NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7296 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
5 podstawowych zasad korzystania z TOR'A
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

False flag z bronią chemiczną w Syrii – UWAGA szokujące drastyczne zdjęcia !

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_2.png

Najprawdopodobniej mamy kolejną operację false flag w Syrii. Zanim pył po rzekomych wybuchach pocisków z bronią chemiczną zdążył opaść, żydowskie media korporacyjne, jak New York Daily News, wyprodukowały newsy o tym, że: „Bashar al-Assad zabija 1300 osób w Syrii przy pomocy ataku gazami bojowymi”.

Doniesienia mediów mainstreamu oparły się na informacjach dostarczonych przez wynajętych przez izrahell „bojowników” FSA, która oskarżyła rząd Syrii o popełnienie tej zbrodni na cywilach na przedmieściach Damaszku.

Z dementi w tej sprawie pospieszyły od razu media innego żydowskiego reżimu, składając następujące oświadczenie:

Rosja przedstawiła niezbite dowody na zastosowanie broni chemicznej przez zbrojną opozycję syryjską stałym członkom Rady Bezpieczeństwa ONZ”.

Od wcześniejszych doniesień na temat broni chemicznej w Syrii roiło się w mediach mainstreamu od wielu miesięcy. W tej sprawie w maju tego roku wydawane były nawet oficjalne oświadczenia śledczych ONZ-tu, jakie z żalem informowały, że:

Niezależna Komisja Śledcza ONZ w sprawie Syrii nie może znaleźć żadnych dowodów na to, że syryjskie siły rządowe używały broni chemicznej przeciwko bojownikom”, powiedziała członek komisji, Carla Del Ponte, o czym zawiadamiał Reuters.

Zamiast tego, ustalenia komisji wskazywały, że „Śledczy ONZ przyznają, iż z zeznań ofiar i personelu medycznego wynika fakt użycia przez bojowników środka bojowego sarin w Syrii, który został sklasyfikowany jako broń masowego rażenia w rezolucji ONZ 687”.

FSA pod sztandarem al-Kaidy.

FSA ma broń chemiczną, którą dostarczyły jej krypto-żydowskie reżimy arabskie, głównie z Półwyspu Arabskiego.

14 lipca 2013 r.

Syryjska armia odkryła magazyn należący do rebeliantów w Jobar, gdzie składowano i produkowano toksyczne substancje chemiczne…Wojskowe źródła poinformowały, że bojownicy przygotowywali się do wystrzelenia ich z moździerzy na przedmieścia stolicy. Oznaczenia na opakowaniach wskazują Arabię Saudyjską jako producenta tych substancji.

Broń chemiczna

07 lipca 2013 r.

W mieście Banias armia skonfiskowała 281 beczek wypełnionych niebezpiecznymi materiałami chemicznymi. Ambasador ONZ w Syrii, Bashar Ja’afari, powiedział, że przy użyciu tych substancji można było zniszczyć całe miasto, jeśli nawet nie cały kraj.

Po wczorajszych doniesieniach o mordzie na ponad 1300 osobach na przedmieściach stolicy, nawet niektóre media mainstreamu zaczęły zadawać oczywiste pytania. Frank Gardner z BBC zapytał na przykład: „Po co rząd Assada, który niedawno odzyskał kontrolę nad tym terenem, miałby teraz dokonywać na nim ataku chemicznego, zwłaszcza że w Syrii są obecnie inspektorzy ONZ?”

http://www.bbc.co.uk/news/world-middle-east-23777201

Screenshot_5.png

Na zdjęciu obraz rzekomych ofiar w Damaszku, które tak naprawdę są ofiarami walk w Egipcie. Witryna FSA ikhwanonline.com # wykorzystała zdjęcia ofiar z egipskiej miejscowości Rabaa twierdząc, że są to zabici w ataku chemicznym w Wschodnim Ghouta (przedmieścia Damaszku) http://t.co/qOzHNpwpnH

Rząd Assada zaprzeczył informacjom o użyciu broni chemicznej przez którąkolwiek ze stron. Wiele mediów alternatywnych przytacza na tle tej fałszywki wymianę mailową między dwoma konspiratorami (wydobytą z archiwum DailyMail z 25 grudnia ub.r.), Davidem Gouldingiem i Philipem Doughty.

Oto przechwycona wymiana mailowa „od brytyjskiego prywatnego wykonawcy usług Britam Defence dla przemysłu obronnego”.

Mamy nową ofertę. Znowu chodzi o Syrię. Katarczycy zaproponowali atrakcyjną ofertę, a przysięgam, że pomysł został zaakceptowany przez Waszyngton. Musimy dostarczyć CW (chemical weapon – broń chemiczną) do Homs, radzieckiego pochodzenia w pociskach z Libii podobnych do tych, które powinien mieć Assad. Chcą, abyśmy użyli naszych ukraińskich pracowników, którzy mówią po rosyjsku i dokonać zapisu wideo. Szczerze mówiąc, nie sądzę, że to dobry pomysł, ale proponowane kwoty są ogromne. Jakie masz zdanie w tej sprawie?

http://web.archive.org/web/20130129213824/http:/www.dailymail.co.uk/news/article-2270219/U-S-planned-launch-chemical-weapon-attack-Syria-blame-Assad.html

http://www.liveleak.com/view?i=bbc_1367800394#RWzTmIuxxlm3CH5g.99

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: