerencję w jej strukturę i bezpieczeństwo (wyprute ściany, nielegalne podłączenie źródeł dużej mocy poza systemem elektrycznym, bez zgody Gminy i zezwolenia zakładu energetycznego), a także pogarszający się stan nieruchomości wymagający pilnej interwencji (zagrzybione ściany) podjęliśmy decyzję o przywróceniu stanu zgodnego z prawem, wyeliminowaniu zagrożeń i rozpoczęciu remontu obiektu. Dodatkowo ujawnione zostały inne okoliczności, które stanowić będą podstawę zawiadomienia odpowiednich służb” – czytamy w oświadczeniu GWŻ.

W sprawę gotów jest zaangażować się trzeci podmiot, czyli Związek Gmin Wyznaniowych Żydowskich w RP, którego przewodnicząca, Monika Krawczyk, zadeklarowała, że ZGWŻ chętnie podejmie się mediacji, ponieważ „zawsze najlepszy jest kompromis”.

Znalezione obrazy dla zapytania awantura o synagoge w krakowie zdjecia

Informacja o żydowsko-żydowskiej awanturze sprawiła mi niezły ubaw. Dlaczego? Dlatego, że obrazek Żydów biorących się za łby i wyzywających się od nazistów powinien uświadomić wszystkim filosemitom i dwużydzianom polskim, że serwowany nam ckliwy obrazek Żydów jest po prostu nieprawdziwy. I jeszcze jedna ważna rzecz. Komentujący tę awanturę rabin Avi Baumol napisał o Żydach, a nie o Polakach żydowskiego pochodzenia. Gdy ja piszę, że Żydzi to Żydzi, a nie Polacy, jestem oskarżana o antysemityzm. Czy rabin Baumol też jest antysemitą?

 

zrodlo:https://wprawo.pl/2019/07/01/zydzi-wyrzucili-zydow-z-synagogi-w-krakowie-wyrzuceni-mowia-o-nazistach/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: