NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

PILNE Firma testuje DNA dla FBI – w swoim prywatnym laboratorium część 2 !

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Posunięcie to z pewnością wzbudzi obawy dotyczące prywatności, ponieważ organy ścigania zyskują możliwość dopasowania DNA z miejsc zbrodni do ogromnej biblioteki potencjalnych krewnych.

Angela Weiss / AFP / Getty Images

Pracownik laboratorium przygotowuje próbkę DNA.

Family Tree DNA, jedna z największych prywatnych firm zajmujących się testowaniem genetycznym, której zestawy do testowania w domu pozwalają śledzić ich przodków i lokalizować krewnych, współpracuje z FBI i pozwala agentom przeszukiwać ogromną bazę danych genealogicznych w celu rozwiązania przypadków przestępstw z użyciem przemocy

Federalne i lokalne organy ścigania używają publicznych genealogicznych baz danych od ponad dwóch lat w celu rozwiązania zimnych spraw, w tym przełomowego uchwycenia podejrzanego Złotego Państwa Zabójcy , ale współpraca z Rodzinnym DNA i FBI oznacza, że ​​prywatna firma po raz pierwszy zgodziła się dobrowolnie zezwolić na dostęp organów ścigania do swojej bazy danych.

Podczas gdy FBI nie ma możliwości swobodnego przeglądania profili genetycznych w bibliotece, ruch z pewnością budzi obawy dotyczące prywatności organów ścigania, uzyskując możliwość wyszukiwania dopasowań DNA lub, co bardziej prawdopodobne, krewnych powiązanych przez przesłane dane użytkownika.

Dla funkcjonariuszy organów ścigania dostęp może być kluczem do odblokowania morderstw i gwałtów, które od lat zmarzły, otwierając to, co wielu twierdzi, jest największą taktyką dochodzeniową od czasu pojawienia się identyfikacji DNA. Dla zwolenników prywatności nowa zdolność FBI do dopasowywania profili genetycznych z prywatnej firmy może stworzyć niebezpieczny precedens w świecie, w którym zestawy do testów DNA stały się tak powszechne jak nadziewarka do świątecznego przechowywania.

Firma z siedzibą w Houston, która ogłasza się jako pionier w branży badań genetycznych i jako pierwsza zaoferowała zestaw do bezpośredniego testu konsumenckiego, ujawniła swoje relacje z FBI do BuzzFeed News w czwartek, oświadczając w oświadczeniu, że zezwala na dostęp „Pomógłby organom ścigania w szybszym niż kiedykolwiek rozwiązywaniu brutalnych przestępstw”.

DNA drzewa genealogicznego

Podczas gdy Family Tree nie ma umowy z FBI, firma zgodziła się przetestować próbki DNA i przesłać profile do swojej bazy danych na zasadzie indywidualnej od ostatniej jesieni, powiedział rzecznik firmy BuzzFeed News.

Jego praca z FBI jest „bardzo nowym wydarzeniem, które rozpoczęło się od jednego przypadku w zeszłym roku i zmieniło się”, powiedziała. Do tej pory firma współpracowała z FBI w mniej niż 10 przypadkach.

Dostęp do bazy danych Family Tree jest bezpłatny i może być używany przez każdego, kto ma profil DNA do przesłania, a nie tylko do płacenia klientom.

Dla detektywów w całym kraju desperacko poszukujących wskazówek, śledcza genealogia stała się najnowszą granicą dla organów ścigania. Przesyłając DNA zebrane z miejsca zbrodni do genealogicznych baz danych, detektywi byli w stanie zlokalizować odległych krewnych podejrzanych seryjnych morderców i gwałcicieli. Następnie, zbierając drzewo genealogiczne z tych informacji, pracowali nad identyfikacją podejrzanych o przestępstwa.

Do tej pory badacze ograniczali swoje poszukiwania do publicznych i bezpłatnych baz danych, gdzie entuzjaści genealogii chętnie przesyłali dane, wiedząc, że mogą być dostępne dla każdego.

Teraz, w ramach wcześniej nieujawnionej współpracy z Family Tree, FBI uzyskało dostęp do ponad miliona profili DNA firmy, z których większość została przesłana, zanim klienci firmy dowiedzieli się o jej związku z FBI.

Pomimo obaw o prywatność urzędnicy Family Tree reklamowali swoją pracę w FBI.

„Nie zdając sobie z tego sprawy [założyciel i dyrektor generalny Family Tree DNA Bennett Greenspan] nieumyślnie stworzył platformę, która prawie dwie dekady później pomogłaby organom ścigania rozwiązać brutalne przestępstwa szybciej niż kiedykolwiek”, podała firma w oświadczeniu.

Urzędnicy z Family Tree twierdzą, że klienci mogą zrezygnować z jakiegokolwiek rodzinnego dopasowania, co uniemożliwiłoby FBI przeszukiwanie ich profili. Ale w ten sposób klienci nie byliby również w stanie skorzystać z jednej z kluczowych funkcji usługi: znalezienia potencjalnych krewnych poprzez testy DNA.

Dla ludzi, którzy korzystali z usługi, nie wiedząc, że FBI ma do niej dostęp, wieść dotyczyła.

„Ogólnie rzecz biorąc, czuję się naruszony, czuję, że naruszyli moje zaufanie jako klienta” – powiedziała BuzzFeed News Leah Larkin, genealogiczna genetyczka z Livermore w Kalifornii. „Muszę zdecydować, czy chcę zrezygnować z dopasowywania lub usuwania moich zestawów”.

Larkin, jeden z administratorów grupy genealogicznej Facebooka z około 50 000 członków, przewidział, że entuzjaści zostaną podzieleni, od tych, którzy będą w porządku, gdy organy ścigania uzyskają dostęp do swoich profili DNA innym, którzy będą oburzeni naruszeniem prywatności.

„Myślę, że spowoduje to wiele zamieszania”, powiedziała. „Zamierzamy uzyskać pełne spektrum”.

Korzystanie z publicznych baz danych przez organy ścigania wzbudziło już obawy zwolenników ochrony prywatności, którzy zauważyli, że chociaż użytkownicy dobrowolnie przedstawiają swoje profile DNA, krewni zidentyfikowani przez ich kod genetyczny nie.

„Zbliżamy się do faktycznej krajowej bazy danych DNA” – powiedziała BuzzFeed News Natalie Ram, profesor prawa na University of Baltimore, specjalizująca się w bioetyce i wymiarze sprawiedliwości w sprawach karnych. „Nie wybieramy naszych krewnych genetycznych i nie mogę zerwać z nimi relacji genetycznej. Nie ma w tym nic dobrowolnego. ”

Inne wywołały podobne obawy.

„Byłbym bardzo przeciwny DNA Family Tree, pozwalając organom ścigania na otwarty dostęp do ich bazy danych DNA” – powiedziała Debbie Kennett, brytyjska entuzjastka genealogii i honorowy pracownik naukowy w University College London. „Nie sądzę, by organy ścigania korzystały z bazy danych bez świadomej zgody konsumenta”.

W grudniu 2018 r. Firma zmieniła warunki świadczenia usług, aby umożliwić organom ścigania korzystanie z bazy danych w celu zidentyfikowania podejrzanych o „przestępstwo z użyciem przemocy”, takich jak zabójstwo lub napaść na tle seksualnym, oraz w celu zidentyfikowania szczątków ofiary.

W oświadczeniu Greenspan, prezes i założyciel Gene by Gene, firmy macierzystej Family Tree, powiedział, że firma nie naruszy warunków prywatności swoich klientów, pomimo dostępu FBI.

„Doszliśmy do wniosku, że gdyby organy ścigania tworzyły konta, z takim samym poziomem dostępu do bazy danych, jak standardowy użytkownik FamilyTreeDNA, nie naruszyłyby prywatności i poufności danych użytkowników” – powiedział Greenspan.

W oświadczeniu przedstawiciele firmy powiedzieli BuzzFeed News, że pomimo dostępu FBI do bazy danych agenci nie będą w stanie uzyskać więcej informacji niż to, co jest dostępne dla zwykłych użytkowników usługi.

„Aby FBI mogło uzyskać dodatkowe informacje, musiałyby przedstawić ważny nakaz sądowy, taki jak wezwanie do sądu lub nakaz przeszukania” – powiedział Greenspan.

Family Tree spotkało się już z nakazem udzielenia informacji podczas poszukiwania Golden State Killer, gdy w marcu 2017 roku firmie macierzystej doręczono federalne wezwanie do sądu na „ograniczone informacje” na koncie. Ostatecznie profil ten nie doprowadził do aresztowania, ale pokazuje, że organy ścigania były skłonne podjąć śmiałe kroki.

Justin Sullivan / Getty Images

Joseph James DeAngelo, podejrzany Golden State Killer, pojawia się w sądzie za jego pozew w dniu 27 kwietnia 2018 r. W Sacramento.

Zgodnie z umową  firma zgodziła się również przetestować dowody DNA dla FBI w swoim prywatnym laboratorium.

firma zgodziła się również przetestować dowody DNA dla FBI w swoim prywatnym laboratorium.Egzekwowanie prawa bawiło się genealogią śledczą od ponad roku, ale praktyka zyskała międzynarodową uwagę w kwietniu 2018 r., Kiedy detektywi wykorzystali tę technikę, skanując publiczną bazę danych, aby znaleźć odległego krewnego, który doprowadził do ostatecznego aresztowania podejrzanego Złotego Państwa Zabójca, który zabił 13 osób i zgwałcił dziesiątki innych.

Technika dopasowywania DNA była wówczas niesprawdzonym testem i natychmiast zadała pytania o prywatność, etykę i implikacje prawne w dochodzeniach kryminalnych, jednak funkcjonariusze organów ścigania chętnie się tego nauczyli i przyjęli.

W szczególności FBI po cichu zebrało małą, ale aktywną jednostkę, skupiającą się na zastosowaniu metody do złamania niektórych najtrudniejszych przypadków narodu.

Kierowany przez adwokata w biurze FBI w Los Angeles, Steve Kramer, Dział Genealogii Śledczej FBI został od tego czasu rozmieszczony w całym kraju, pomagając wydziałom policji w wykorzystaniu techniki i instruowaniu oficerów, jak stosować nowe narzędzia.

„To nowa wielka rewolucja w egzekwowaniu prawa” – powiedział BuzzFeed News Paul Holes, emerytowany śledczy z biura prokuratora okręgowego Contra Costa, który kierował zespołem, który złamał sprawę Golden State Killer. „Jest to pierwszy duży od czasu wdrożenia DNA 20 lat temu”.

W ciągu ostatnich dziewięciu miesięcy policja w Maryland, Waszyngtonie, Kalifornii i na Florydzie rozwiązała sprawy, stosując metodę po konsultacji z Działem Genealogii Śledczej FBI, federalny funkcjonariusz organów ścigania poinformował BuzzFeed News.

Osoby zaznajomione z techniką twierdzą również, że pomimo obaw o prywatność, niewielu byłoby przeciwnych złapaniu podejrzanego o zabójstwo lub gwałt.

W jednym z nieformalnych badań przeprowadzonych przez genealoga Maurice’a Gleesona, osób zaangażowanych w genealogię w USA i Europie, 85% respondentów stwierdziło, że czuje się dobrze z organami ścigania wykorzystującymi swoje profile DNA, aby złapać seryjnego mordercę lub gwałciciela. Dziewięćdziesiąt sześć procent osób, które wzięły udział w badaniu, wykonało test DNA.

FBI odmówiło podania szczegółów dotyczących liczby przypadków, w których uczestniczyła nowa jednostka lub składu zespołu.

„Oczywiście pomogliśmy innym dochodzeniom, które zakończyły się sukcesem” – powiedziała BuzzFeed News Laura Eimiller, rzeczniczka biura FBI w Los Angeles.

Agencja odmówiła komentarza na temat współpracy z Family Tree.

Według firmy, w swojej bazie danych ma obecnie 1.021.774 rekordów. Dla porównania, Ancestry.com ma bazę danych o około 10 milionach profili, podczas gdy 23andMe liczy około 5 milionów kont.

Mimo to Family Tree ogłasza jedną z największych baz danych Y-DNA na świecie, która może śledzić patrylińskie pochodzenie danej osoby i może być cennym narzędziem dla badaczy.

Podobnie jak inne firmy testujące DNA, Family Tree reklamowało swoją ochronę prywatności klientów. Na początku tego roku firma została uznana przez US News za najlepszy zestaw do „badań i ścisłej prywatności”, a PC World nazwał ją najlepszym zestawem prywatności .

Greenspan w oświadczeniu powiedział, że nie zmieni się pomimo zaangażowania FBI.

„Współpraca z organami ścigania w celu przetworzenia próbek DNA ze sceny brutalnej przestępczości lub zidentyfikowania nieznanej ofiary nie zmienia naszej polityki, aby nigdy nie sprzedawać ani nie wymieniać prywatnych informacji naszych klientów z osobami trzecimi” – powiedział Greenspan. „Nasza polityka pozostaje w pełni nienaruszona i obowiązuje”.

Peter Aldhous przyczynił się do zgłoszenia tej historii.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: