NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7295 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
5 podstawowych zasad korzystania z TOR'A
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Proponowali Vedze 70 mln zł za przychylny im film!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

W rozmowie z Faktem Patryk Vega ujawnił, że w zamian za przesunięcie premiery jego najnowszego filmu na czas po wyborach oferowano mu sfinansowanie superprodukcji. W najnowszym wywiadzie reżyser zdradził, że kwota która padła była astronomiczna. Chodziło o… 70 mln zł! To tak dużo, że słowa Vegi wydają się niewiarygodne.

Znalezione obrazy dla zapytania vega zdjecia

– Zaczęło się od tego, że dostałem propozycję zrobienia filmu dla partii politycznej, który gloryfikowałby wartości przez tę partię promowane. Odmówiłem – mówił Patryk Vega w rozmowie z Faktem. – Wtedy zgłosiły się do mnie kolejne osoby, które stwierdziły, że mój film „Polityka” jest szkodliwy dla ich ugrupowania i może wpłynąć na wynik wyborów. Powiedzieli, że powinienem przesunąć premierę z września na czas po wyborach, a w zamian dostanę finansowanie na superprodukcję – relacjonował. Zapytany o to, czy chodziło o Prawo i Sprawiedliwość, reżyser nie chciał potwierdzić, ani zaprzeczyć.

Znalezione obrazy dla zapytania vega zdjecia

Oferowano mu 70 mln zł na hiperprodukcję?

Ten wątek Vega podjął również w rozmowie z „Wprost”. – Dwukrotnie miałem propozycję, bym stworzył film, który miałby promować wartości i sukcesy danego ugrupowania politycznego, za to szkalować i piętnować drugą stronę. Nie przyjąłem ich, choć proponowano mi wielkie pieniądze na hiperprodukcję – opowiada reżyser zapytany o plotki, że „Polityka” to część kampanii wyborczej PiS. Zdradza, że była mowa o 70 mln zł. – Różne rzeczy można mi zarzucić, ale nie to, że jestem upolityczniony – zapewnia. Vega ponownie podkreśla, że w swoim filmie „dowala” po równo rządzącym i opozycji, bo „obłuda i kłamstwo nie mają barw politycznych”. Dziennikarce tygodnika reżyser także nie wyjawił, kto złożył mu propozycję finansowania i czy reprezentował PiS.

Czy reżysera nie kusiło, by przystać na te warunki? Vega, który, co trzeba mu przyznać, precyzyjnie trafia w oczekiwania masowej widowni, w rozmowie szczyci się tym, że nie musi korzystać ze wsparcia finansowego. – Wielu filmowców jest uwikłanych w dotacje z PISF albo inne wsparcie ze spółek Skarbu Państwa. Ja nigdy nie korzystałem z żadnych dotacji, i to niezależnie od tego, kto zasiadał w rządzie. Opieram swoje produkcje na prywatnym kapitale i tym razem niezależność finansowa dała mi mandat, aby w sposób niezależny i brutalny opowiedzieć o polityce – mówi we „Wprost”.

„Miałem świadomość, że gra będzie ostra”

– Od początku miałem świadomość, że gra będzie ostra. A więc akceptuję to i w sposób spokojny i konsekwentny buduję film, zmierzając do wrześniowej premiery. Naiwny bym był, myśląc, że poruszę najbardziej palący temat i to nie wywoła trzęsienia ziemi. W końcu nie ma nic gorszego niż obojętność – mówi zuchwale filmowiec.

Czy nie boi się o swoje bezpieczeństwo? – Nawet, jeśli miałbym stracić w życiu wszystko, to mam wiarę. Nie jestem człowiekiem, który wypadł sroce spod ogona. Mam prawników, środki na toczenie konfliktu. A przede wszystkim jestem uczciwym obywatelem, płacę ogromne podatki, nie jestem przecież przestępcą. Oczywiście niebezpieczeństwo polega na tym że każdemu można próbować przyklepać winę. Dajcie mi paragraf, a winny się znajdzie – stwierdza.

Nie wyklucza, że powiadomi prokuraturę o groźbach i propozycjach, które mu składano. – Razem z prawnikami jesteśmy w trakcie opracowywania plany. Jako człowiek uczciwy, za jakiego się uważam, myślę, że wyjdę z tego zwycięsko. Zwłaszcza, że mój film uderza w politykę w ogóle, nie gloryfikuje żadnej partii. Dziś budzi wielkie emocje, ale my przecież jeszcze niczego właściwie nie pokazaliśmy – mówi we „Wprost” Vega.

„Nie chcę ustawiać się po żadnej ze stron”

„Wprost” zapytał też reżysera o to, czy będzie głosował we wrześniu? – Prawdopodobnie tak, ale nie mam w Polsce ugrupowania, w które wierzę i z którym sympatyzuję. Jeśli więc będę głosował, to przeciw komuś a nie za kimś – mówi. Przeciw komu więc będzie głosował? – Nie chcę ustawiać się po żadnej ze stron – stwierdza na koniec. (Źródło: „Wprost”, Fakt)

Wiemy, kto zagra Schetynę u Vegi!

Ujawniamy! Fragment skandalizującego filmu Vegi o polskich politykach

Patryk Vega

W rozmowie z Faktem Patryk Vega ujawnił, że w zamian za przesunięcie premiery jego najnowszego filmu na czas po wyborach oferowano mu finansowanie na superprodukcję. W najnowszym wywiadzie zdradził, że chodziło o… 70 mln zł! To kwota tak duża, że aż niewiarygodna.

Autor: JOSIE
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: