NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
Niemcy. Sąd wydał wyrok ws. dwóch uczniów: „Maseczki są bezużyteczne.” Rządzący w panice
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Aleksander Jabłonowski w CEPowisle

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

 Informacja to broń i Myśl jest bronią – jak pisał o. Józef Warszawski SJ

Aleksander Jabłonowski (Wojciech Olszański): Informacja to broń i „Myśl jest bronią” – jak pisał ks. „Paweł” – kapelan Konfederacji Narodu i powstania warszawskiego o. Józef Warszawski SJ (Rozważania. pierwsze wydanie „na okupacji Meppen 1947”)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

3 thoughts on “Aleksander Jabłonowski w CEPowisle

 1. Rowniez to zauwazylem!!!!Ale dlaczego? to proste pytanie trzeba sobie zadac.Czy jest to tylko zazdrosc albo nienawisc w strone jego Osoby, albo tez widza mocna konkurencje za jego bezposrednie,proste i szczere komentarze.Nazywa rzeczy po Imieniu a nie owija w bawelne.Te zaproszone osoby czy goscie na Portal bronia i wspieraja tylko i wylacznie swoich interesow.Kazdy jest tylko dla siebie i mowie o walce, patriotyzmie wspolnocie i wielkich czynach dla dobra Kraju.Bez wspolnego zjednoczenia sie wszystkich Obywateli nie mozna osiagac nigdy tego celu.Panowie PORTALE dlaczego nie wspieracie sie wzajemnie????Dlaczego nie mamy tej scislej wspolpracy???Bo problemy i cele w kraju sa dla wiekszosci te same!!!Albo???

 2. Zauważyliście to co ja zauważyłem ? otóż nikt nigdzie nie wspomina nawet słowem o kanale – stronie – portalu Jacka Caleiba , znaczy tego tu , miziaforum.
  Myślicie ze to przypadek ? szczególnie jest to rażące u takich osób jak te które tu były zapraszane Adolf Kudliński . Pitoń TV , Aleksander Jabłonowski , Maciej Maciak cw24 TV
  O czym to świadczy ? ano ni mniej ni więcej jak to że świadomie nie informują ludzi że istnieje platforma NIEZALEŻNA , to samo robili z platformą jackcaleib.com . ja pamiętam nawet „PATRONAIT” odmówił mu założenia konta bez powodu żadnego , Twiter , F.B .
  Wniosek wyżej wymienieni to nie sa przyjaciele Jacka Caleib , są to zwykłe CHUJE które promują siebie i swoje interesiki za darmo u Jacka ……. proste i logiczne .
  Nie mogą wspomnieć chociaż . Jackowi nie chodzi o sławę i kliki = szmal chodzi tylko o to żeby nauczyć ludzi że mogą sami publikować tu dla dobra ogółu , nawet powiedział że mogą tu publikować ludzie o przekonaniach od lewicy po prawice byle bez chamstwa .

  Albo nie mogą na przykład z Jackiem telefonicznie porozmawiać na swoich kanałach ??

  PEWNIE ŻE NIE MOGĄ BO GO TAK NA SERIO NIENAWIDZĄ I JAK TAKIE SZCZURY TYLKO CHCĄ WYKORZYSTAĆ W SWOICH SPRAWACH .

  WYJĄTKOWE KURWY GORSZE OD ŻYDÓW ………. wiem co piszę ………

  p.s wiem że Jack to widzi i wie . dla tego nie pytam go tu o to może ma w tym jakiś cel żeby tego nie widzieć . jaki ano właśnie taki żeby nie ściągać na siebie oskarżeń że coś mąci . tylko zebyscie wy sami doszli do takiego wniosku jak ja , mądry facet nie mówi nic a MÓWI !! i …….

  1. Zauwazylam juz to dawno…mam swoje zdanie na ten temat.Ciesze sie ,ze ktos oprocz mnie rowniez to zauwazyl……..Pozdrawiam serdecznie i zycze milego dnia

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: