Zaczynamy!
Posted by Enigma2021
141 views
Terytorium 404
Posted by Enigma2021
86 views
Rozdzielenie Ludzkości
Posted by Joana100
213 views

Homopropaganda-swiat zmierza ku upadkowi

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

€1,00

Świat musi (dlatego nachalna, brutalna i bezwzględna homopropaganda) zaakceptować zboczenia i ogólny sodomizm, ponieważ to jest otwieranie bram do akceptacji antychrysta. pod przymusem. Lgbt to test na reakcję ludzką i jak szybko uda im się złamać ludzki opór i zainfekować zdrową tkankę ludzką, bo antychryst wniesie całkowite bezprawie. Będziesz mógł, jako kanibal zjeść nawet sąsiada. Nikt temu na drodze nie stanie, bo nie będzie miał kto. .

Znalezione obrazy dla zapytania transwestyci zdjecia

============
21 Ponieważ, choć Boga poznali, nie oddali Mu czci jako Bogu ani Mu nie dziękowali, lecz znikczemnieli w swoich myślach i zaćmione zostało bezrozumne ich serce.

22 Podając się za mądrych stali się głupimi.

Podobny obraz

23 I zamienili chwałę niezniszczalnego Boga na podobizny i obrazy śmiertelnego człowieka, ptaków, czworonożnych zwierząt i płazów.

24 Dlatego wydał ich Bóg poprzez pożądania ich serc na łup nieczystości, tak iż dopuszczali się bezczeszczenia własnych ciał.

25 Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć, i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen.

26 Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze.

27 Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie.

28 A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi.


29 Pełni są też wszelakiej nieprawości, przewrotności, chciwości, niegodziwości. Oddani zazdrości, zabójstwu, waśniom, podstępowi, złośliwości;

30 potwarcy, oszczercy, nienawidzący Boga, zuchwali, pyszni, chełpliwi, w tym, co złe – pomysłowi, rodzicom nieposłuszni,

Znalezione obrazy dla zapytania transwestyci zdjecia

31 bezrozumni, niestali, bez serca, bez litości.

32 Oni to, mimo że dobrze znają wyrok Boży, iż ci, którzy się takich czynów dopuszczają, winni są śmierci, nie tylko je popełniają, ale nadto chwalą tych, którzy to czynią.

 

zrodlo:facebook

Rate this post
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: