Mam chorom pompe
Posted by Enigma2021
274 views
COŚ O SZCZEPIENIU COVID
Posted by Mforum
275 views

Obciachowy gen kłamstwa? „Duda szkalował polskich sędziów za granicą podczas wizyty w USA”

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

€1,00

„Duda szkalował polskich sędziów za granicą podczas wizyty w USA. Opowiadał, że w polskim Sądzie Najwyższym znajduje się cała grupa sędziów, którzy orzekali w czasie stanu wojennego. Tymczasem takich sędziów w SN jest już tylko 3 na 108, a średnia wieku sędziów w Polsce to 41 lat. Jedynym związkiem ponad 90% obecnych sędziów z komuną jest to, że się w PRL urodzili lub zdali maturę.” – tak Anna Maria Białkowska skomentowała sprawę oburzającego przemówienia Andrzeja Dudy w Stanach Zjednoczonych.

Znalezione obrazy dla zapytania duda w usa zdjecia

„Jednak Andrzejowi Dudzie nie przeszkadza już, że twarzą PiS zmian w sądownictwie jest komunistyczny prokurator Piotrowicz.” – podsumowała Białkowska.

To co wyprawiał Andrzej Duda w USA jest rzeczywiście niepojęte. W jakim celu oczerniał sędziów w kraju, w którym sędziowie są bardzo wysoko postawieni w hierarchii społecznej i szanowani nie wiadomo. Wiadomo jednak, ze jego przemówienie nie mogło być tam dobrze odebrane, bo było niezrozumiałe. Przykro też słuchać, jak prezydent Polski źle mówi o własnym kraju. Miał cztery lata, by zgodnie z prawem, dokonać zmian w sądownictwie. Nie potrafił, nie chciał, nie udało mu się – nie ma znaczenia.

Parafrazując propisowski serwis wPolityce.pl można by napisać, że to obciachowy gen kłamstwa.

Rate this post
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: