NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7291 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Czy widzisz analogię ??
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
najnowsze info z ukrainy 11.04.2021
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Szczepionka Szymonka jest potencjalnie groźna – komunikat prasowy, szczegółowo podana analiza w tabelkach !

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

VACCINEGATE – WSTĘPNE WYNIKI ANALIZY SKŁADU SYNFLORIX

Screenshot_14.png

Komunikat prasowy na temat analizy próbki szczepionki Synflorix seria ASPNB005AE

Do analizy tej próbki zastosowano metodę spektrometrii masowej do badania zanieczyszczeń w złożonych matrycach.

System ten jest szeroko stosowany w fazie badań i rozwoju szczepionek i okazał się bardzo pomocny w zastosowaniu do analizy składu produktu końcowego trafiającego na rynek.

Z analizy obrazowej pierwszego poziomu (badanie składu składników czynnych, zgodność z charakterystyką produktu leczniczego oraz zanieczyszczeń chemicznych i białkowych), wykryto że:

– antygeny nie zostały zidentyfikowane, tj. nie było możliwe ich sekwencjonowanie z powodu tworzenia się agregatów z aluminium, co czyniło je nierozpuszczalnymi i niestrawnymi.

Podobna charakterystyka została znaleziona w innych szczepionkach Glaxo (np.Infanrix hexa). Taka właściwość antygenów budzi wątpliwości co do bezpieczeństwa, ponieważ wiadomo, że adiuwant glinowy zawarty w szczepionce może być transportowany w mózgu przez specyficzne komórki układu odpornościowego, a zatem może również przenosić antygeny szczepionkowe z potencjalną neurotoksycznością.

Niezbędne jest sprawdzenie, czy agregaty glinu związane z antygenami szczepionkowymi są obecne w uszkodzonych tkankach mózgu.

– obecność dwóch zanieczyszczających białek w ilościach nie będących resztkami, tj. między nanogramami i mikrogramami, toksyczne zidentyfikowane w bazach danych:
– białko jądrowe EBNA-1, wykorzystywane do otrzymywania białek metodą rekombinacji DNA z wirusa Epsteina Barra (wirus powodujący mononukleozę)
– białko Acetylocholinoesteraza, enzym, który hydrolizuje ważny neuroprzekaźnik kwasu octowego i cholinę acetycoliny, pochodzenie tego zanieczyszczenia nie jest obecnie jasne.

Fakt, że udało się zsekwencjonować i zidentyfikować te dwa białka potwierdza, że ​​niestrawny i nierozpuszczalny agregat antygenów z glinem jest charakterystyczny dla tych antygenów, a nie jest błędem w metodzie analitycznej.

Skład i struktura molekularna tego agregatu zostaną dogłębnie zbadane.

Również obecność tych dwóch białek stwarza problem w zakresie bezpieczeństwa tej szczepionki, ponieważ oba mogą być potencjalnie toksyczne, jeśli dotrą do mózgu, co jest możliwe, jeśli zostaną przeniesione przez aluminium.

– obecność chemicznego zanieczyszczenia w ilościach nie będących pozostałościami, o wzorze chemicznym nadal nieznanym i nadal badanym.

Z tego pierwszego badania wynika, że ​​szczepionkę można uznać za wadliwą, a zatem potencjalnie niebezpieczną dla zdrowia publicznego.

Aby móc zbadać związek przyczynowy z bardzo poważnym uszkodzeniem tkanek nerwowych, które doprowadziły do ​​śmierci małego Szymona, konieczne jest kontynuowanie analizy szczepionki, mając na względzie badanie agregatu antygen- -aluminium, dwóch zanieczyszczonych białek zidentyfikowanych przez standardy kontroli, oraz nieznaną cząsteczkę chemiczną, te kwestie zostaną szczegółowo zbadane.

Kontynuujemy również analizę zanieczyszczenia materiałem genetycznym, w szczególności wirusa EBV i linii komórkowych wykorzystywanych do produkcji szczepionki.

Również w tym przypadku obecność zanieczyszczonego materiału genetycznego jest szczególnie niebezpieczna, jeśli jest przenoszona przez aluminium, ponieważ może powodować mutacje DNA i autoimmunizację, jak podano w literaturze dla innych szczepionek.

Zasadnicze znaczenie ma badanie tkanek zwłok ze specjalistycznymi metodami na wypadek powikłań poszczepiennych i dlatego należy zachować szczególną ostrożność podczas przeprowadzania sekcji zwłok i przechowywania próbek!

Dr Loretta Bolgan

 

RAPORT ZE WSTĘPNEJ ANALIZY 

 

  DANE OGÓLNE 

Dane klienta OGOLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE WIEDZY O SZCZEPIENIACH STOP NOP
 Oznaczenie próbek Synflorix, seria:–  ASPNB201CA

–  ASPNB005AE

Otrzymano dnia 26/03/2019

 CEL ANALIZY

 Kontrola składu produktu.

MATERIAŁY I METODY

 4.8 – S.O.P. – Trawienie w cieczy za pomocą trypsyny V511A Promega (wersja 1.2 z dnia 04/09/2018)

4.5 – S.O.P. – Metoda MS: analiza trawiona tryptykiem (peptydy) (wer. 1.5 z dnia 30.10.2018)

4.1 – S.O.P. – Metoda Bradforda oznaczania ilościowego białka (wer. 1.2 del 21/06/2018)

OTRZYMANE WYNIKI

 Sprawdzenie zgodności produktu z informacjami zawartymi w charakterystyce produktu. LINK DO CHPL

Składnik Obecność Związki jonowe
Polisacharyd pneumokokowy o serotypie 1 – 1 µg N.D.
Polisacharyd pneumokokowy o serotypie 4 – 3 µg N.D.
Polisacharyd pneumokokowy o serotypie 5 -1 µg N.D.
Polisacharyd pneumokokowy o serotypie 6B – 1 µg N.D.
Polisacharyd pneumokokowy o serotypie 7F – 1 µg N.D.
Polisacharyd pneumokokowy o serotypie 9V – 1 µg N.D.
Polisacharyd pneumokokowy o serotypie 14 – 1 µg N.D.
Polisacharyd pneumokokowy o serotypie 18Cn – 3 µg N.D.
Polisacharyd pneumokokowy o serotypie 19F – 3 µg N.D.
Polisacharyd pneumokokowy o serotypie 23F – 1 µg N.D.
Skoniugowany z białkiem nośnikowym D (pochodzącym z bezotoczkowych szczepów Haemophilus influenzae)        9–16 µg N.D.
Skoniugowany z toksoidem tężcowym jako nośnikiem białkowym 5–10 µg N.D.
Skoniugowany z toksoidem błoniczym jako nośnikiem białkowym 3–6 µg  N.D.
Chlorek sodu N.D.
Woda do wstrzykiwań N.D.
2-fenoksyetanol N.D.

 

*N.D.: nie wykrywalne: poniżej granicy wykrycia technologii.

Analiza jakościowa (metoda Bradforda)

Na podstawie wbudowanej linii kalibracyjnej wykryto stężenie białka mniejsze niż 0,25 mg / ml.

Screenshot_15

 

Frakcja białkowa

 Wykryto sygnały potencjalnie związane z sekwencjami aminokwasowymi.

Po dalszej analizie zidentyfikowano możliwe dopasowania z białkami.  Uzyskane wyniki są załączone z przetwarzaniem za pomocą MS-BLAST.

Załącznik „1 – wyniki wyszukiwania BLASTP” odpowiada partii ASPNB201CA.

Załącznik „2 – wyniki wyszukiwania BLASTP” odpowiadają partii ASPNB005AE.

Z przeglądu literatury dotyczącej białek zidentyfikowanych przez MS-BLAST wyłoniły się dwa białka potencjalnie szkodliwe dla ludzi (Tabela 1).

Białko Notatka naukowa
Białko jądrowe EBNA-1[Rhodanobacter sp. Soil772] Wielofunkcyjne białko wirusowe, związane z dimerem.Wirus Epsteina-Barra.

 

Acetylocholinoesterazy[Streptosporangium roseum DSM 43021] Hydrolaza serynowa, która kończy działanie,acetylocholina  hydrolizuje ją w kwas octowy i cholinowy.

 

Tabela 1

Poszukiwanie toksyn i zanieczyszeń.

Seria: ASPNB201CA

Zidentyfikowany jon cząsteczkowy Wzór podobny do struktury Odpowiednie notatki naukowe
m/z = 237.2

Seria: ASPNB005AE

Zidentyfikowany jon cząsteczkowy Wzór podobny do struktury Odpowiednie notatki naukowe
m/z = 237.2

Jon o stosunku m/z 237,2 dał pik o wysokiej intensywności (fig. 1) w serii ASPNB005AE.                                              W serii ASPNB201CA występuje obecność jonów, ale o mniejszej intensywności.                                                    Trwają dalsze badania umożliwiające ich identyfikację poprzez zaawansowane wyszukiwanie w bazach danych.

      Fig. 1  

DODATKOWE UWAGI: Brak

Analizy są wykonywane przy użyciu technologii uznanej przez międzynarodową literaturę naukową (Albini A. i in
15.10.2015r.; 29 (19): 1703-10. doi: 10.1002 / rcm.7270; Rapid Commun Mass Spectrom.

SZCZEPIONKA SZYMONKA JEST POTENCJALNIE GROŹNA – OFICJALNY KOMUNIKAT PRASOWY

Komunikat prasowy na temat analizy próbki szczepionki Synflorix seria ASPNB005AE, którą otrzymał Szymon z Radomia odłączony 18.06.2019 od aparatury w szpitalu na Niekłańskiej

Do analizy tej próbki zastosowano metodę spektrometrii masowej do badania zanieczyszczeń w złożonych matrycach.

System ten jest szeroko stosowany w fazie badań i rozwoju szczepionek i okazał się bardzo pomocny w zastosowaniu do analizy składu produktu końcowego trafiającego na rynek.

Z analizy obrazowej pierwszego poziomu (badanie składu składników czynnych, zgodność z charakterystyką produktu leczniczego oraz zanieczyszczeń chemicznych i białkowych), wykryto że:

– antygeny nie zostały zidentyfikowane, tj. nie było możliwe ich sekwencjonowanie z powodu tworzenia się agregatów z aluminium, co czyniło je nierozpuszczalnymi i niestrawnymi.

Podobna charakterystyka została znaleziona w innych szczepionkach Glaxo (np.Infanrix hexa). Taka właściwość antygenów budzi wątpliwości co do bezpieczeństwa, ponieważ wiadomo, że adiuwant glinowy zawarty w szczepionce może być transportowany w mózgu przez specyficzne komórki układu odpornościowego, a zatem może również przenosić antygeny szczepionkowe z potencjalną neurotoksycznością.

Niezbędne jest sprawdzenie, czy agregaty glinu związane z antygenami szczepionkowymi są obecne w uszkodzonych tkankach mózgu.

– obecność dwóch zanieczyszczających białek w ilościach nie będących resztkami, tj. między nanogramami i mikrogramami, toksyczne zidentyfikowane w bazach danych:
– białko jądrowe EBNA-1, wykorzystywane do otrzymywania białek metodą rekombinacji DNA z wirusa Epsteina Barra (wirus powodujący mononukleozę)
– białko Acetylocholinoesteraza, enzym, który hydrolizuje ważny neuroprzekaźnik kwasu octowego i cholinę acetycoliny, pochodzenie tego zanieczyszczenia nie jest obecnie jasne.

Fakt, że udało się zsekwencjonować i zidentyfikować te dwa białka potwierdza, że ​​niestrawny i nierozpuszczalny agregat antygenów z glinem jest charakterystyczny dla tych antygenów, a nie jest błędem w metodzie analitycznej.

Skład i struktura molekularna tego agregatu zostaną dogłębnie zbadane.

Również obecność tych dwóch białek stwarza problem w zakresie bezpieczeństwa tej szczepionki, ponieważ oba mogą być potencjalnie toksyczne, jeśli dotrą do mózgu, co jest możliwe, jeśli zostaną przeniesione przez aluminium.

– obecność chemicznego zanieczyszczenia w ilościach nie będących pozostałościami, o wzorze chemicznym nadal nieznanym i nadal badanym.

Z tego pierwszego badania wynika, że ​​szczepionkę można uznać za wadliwą, a zatem potencjalnie niebezpieczną dla zdrowia publicznego.

Aby móc zbadać związek przyczynowy z bardzo poważnym uszkodzeniem tkanek nerwowych, które doprowadziły do ​​śmierci małego Szymona, konieczne jest kontynuowanie analizy szczepionki, mając na względzie badanie agregatu antygen- -aluminium, dwóch zanieczyszczonych białek zidentyfikowanych przez standardy kontroli, oraz nieznaną cząsteczkę chemiczną, te kwestie zostaną szczegółowo zbadane.

Kontynuujemy również analizę zanieczyszczenia materiałem genetycznym, w szczególności wirusa EBV i linii komórkowych wykorzystywanych do produkcji szczepionki.

Również w tym przypadku obecność zanieczyszczonego materiału genetycznego jest szczególnie niebezpieczna, jeśli jest przenoszona przez aluminium, ponieważ może powodować mutacje DNA i autoimmunizację, jak podano w literaturze dla innych szczepionek.

Zasadnicze znaczenie ma badanie tkanek zwłok ze specjalistycznymi metodami na wypadek powikłań poszczepiennych i dlatego należy zachować szczególną ostrożność podczas przeprowadzania sekcji zwłok i przechowywania próbek!

Dr Loretta Bolgan

Screenshot_2019-06-24-10-59-20-216_com.microsoft.office.word_

Screenshot_2019-06-24-10-59-26-784_com.microsoft.office.word_

Pomimo wniosku dowodowego o zabezpieczenie szczepionki i jej przebadanie w styczniu prokurator z Radomia nie przeprowadził badań toksykologicznych

szczepionki, którą otrzymał odłączony od aparatury w szpitalu przy Niekłańskiej w Warszawie Szymonek. Prokurator postanowił jedynie o przeprowadzeniu badań toksykologicznych z krwii, choć była już trzykrotnie przetaczana i jest to bezcelowe. Ponadto prokurator poinformował rodziców, że szczepionka została przebadana i nie
jest przyczyną rozstroju zdrowia ich dziecka, chociaż nie jest to prawdą. Jedynie Główny Inspektor Farmaceutyczny zwrócił się do… producenta o informację czy testy archiwalnej próbki są zgodne ze specyfikacją producenta. Do dzisiaj ani prokurator, ani żaden urząd nie przebadał szczepionki po której u Szymona w ciągu 5 dni pojawiły się drgawki i zapalenie mózgu.
http://www.stopnop.com.pl/szymon

BRAWO STOP NOP – dobra robota – szczepionki musza być dobrowolne,

a te, wycofane – SUBITO !!!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: