NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Kto zabił 10-letnią Kristinę? Kryminalistyk: Nie ma podstaw do wypowiadania kategorycznych sądów krótki [WYWIAD], czyżby próba zamiatania sprawy pod dywan ???

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

zamordowana dziewczynka

Wszystko, co sobie dopowiadamy, to domysły, opinie, przekonania. To oczywiście nie oznacza, że Jakub A. nie zabił. Prawdopodobne jest to, że jest sprawcą zabójstwa. Ale wypowiadanie w tym momencie kategorycznych sądów, że to morderca czy psychopata – proszę wybaczyć, ale nie ma ku temu podstaw

Jakub A. zabił 10-letnią Kristinę?

Nie wiem.

Jak to?

Premier Mateusz Morawiecki wie, że zabił, wie to były wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki, Jarosław Zieliński, wiceminister spraw wewnętrznych i administracji odpowiedzialny za nadzór policji, też wie. A pan nie wie?

A ja nie wiem

Za to wiem, że wiedza polityków, celebrytów, dziennikarzy i ogólnie opinii publicznej opiera się na tym samym źródle, czyli informacjach przekazywanych przez media.

Media bywają niezłym źródłem informacji.

Ale jednak nie w sprawie zabójstwa. W tych przekazanych wiadomościach – a przynajmniej tych, które dotarły do opinii publicznej – nie ma zapisu z monitoringu, na którym widać, kto i jak dokonuje zabójstwa. Nie dostaliśmy nagrania audio, na którym Jakub A. mówi „A teraz cię zabiję!”, po czym słychać odgłos charczenia. Wiemy tylko, że 10-letnia dziewczynka nie żyje. Wiemy, gdzie jej zwłoki zostały ujawnione. Wiemy, kto został zatrzymany jako osoba podejrzewana, a teraz już – po przedstawieniu zarzutów – podejrzana. I tyle.

SKANDALICZNE SŁOWA – OFICERA POLICJI !!!

MOJA RADA DLA TEGO PANA – NIESTETY MUSZE ZABRAC GLOS !

KIERUJAC SIE  DOBREM SLEDZTWA, SZACUNKIEM DO RODZINY OFIARY ORAZ MOIM DOSWIADCZENIEM ZAWODOWYM,  I TO NIE TYLKO JAKO ASYSTENTKA PRAWNA Z RACJI WYKONYWANIA SWOJEGO ZAWODU, ALE JAKO POLKA, JAKO MATKA, JAKO OSOBA, KTORA PRZESTRZEGA – PODSTAWOWE PROCEDURY  PRAWA POLSKIEGO  !

BRZMI ONA TAK !

SZANOWNY PANIE OFICERZE ORGANOW SCIGANIA

PONIŻEJ PODRĘCZNIKOWE WRĘCZ  PROCEDURY PRAWA POLSKIEGO  !

  1. JAKUB A BEZSPORNIE PRZYZNAŁ SIĘ DO SWOJEJ WINY JUŻ W TRAKCIE PRZEPROWADZANIA  WIZJI LOKALNEJ !
  2. PANIE OFICERZE POLICJI KRYMINALISTYKI PROSZĘ NAJPIERW ZAKONCZYC POSTEPOWANIE PRYZGOTOWAWCZE, NASTEPNIE RZETELNIE PRZYGOTOWAĆ ZEBRANE SKRUPULATNIE DOWODY,  SPORZĄDZIĆ Z NICH WYCZERPUJĄCY WSZYSTKIE ZNAMIONA PRZESTĘPSTWA – AKT OSKARŻENIA, I UDAĆ SIĘ  DO SĄDU i W BIURZE PODAWCZYM SĄDU ZA POTWIERDZENIEM ODBIORU – ZŁOŻYĆ TEN AKT OSKARŻENIA
  3. NASTĘPNIE DLA DOBRA WSZYSTKICH  A PRZEDE WSZYSTKIM Z POWODU SZACUNKU DLA OFIARY – GRZECZNIE POCZEKAĆ NA PROCES SĄDOWY I WYROK SĄDU, ZAPEWNIAM PANA, IZ NAWET SPRAWCA BEDZIE MIAL MOZLIWOSC OBRONY PRZED SADEM, A SPRAWĘ PANA SWOBODNEJ, OCENY JAK I  POPISOWYCH REWELACJI WYPOWIEDZI MEDIALNYCH  – ZANIECHAC ! 
  4. OBLIGUJE TEZ PANA ART 54 UST 1, –  KTORY PRZYTACZAM PONIZEJ 

Prawo karne

Tajemnica postępowania przygotowawczego chroni wartości konstytucyjne, zatem słuszna wydaje się teza, iż tajemnica ta może być swoistą podstawą ochrony innych praw konstytucyjnych.  

Screenshot_6.png

 

Samemu terminowi „tajemnica” można nadać wiele znaczeń, przy czym zgodnie ze słownikowym rozumieniem jest to coś tajnego, czego nie należy rozgłaszać, coś, co nie powinno wyjść na jaw. Na gruncie normatywnym najczęściej odnosi się do informacji pozyskanej w związku z wykonywanym zawodem czy też podjętymi czynnościami, której ujawnienie innym osobom zostało reglamentowane lub zakazane.

 

Jest to zatem takie kwantum wiedzy, z którego nie można korzystać, bo prymat w tym wypadku znajduje ochrona innych wartości, stanowiąc konkretną barierę ochronną i zapobiegawczą przed bezprawnym wykorzystaniem informacji.

 

Prawo do informacji o przebiegu postępowania karnego jest ważnym elementem przewidzianego w art. 10 europejskiej konwencji praw człowieka i podstawowych wolności prawa do wolności otrzymywania i przekazywania informacji. Wolność ta może przy tym zostać uwarunkowana spełnieniem wymogów i poddana ograniczeniom określonym w ust. 2 wskazanego przepisu.

Jednym z przełomowych orzeczeń Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w materii poddania śledztwa kontroli społecznej jest wyrok w sprawie Kelly i inni vs. Zjednoczone Królestwo, w którym została sformułowana ogólnie konieczność istnienia publicznej kontroli śledztwa oraz zagwarantowania pokrzywdzonym dostępu do akt sprawy. Zakres zaś takiej kontroli publicznej uzależniony pozostaje od rodzaju sprawy. W późniejszych judykatach Trybunał wskazywał ponadto, iż niezbędne jest określenie mechanizmów zapewniających transparentność działania organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości.

Kodeks postępowania karnego stanowi, iż akta sprawy karnej mogą być udostępniane nie tylko stronom (jawność wewnętrzna), ale także – po uzyskaniu zgody prezesa sądu lub prokuratora (w zależności od etapu postępowania) – innym osobom, na przykład dziennikarzom (jawność zewnętrzna). Duże znaczenie należy także przypisać ustawie o dostępie do informacji publicznej, jak również prawu prasowemu, na którego regulacjach prasa opiera swoje działania, urzeczywistniając prawo obywateli do rzetelnego informowania, jawność życia publicznego oraz kontrolę i krytykę społeczną.

 

W polskiej przestrzeni prawnej prawo do informacji znajduje swoje źródło w art. 61 ust. 1 Konstytucji RP, a także w jej art. 54 ust. 1, statuującym ogólniejszą wolność informacji. Uprawnienie to nie jest jednak absolutne i może podlegać ograniczeniom.

Właśnie z tych przytoczonych powyżej względów, powinien pan powołać się na adekwatny w tym przypadku powyższy art oraz powstrzymać się od  medialnych wystąpień w sprawie najwyższej rangi, – jakim jest sprawa kryminalna z udziałem dziecka – jako ofiary,  a tym samym  powołać się na tajemnicę nie zakończonego postępowania przygotowawczego i  zwyczajnie odmówić udziału w – wywiadzie !!!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: