Mam chorom pompe
Posted by Enigma2021
273 views
COŚ O SZCZEPIENIU COVID
Posted by Mforum
275 views

Śledczy ujawnili, jak zamordowano 10-letnią Kristinę. „Zbrodnia miała podłoże seksualne”

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

€1,00

Sekcja zwłok 10-letniej dziewczynki trwała aż dwanaście godzin, ale dała odpowiedź na pytanie, jak zginęła Kristina D. Bezpośrednią przyczyną były liczne rany kłute klatki piersiowej i szyi. Prokuratura nie ma już także wątpliwości, że zbrodnia miała podłoże seksualne.

Fot. Łukasz Cynalewski / Agencja Gazeta

Sekcja zwłok dała odpowiedź
Sekcję zwłok zamordowanej 10-latki przeprowadzono w Zakładzie Medycyny Sądowej we Wrocławiu. Jak poformowali śledczy na wieczornej konferencji prasowej, zbrodnia miała podłoże seksualne. Więcej informacji na razie prokuratura nie ujawnia z uwagi na dobro śledztwa.

– Rozumiemy traumę rodziny, rozumiemy zbulwersowanie społeczeństwa, pracujemy od wczoraj cały czas po to, żeby jak najszybciej ująć sprawcę przestępstwa. Śledztwo zostało wszczęte w sprawie zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem o podłożu seksualnym – podkreślał prokurator Marek Rusin podczas piątkowego briefingu dla prasy.

Co się stało z Kristiną D.?
Jak informowaliśmy wcześniej, 10-latka miała wyjść ze szkoły w Mrowinach około godz. 13:00, ale już nie wróciła do domu. Jak podaje portal Swidnica24.pl, Kristinę D. po raz ostatni widziano w okolicach stadionu przy ulicy Wojska Polskiego.

Z apelem o pomoc w poszukiwaniach zwróciła się wówczas rodzina dziewczynki, która złożyła też zawiadomienie o zaginięciu na policję. Do akcji poszukiwawczej wezwano śmigłowiec policyjny. Około godz. 18:00 dziecko znaleziono martwe w lesie, około 6 km od miejsca zamieszkania.

 

 

zrodlo:https://natemat.pl/275985,morderstwo-10-letniej-kristiny-d-w-zarowie-nowe-informacje

Rate this post
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: