Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Bezposrednio z Rumunii (G.R)

Rate this post

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Efekty 500+ po 3 latach || RUMUNIA VS POLSKA – Rekin Finansów i Wapniak

Jakie są efekty po 3 latach od wprowadzenia 500+ oraz jak żyje się w Rumunii. Na te pytania odpowiada Rekin Finansów. Bloger, kapitalista pełną gębą!

zrodlo:WapniakVETO

One thought on “Bezposrednio z Rumunii (G.R)

  1. Wolnorynkowe debile, odrealnione, widzące wszystko z perspektywy excela i warszafki. W Polin nie ma braku pracowników, jest problem płac. Płaci się dalej 1800, dlatego że dalej są ludzie którzy chcą za to pracować. Spróbujcie się sami relokować w Polin, potem pierdolcie jakie to proste.

Comments are closed.

%d bloggers like this: