NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7291 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Czy widzisz analogię ??
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
najnowsze info z ukrainy 11.04.2021
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Józef Krajewski: – Syjonizm jest główną przyczyną współczesnego antysemityzmu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

W tym artykule mam zamiar wyjaśnić, że wskazując palcem na Żydów, jako złych ludzi jest delikatnie mówiąc nieuczciwe, ponieważ powinniśmy oddzielić wierzących i kierujących się religijnymi zasadami Żydów od Syjonistów.

Joe Chal

Foto: Rabin Aharon Cohen;

Dlaczego ortodoksyjni Żydzi są przeciwko Izraelowi i dlaczego co roku w święto Purim w największych miastach zachodnich palą oni flagi Izraela?

Na to pytanie postaram się odpowiedzieć jak najprostszym sposobem.

Syjonizm to świecki i nacjonalistyczny koncept zapoczątkowany około 120 lat temu, całkowicie odrzucony przez autentycznych wyznawców judaizmu.

Prawdziwy Judaizm powstał tysiące lat temu i jest on religijnym sposobem życia, jako religijna koncepcja pełna etyki, moralności i życzliwości dla bliźnich.

Pierwsze wzmianki o Judaizmie datują się na około 3500 lat temu.

Natomiast syjonizm to nacjonalistyczny, pozbawiony Boga egoistyczny pomysł, jak znaleźć Żydom miejsce do życia, ale zrobiono to w sposób, który był całkowicie sprzeczny z ortodoksyjnymi zasadami judaizmu.

W tym miejscu można dużo powiedzieć na ten temat, jednak faktem jest, ze ortodoksyjny judaizm to sposób na życie pokrywający właściwie wszystkie aspekty życia, promujący idee, ze Palestyna jest miejscem, gdzie Żydzi będą mieszkali, tak jak to było obiecane w ramach żydowskich religijnych wierzeń, ale zanim to się stanie musza być spełnione pewne warunki opisane w Torze a wypowiedziane przez Boga.

Jednak głównym warunkiem jest, aby żyć w sprecyzowany sposób, wysoce moralny i religijny. Jednocześnie Talmud ostrzega, aby Żydzi zachowywali poprawny poziom zachowania każdej jego formie, inaczej nie zostaną uznani, jako godni by zamieszkać w Palestynie.

I rzeczywiście przez pierwsze 1500 lat Żydzi mieszkali i żyli spokojnie na Ziemi Świętej. Chociaż było wielu wspaniałych i sprawiedliwych Żydów to, jako Naród nie sprostali wymogom judaizmu a religia ich ostrzegała, że utracą palestyńską ziemię, jeżeli nie zachowają odpowiedniego poziomu życia i tak niestety się stało.

W rezultacie ich łamania religii Bóg ukarał ich wygnaniem z Ziemi Świętej. Nauki religijne uczą, że około 2000 lat temu Naród żydowski był przegnany z Palestyny, rozsyłając ich w cztery strony świata.

Sami Żydzi nauczają, ze to wygnanie było z woli Boga, ale jednocześnie stwórca nakazał, aby wszyscy wygnani, gdziekolwiek by się znaleźli byli dobrymi obywatelami, włącznie z Palestyną, gdzie Żydzi stracili władzę polityczną. Mieli żyć w tych krajach, jako przestrzegający prawa, pokojowo nastawieni obywatele w taki sposób, jaki był zgodny z naukami judaizmu.

Te nauki są bardzo ważne, ponieważ Żydzi byli ostrzegani, że jeśli nie dotrzymają tych warunków to będą tego straszne konsekwencje i przyjdą niebezpieczne czasy dla Żydów. W tym celu zostali oni wszyscy poddani przysiędze, która mówiła o tym, ze musza się oni zastosować do tych wymagań.

Czas Syjonistów

Żydzi przez te lata na wygnaniu cierpieli, ponieważ nie potrafili uszanować zasad panujących w krajach, w których się znaleźli, szczególnie w Europie.

Około 120 lat temu niewierzący Żydzi wpadli na pomysł, że rozwiążą ten problem i spróbują stworzyć swój własny kraj a było to zabronione przez religię mówiąca, że zabronione jest rozwiązywanie tego problemu z użyciem własnych rąk. To Wszechmogący miał zdecydować, kiedy i jak to będzie dane.

Jeśli mimo wszystko Żydzi wezmą w swoje ręce tworzenie własnego Państwa to narażą wszystkich Żydów na wielkie niebezpieczeństwo.

Syjoniści jednak zignorowali zasady Talmudu i nauki judaizmu i przystąpili do realizacji swego planu stworzenia własnego kraju. Były drobne dyskusje, gdzie to Państwo ma powstać i zdecydowano, ze zostanie założone w Palestynie, ale zrobili to w sposób odwrotny do nauk religii, która zabraniała tego czynić. Zignorowano również fakt, że żyli tam rdzenni Palestyńczycy, ale zdecydowali się nie przejmować tym faktem, podkreślali zawsze, ze „staranują wszystkie wymogi”.

Jak postanowili Syjoniści tak też zrobili i około 100 lat temu w agresywny sposób przybyli do Palestyny konfrontując się w krwawy sposób z tamtejszymi obywatelami eksterminując ich całkowicie sprzecznie z zasadami wiary i przeciwko humanitarnym zasadom.

Na domiar złego niewierni Żydzi z całego świata wspierają finansowo ten kraj splamiony krwią niewinnych Palestyńczyków.

Religijni Żydzi przeczuwają, że Syjonizm to prawdopodobnie największa katastrofa, jaka przytrafi się wszystkim wygnanym z Ziemi Świętej.

Jako symbol sprzeciwu syjonistycznemu nacjonalizmowi wierni zasadom judaizmu na znak protestu palą izraelskie flagi w święto Purin.

Trzeba pamiętać, że każdy Amerykanin cześć swojego podatku oddaje do Izraela a wśród nich wszyscy Żydzi ortodoksyjni USA.

W artykule tym wykorzystano wypowiedzi Rabbina Aharona Cohena

 

zrodlo:https://www.salon24.pl/u/joechal/966429,jozef-krajewski-syjonizm-jest-glowna-przyczyna-wspolczesnego-antysemityzmu?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: