NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7291 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Czy widzisz analogię ??
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
najnowsze info z ukrainy 11.04.2021
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Putin konferował z przywódcami Indii i Chin

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

 

W czasie szczytu grupy G-20 w japońskiej Osace rosyjski prezydent odbył trójstronne rozmowy z przywódcami dwóch najpotężniejszych państw azjatyckich.

Portal Asian Times nazywa rozmowy Xi Jingoinga, Władimira Putina i Narendry Modiego „najważniejszym trójstronnym spotkaniem na [szczycie] G-20 w Osace”. Ocenia, że spotkanie nie było przypadkowe ani zorganizowane spontanicznie, bowiem japońscy gospodarze bardzo szczegółowo zaplanowali wszystkie działania jakie miały miejsce w czasie szczytu. Planowane spotkanie było jednak zatajone przez mediami, które zaczęły pisać o nim dopiero po rozpoczęciu trójstronnych rozmów.

Indyjskie media twierdzą, że inicjatorem trójstronnych rozmów był premier Indii. Jednak Asian Times twierdzi, że to raczej Rosja i Chiny od dłuższego czasu zabiegają o zbliżenie z Indiami chcąc zaangażować je w politykę kooperacji w Eurazji. Mapę drogową tej kooperacji nakreślono w czasie niedawnego szczytu Szanghajskiej Organizacji Współpracy w której dominują te trzy państwa. Rolę mediatora pełni przywódca Rosji, która ma bardzo dobre relacje zarówno z Pekinem, jak i Delhi, podczas gdy w dwustronnych relacjach Chin i Indii nie brak podstaw do konfliktu.

Według Asian Times premier Indii poparł werbalnie politykę podważania hegemonii USA mówiąc o konieczności podważania „jednostronnego dyktatu” i wzywając do konieczności zmian w Światowej Organizacji Handlu, obecnie zdominowanej przez Waszyngton. Putin podkreślił, że ład międzynarodowy powinien być nadal oparty na Organizacji Narodów Zjednoczonych, choć wzywał ONZ do współpracy z SzOW, a także grupą BRICS, tworzoną obok trzech konferujących państw także przez Brazylię i Republikę Południowej Afryki. Rosyjski prezydent wezwał też do tworzenia „świata wielobiegunowego, który nie uważa sankcji za dopuszczalne działania”.

Jednak wbrew słowom Putina, grupa BRICS pozostaje obecnie całkowicie dysfunkcjonalna, ponieważ ani Putin, ani Xi Jingping nie ufają nowemu, proamerykańskiemu prezydentowi Brazylii Jairowi Bolsonaro.

W Osace Putin apelował też o przechodzenie na narodowe waluty w handlu międzynarodowym, co Rosja realizuje już w relacjach z poszczególnymi państwami i poszczególnych sektorach. Minister finansów Rosji Anton Siłuanow i prezes centralnego banku ChRL podpisali porozumienie, w której zobowiązali się do odchodzenia od dolara w handlu surowcami energetycznymi i produktami rolnospożywczymi. Celem jest wykorzystywanie rubla i juana w rozliczaniu połowy handlu w tych sektorach.

Asian Times sugeruje, że Indie mogą być tym bardziej skłonne do współpracy z Chinami i Rosją, bo Donald Trump uderzył także w interesy Hindusów, pozbawiając ich formalnego statusu uprzywilejowanych relacji handlowych, próbując ukarać ich za nabycie rosyjskich zestawów rakietowych S-400. W odwecie Hindusi postanowili rozliczyć tę transakcję w euro, nie w dolarach.

Kolejne trójstronne rozmowy przedstawicieli władz Chin, Indii i Rosji zaplanowane są na wrzesień, kiedy to spotkają się oni na Wschodnim Forum Ekonomicznym we Władywostoku.

 

zrodlo:https://kresy.pl/wydarzenia/putin-konferowal-z-przywodcami-chin-i-indii/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: