NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7291 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Czy widzisz analogię ??
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
najnowsze info z ukrainy 11.04.2021
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

W Kanadzie nie wolno już krytykować Izraela za łamanie praw człowieka

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Federalna partia socjalistyczna NDP usunęła w jednym z okręgów Halifaksie w Nowej Szkocji kandydatkę  na posła z powodu komentarzy, jakie w minionym roku poczyniła w mediach społecznościowych.

W swoich tweetach Rana Zaman radykalna, lewicowa działaczka społeczna i muzułmanka, która otwarcie mówi o konieczności walki z islamofobią w Kanadzie, porównywała Izrael do nazistowskich Niemiec.

Zaman na początku maja uzyskała  nominację NDP w nadchodzących wyborach federalnych w okręgu Dartmouth-Cole Harbour. Tydzień temu partia postanowiła cofnąć ją w związku z kilkoma przypomnianymi dziś twittami, w których Rana potępiała zabijanie Palestyńczyków przez siły izraelskie podczas protestów w Gazie.

Dyrektor krajowy NDP, Melissa Bruno stwierdziła w oświadczeniu, że język użyty w postach jest nie do zaakceptowania i dlatego kandydatka w Dartmouth-Cole Harbour została usunięta.  – Oczekujemy że wszyscy nasi kandydaci na posłów będą w ważnych sprawach wypowiadać się w sposób okazujący szacunek.

Rana ZamanNDP@ranazamanNS

If Israel is so advanced then why can’t they avoid shooting defenceless paramedics and journalists, unless they’re killing innocent people deliberately! Israel’s injustice and arrogance can no longer be defended and people are are wise to Israel’s tired old rhetoric.

See Rana ZamanNDP’s other Tweets
NDP rozpoczęła nowy proces nominacyjny w okręgu, który  w przeszłości był reprezentowany albo przez tę partię albo przez Partie Liberalną

W serii swych postów w okresie od 2. do 4 czerwca 2018 r. Zaman wyrażała oburzenie w związku ze strzelaniem izraelskiego wojska do palestyńskich demonstrantów; jeśli Izrael jest tak zaawansowany technologicznie do dlaczego nie może uniknąć strzelania do bezbronnych sanitariuszy i dziennikarzy, no chyba, że zabija tych niewinnych ludzi umyślnie – pisała w poście 3 czerwca –  a następnie: izraelska niesprawiedliwość i arogancja nie są już do obrony, a ludzie są zmęczeni “starą retorykę Izraela”.

Zaman oskarżyła również Izrael o dokonywanie ludobójstwa na Palestyńczykach pisząc: tysiące Izraelitów przybyło do Palestyny i zostało tam przyjętych,  gdy świat ich odrzucał, gdzie wy macie serce?

W innym, skasowanym już tweecie,  który został zarejestrowany jako zrzut ekranu przez B’nai Brith Canada Zaman porównuje działania Izraela do holocaustu.

Komentując decyzję NDP dyrektor generalny B’nai Brith Canada Michael Mosten oświadczył, że na antysemityzm nie ma miejsca w NDP, ani żadnej innej poważnej kanadyjskiej partii. Organizacja przytoczyła następnie nową definicję antysemityzmu stosowaną przez International Holocaust Remembrance Alliance’s (IHRA), a zaadoptowaną w tym tygodniu przez kanadyjski rząd federalny w nowej “strategii antyrasistowskiej”.

Definicja ta stwierdza, że porównywanie współczesnej polityki Izraela do polityki nazistów jest przykładem współczesnego antysemityzmu.

Zaman wyrażała również poparcie  dla ruchu bojkotu i sankcji BDS, a także określała Izrael w swoich postach w mediach społecznościowych, jako “państwo apartheidu”.

W ubiegły piątek Zaman przeprosiła “liderów i przyjaciół w społeczności żydowskiej” oraz zwróciła się o ich komentarz do tej sprawy, uznając że jej słowa “były nieodpowiednie raniące i mogły zostać odebrane jako antysemickie”. Zapewniła że szanuje wszystkich ludzi niezależnie od koloru skóry, religii i etniczności i nie będzie w przyszłości porównywała działań Izraela do nazistowskich Niemiec Zaman pytana przez ogólnokanadyjski dziennik National Post odmówiła dalszego komentarza.

Tymczasem w oświadczeniu komentującymi te wypadki organizacja żydowska Independent Jewish Voices, która wspiera antyizraelski ruch BSD uznała, że  przeprosiny pokazują iż Zaman “jest gotowa uczyć się od żydowskich sprzymierzeńców”. Organizacja stwierdza ponadto, że NDP “zdradza swoje postępowe korzenie”, pozwalając by manipulowało nią żydowskie lobby i “wrzuca pod pociąg” kobietę nie białą.

W wypowiedzi dla Posta NDP uznaje tymczasem, że definicja antysemityzmu przyjęta przez IHRA może zagrażać ludziom, którzy potępiają w sposób uzasadniony straszliwe naruszenia praw człowieka jakich rząd Izraela dopuszcza się przeciwko Palestyńczykom…

 

zrodlo:https://www.goniec.net/2019/06/29/w-kanadzie-nie-wolno-juz-krytykowac-izraela-za-lamanie-praw-czlowieka/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: