Zaczynamy!
Posted by Enigma2021
135 views
Terytorium 404
Posted by Enigma2021
83 views
Rozdzielenie Ludzkości
Posted by Joana100
208 views

Zwierzę, które zauważysz jako pierwsze, pomoże określić twoją osobowość!

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

€1,00

Twoja osobowość może składać się z różnych „zidentyfikowanych statystycznie czynników”, które zawierają się w tzw. Wielkiej Piątce. Osobowość składa się, więc z otwartości na nowe doświadczenia, ekstrawersji, sumienności, neurotyczności i ugodowości.

Osobowość każdego z nas jest bardzo różnorodna i bogata, zawiera w sobie jednak jakąś cechę dominującą, zwana cechą główną. Charakteryzuje ona twoje nastawienie do życia i zachowanie. Ta cecha determinuje twój sposób postrzegania. Twoja osobowość trenuje umysł w taki sposób, aby zobaczyć rzeczy, które chcesz, żeby się pojawiły.

Ta ilustracja pomoże ci określić twoją osobowość. Pomoże ci zrozumieć, jak twój umysł postrzega swoje otoczenie. Zatem jakie zwierzę ujrzałeś jako pierwsze?

  1. Ogier

Jesteś ambitny, dziki, wolny i czysty. Prowadzi cię to do sukcesu. Tacy ludzie robią rzeczy zgodnie z ich wolą i nigdy nie wycofują się z walki. „Ogiery” są uczciwe i bardzo ambitne.

  1. Kura

Wytrwałość jest twoją podstawową cechą. „Kury” są szybkie, uparte i inteligentne. Ich ciało jest małe, ale mogą pokonać każdą przeszkodę. Kury są dzikie, podobnie jak ty, co oznacza, że ​​jesteś gotowy do walki, mimo że może na takiego nie wyglądasz.

 

  1. Krab

Kraby są twarde na zewnątrz i miękkie w środku. Są znani ze swojej lojalności i dbałości o zdrowie bliskich. Zaufanie jest dla nich  bardzo ważne i odgrywa ogromną rolę w ich życiu.

  1. Modliszka

Modliszka to mistrz zmysłowości i cierpliwości. Możesz być nieruchomy godzinami i czekać na właściwy moment by „złapać swoja ofiarę”. Modliszka ma silny wewnętrzny głos i jest w dobrym kontakcie ze swoim pierwotnym ja. Ci ludzie polegają na swoich odczuciach i odnoszą w tym sukces. Jesteś mistrzem swojej własnej drogi. Takie podejście pozwala ci utrzymać dobry kurs.

  1. Wilk

Wilki są samotnymi wojownikami, którzy podróżują w grupie. Żyją w stadzie, ale są też wielkimi samotnikami. Wilki nie popełniają błędów i są uważane za dzikich i nieustraszonych.

Możesz iść z tłumem, ale twoja osobowość będzie się wyróżniać. Wilki mają ożywcze i ekscytujące usposobienie, ale są zaprojektowane tak, aby radzić sobie same.

  1. Pies

Psy są odważne, lojalne, bezinteresowne i opiekuńcze. „Psy” są lojalne, ale też zaciekłe. Możesz być bezinteresowny i kochający, ale potrafisz zachować się opiekuńczo i wesoło. „Psy” są kochane przez wszystkich, którzy mieli okazję je poznać.

  1. Orzeł

Orły są dzikie i wolne. Jesteś wielkim drapieżnikiem – skupionym i zdeterminowanym. Dążysz do swoich celów i marzeń. Nie wahaj się, jeśli chodzi o podejmowanie decyzji. „Orły” robią wszystko, co w ich mocy, aby osiągnąć rzeczy, których pragną.

  1. Motyl

Motyle są symbolem piękna i zmiany. Reprezentują najczystszy akt kreacji Matki Natury.  Są elastyczne, tacy ludzie mogą się zmieniać w zależności od sytuacji. „Motyle” mają odwagę robić ważne rzeczy. Mogą mieć trudności z ucieczką od przeszłości (kokonu), ale później, dzięki trudnym chwilom, przekształcą się w piękną i silną indywidualność.

  1. Gołąb

Gołębie są symbolem miłości i pokoju. Mają mądrą duszę i są zawsze spokojne i cierpliwe, niezależnie od sytuacji w otoczeniu. Gołąbki przynoszą pokój i potrafią osiągnąć prawdziwy pokój od wewnątrz. Ludzie uważają je za symbol nadziei.

 

 

zrodlo:https://dobrewiadomosci.net.pl/32305-zwierze-ktore-zauwazysz-jako-pierwsze-pomoze-okreslic-twoja-osobowosc/?

Rate this post
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: