NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
Pfizer szantażował Kraje, aby utajniły umowy i domagał się od rządów Państw, by oddali  majątki państwowe.. ☀Autor Gabi☀
ALARM!!! Rozsyłać!!!! MOSSAD mobilizuje Wojsko Polskie...
Wartości rodziny Schwab. Czy prawdziwy Klaus Schwab to uprzejma postać starego wujka.. ☀Autor Gabi☀
Dlaczego Billa Gatesa nie można aresztować w Szwajcarii ☀Autor Gabi☀
Niemcy szykują się do wielkiej ofensywy. Będą szczepić nawet po 10 mln ludzi tygodniowo ☀Autor Gabi☀
Podatek katastralny wchodzi do gry? Ministerstwo odpowiada w sprawie nowego pomysłu ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Nie chcąc USE, musimy wyjść z UE

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_7.png

Nie chcąc Stanów Zjednoczonych Europy, Polacy-Słowianie muszą wystąpić z Unii Europejskiej – taką alternatywę postawił przed nami b. wicepremier Roman Giertych w dwóch swoich tekstach na fb. Takie postawienie sprawy w pełni nam odpowiada, bo odbudowę praworządności w Polsce należy rozpocząć od uwolnienia się od antypersonalistycznego „prawodawstwa” budowanego przez socjalistów „eurokołchozu”. (GG.)

* * *

„Stany Zjednoczone Europy

Wczorajszy wyrok TSUE zmienia paradygmat UE. Do wczoraj Unia była organizacją międzynarodową, którą tworzyły kraje suwerennie kształtujące swoje prawa. Decyzja TSUE oznacza, że jeden z organów UE uzyskał uprawnienie do uchylania prawa stanowionego przez parlamenty narodowe. Nie oceniam, czy to dobrze, że taki precedens powstał, ale fakt jego powstania jest bezsporny.

Łatwo sobie wyobrazić, że procedura uchylania ustaw będzie w przyszłości wielokrotnie stosowana. Skoro raz Komisja Europejska uzyskała uchylenie ustawy poprzez skargę do TSUE, to nigdy z tego prawa nie zrezygnuje. Tak więc UE uzyskała możliwość nie tylko stanowienia prawa, ale również uchylania ustaw parlamentarnych.

Nadto istnieje procedura wdrażania w życie wyroków TSUE poprzez sankcje finansowe dla państw członkowskich. Mogą być one tak dotkliwe, że wymuszą wdrażanie wyroków TSUE.

Co spowodowało, że tak ogromna zmiana została przyjęta? Odpowiedź jest prosta. Przyczyną jest likwidacja polskiego Trybunału Konstytucyjnego przez Jarosława Kaczyńskiego i Andrzeja Dudę. Odwołanie sędziów TK, ustawy które zdezorganizowały sąd konstytucyjny oraz odmowa wykonania wyroku TK, który nakazywał Prezydentowi przyjąć przysięgę trzech prawidłowo powołanych sędziów doprowadziła do likwidacji TK. Dzisiaj rzekoma prezes TK zajmuje się gotowaniem zupy prezesowi PiS, a nie oceną konstytucyjności ustaw. Dotychczas to TK uznawał, że stoi ponad TSUE. Skoro TK nie ma, to rolę najważniejszego sądu w Polsce, a poprzez precedens również w innych krajach UE uzyskał TSUE.

Kaczyński i Duda to paradoksalnie autorzy federacji europejskiej.

Wyrok TSUE oznacza, że plan wprowadzenia dyktatury w Polsce może się udać wyłącznie poprzez wyjście z UE lub zniszczenie Unii. Dlatego Jarosław Kaczyński będzie ku temu zmierzał.

Roman Giertych”
„TSUE miażdży deformę PiS

Opinia rzecznika TSUE zwykle jest podzielana przez skład Trybunału. Przyjęcie wyroku w kształcie zaproponowanej dziś opinii oznaczać będzie:

– nieważność wszystkich nominacji sędziowskich podjętych z udziałem neoKRS

– wynikająca z w/w nieważności nominacji nieważność orzeczeń wydanych przez osoby, które otrzymały taką nominację

– nieważność orzeczeń wydanych przez składy sędziowskie, w których uczestniczyła chociaż jedna osoba nominowana z udziałem neoKRS

– w przypadku wyroków karnych taka nieważność skutkowałaby anulowaniem kar

– oczywiście nieważnością objęte byłyby wszystkie orzeczenia tzw. Izby Dyscyplinarnej SN,

– utratę statusu sędziów SN przez tych sędziów, w których powołaniu brała udział neoKRS,

– spowolnienie wymiaru sprawiedliwości związane z wolnymi etatami, których nie ma kto obsadzić w związku z brakiem KRS.

Już od dzisiaj we wszystkich kancelariach adwokackich w Polsce trwa analiza wyroków pod kątem składu osobowego we wszystkich sprawach, w których orzeczenia zapadały ostatnio (przypomnę, że Zgromadzenie Izby Warszawskiej apelowało o wyłączanie sędziów, którzy byliby nominowani z udziałem neoKRS).

Czy PiS może coś na to poradzić? Oczywiście. Ma dwa wyjścia: przywrócić w Polsce praworządność lub wystąpić z UE.

Roman Giertych”

„14 czerwca [2019] wicepremier, minister finansów Rosji Anton Siluanow i wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej, komisarz ds. unii energetycznej Marosz Szewczowicz (Maroš Šefčovič) porozumieli się ws. powołania grupy roboczej, która zajmie się kwestią przejścia na ruble i euro we wzajemnych transakcjach finansowych.”

„bezpośrednio przed akcesją naszego kraju do Unii Europejskiej średnia cena mieszkania dla całej Polski wynosiła około 1200 zł/mkw. (…) W 2017 r. polskie mieszkanie (według danych GUS) przeciętnie kosztowało 4713 zł/mkw. (…) pozostałe kraje naszego regionu również doświadczyły bardzo szybkiego wzrostu cen mieszkań.”

 

 

Źródło: facebook.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: