pfizer mrna
Posted by Mforum
475 views
Zaczynamy!
Posted by Enigma2021
378 views
Terytorium 404
Posted by Enigma2021
226 views
Rozdzielenie Ludzkości
Posted by Joana100
323 views

Soros rękami PO i koalicjantów chce rozbić Polskę na dzielnice

Rate this post

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

€1,00

W jutrzejszym numerze tygodnika „Sieci” red. Wojciech Biedroń w artykule pt. „Plan likwidacji państwa” demaskuje plan rozbicia państwa polskiego na dzielnice, co w konsekwencji prowadziłoby do unicestwienia Polski. Za wszystkim, jak się okazuje stoi George Soros i Fundacja Batorego.

George Soros i Ludmiła Kozłowska / Youtube/Telewizja Republika

Chodzi o podpisaną 4 czerwca br. w Gdańsku deklarację 21 tez samorządowych. Deklaracja ta zakłada plan decentralizacji władzy w Polsce. Proponowana jest tam na przykład likwidacja Senatu w obecnej formie, w którym mieli by zasiadać tzw. senatorowie regionalni.

Biedroń pisze:

Znikną wojewodowie, którzy wciąż mają, wprawdzie niewielki, ale jednak wpływ i kontrolę nad gminami. Samorządy domagają się też swojej policji, która nie będzie podlegać Komendantowi Głównemu Policji. To niebezpieczna propozycja. Posiadanie własnej uzbrojonej formacji może być pokusą do inwigilacji obywateli oraz do skuteczniejszego zamiatania pod dywan kolejnych afer związanych z samorządem. Kolejnym punktem i żądaniem zbuntowanych samorządów jest własna oświata, która nie ma nic wspólnego z ministerialnym programem nauczania. Zlikwidowane mają być kuratoria oświaty. Łatwo się domyślić, komu będzie służyła ta koncepcja. W szkołach będzie królować tęczowa indoktrynacja, a lewaccy namiestnicy w fotelach dyrektorów szkół będą mogli przedstawiać młodzieży alternatywną historię, w której nie będzie miejsca na żołnierzy wyklętych, a Lech Wałęsa będzie symbolem oporu przeciwko komunistycznej władzy

Pocieszające może być to, że jest to jedynie deklaracja wspólnego programu PO i koalicjantów tej partii i nie ma jako taka żadnej mocy wiążącej. Niemniej jednak zakłada działanie na szkodę i przeciwko państwu polskiemu, za co w KK przewidziana jest kara od lat 10 do dożywocia.

 

zrodlo:https://prawy.pl/102462-soros-rekami-po-i-koalicjantow-chce-rozbic-polske-na-dzielnice/?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: