pfizer mrna
Posted by Mforum
564 views
Zaczynamy!
Posted by Enigma2021
431 views
Terytorium 404
Posted by Enigma2021
262 views
Rozdzielenie Ludzkości
Posted by Joana100
350 views

Hiszpańskie miasto utworzyło jednostkę policji LGBT. Ma zwalczać „homofobię”

Rate this post

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

€1,00

W hiszpańskiej miejscowości Vall d’Uixo powstała specjalna jednostka policji LGBT, która będzie zajmowała się walką z „homofobią” i nienawiścią związaną z tzw. orientacją seksualną. Policja LGBT zaangażuje się również w działalność edukacyjną.

Hiszpańskie miasto utworzyło jednostkę policji LGBT. Ma zwalczać „homofobię”

Credit Image: © Gustavo Valiente/i-Images via ZUMA Pre

Vall d’Uixo jest pierwszym miastem w Hiszpanii, w którym pojawi się specjalna jednostka policji LGBT, ścigająca przestępstwa związane z „dyskryminacją” homoseksualistów i „homofobią”. Jak podkreślają inicjatorzy przedsięwzięcia, policjanci z tęczowej formacji mają zapewnić „podstawową ochronę praw osób LGBT”. „Vall d’Uixo jest otwarte i tolerancyjne, więc chcemy, aby lokalna policja też była wrażliwa na te kwestie” – powiedział Javier Ferrres, jeden z założycieli grupy.

Znalezione obrazy dla zapytania policja lgbt w hiszpanii

Utworzenie specjalnej jednostki policji LGBT to kolejny krok w rewolucyjnej agendzie. Dotychczas w Hiszpanii istniały jedynie stowarzyszenia zrzeszające policjantów utożsamiających się z ideologią LGBT. Jedną z nich była organizacja Gaylespol, wchodząca w skład europejskiego związku policjantów European LGBT Police Association. Warto dodać, że struktury policjantów LGBT stale się rozszerzają. Powstanie specjalnej jednostki policji walczącej z „homofobią” zbiegło się w czasie z powołaniem nowego stowarzyszenia LGBTIPOL.

Jak informują hiszpańskie media, jednostka policji LGBT ma być obecna podczas imprez masowych, gdzie rozstawione będą tzw. „tęczowe punkty policji”. Nowa jednostka policji w Vall d’Uixo ma również angażować się w działalność edukacyjną. Nie sprecyzowano jednak na czym ma ona dokładnie polegać i jakie treści promować.

 

zrodlo:https://www.pch24.pl/hiszpanskie-miasto-utworzylo-jednostke-policji-lgbt–ma-zwalczac-homofobie-pch,68962,i.html?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: