NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7319 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
CZY COVID TO OSZUSTWO I NARZĘDZIE ZBRODNIARZY ? MATERIAŁ NADESŁANY PRZEZ CZYTELNIKA
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Przeczytaj!! Po co im spis powszechny ??
Tłum żydów tańczy na lotnisku Chopina. Gdzie jest epidemia?
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
Iran „świętuje” potężną eksplozję w fabryce rakiet w Izraelu - wideo
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Ustawa o 5G trafiła do sejmowej komisji cyfryzacji – kolejne skandale

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

„Jak to się odbija na poziomie całego organizmu, tego nie wiemy. Dopiero wprowadzenie sieci 5G będzie prawdziwym doświadczeniem na obywatelach” – prof. W. Klonowski.

Ekspert Narodowowego Instytutu Studiów Strategicznych Mateusz Jarosiewicz, Tobiasz Żuchewicz i Rafik Ennaoui aktywista ruchu przeciwko 5G pod Sejmem 3RP na proteście przed wprowadzaniem nie przebadanej technologii.

5G – komentarz strony społecznej do pierwszego czytania tzw. ustawy megaustawy cyfrowej

Rada Ministrów RP przyjęła projekt stworzonej pod dyktando lobbystów ustawy o zmianie ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych oraz niektórych innych ustaw, czyli tak zwaną nowelizację megaustawy. W środę (27.06.2019) trafiła ona do sejmowej komisji cyfryzacji. Relacjonuje to nawet Interia i PAP: https://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/technologia-5g-grozna-dla-zdrowia,2620530,4199

Aktywiści, politycy i eksperci przeciwko lobby

Justyna Czarnota o przed promieniowaniem

Megaustawa likwiduje szereg barier  i obniża koszty inwestycji telekomom o 90% oraz dofinansuje ich kwotą około 140 mln / rok. Wprowadza sieć anten do uzdrowisk, parków narodowych i rezerwatów przyrody. Wywłaszcza samorządy z własności nad własnym mieniem. To miliardy zysków (kosztem samorządów i budżetu państwa) w kieszeniach wybranych korporacji.

Należy spytac kto na tym zyska i gdzie płyną pieniądze.

„Wprowadzana właśnie na świecie (również w Polsce) technologia 5G, obiecująca wielki postęp technologiczny i gospodarczy, jak również znaczne ułatwienia w codziennym życiu, wzbudzają z jednej strony wielkie nadzieje, ale też lęk przed możliwymi konsekwencjami dla zdrowia i stanu psychicznego. A przecież decydenci powinni bezwzględnie przestrzegać zasady, że najskuteczniejszym sposobem dotrzymania kroku stale rosnącemu ryzyku związanemu z potencjalnym nadużywaniem rozwoju nauki musi być zrozumienie jej natury, konsultowanie się z ekspertami naukowymi i ciągłe naukowe monitorowanie. Tak aby nie zaniedbać niebezpieczeństwa, ale żeby też nie przeoczyć szansy rozwoju cywilizacyjnego.”
„Dlatego uważam, że powinniśmy zjednoczyć się i silnie nacisnąć na władzę, aby natychmiast powołała do życia PAŃSTWOWĄ NARODOWĄ AGENCJĘ NOWYCH TECHNOLOGII, której pozytywna opinia byłaby konieczna przed wprowadzeniem nowej technologii do powszechnego użytku”
Źródło: ALINA ABRAMCZYK Politechnika Łódzka opublikowano w magazynie PAUza Nr 468 Kraków, 25 kwietnia 2019

O powołanie takiej instytucji zabiega bezskutecznie Mateusz Jarosiewicz z grupą przedstawicieli środowiska akademickiego i innowacyjnego od stycznia 2018 roku:

Ministerstwo tak jak w wielu innych sprawach nie ustosunkowało się nawet do listu. Podobnie zignorowano listę uwag dotyczących wdrażania mega-ustawy sporządzoną przez Centrum Rozwoju Innowacji Strategicznych:

Skutki oddziaływań tej technologii nie są jeszcze znane i nie została ona przetestowana na ludziach i ekosystemie biologicznym. Mimo tego anteny są instalowane w ekspresowym tempie, a rząd lekcoważy wszyskie argumenty i protesty strony społecznej i naukowców.

https://www.wnp.pl/tech/singapur-wyda-miliony-na-testy-5g-zanim-udostepni-siec,348537_1_0_0.html
Po kogo stronie stoją ustawodawcy korporacji czy Polaków?

Dla nas jest to już oczywiste: https://niss.org.pl/falszowane-wybory-falszywa-wladza/
Czy wybory w Polsce są fałszowane? To pytanie retoryczne. Pytanie jest tylko kiedy i w jakim stopniu. Przecież samo reglamentowanie dostępu do mediów jest kłamstwem. Przemilczenie jest wszechobecne. PZPR-owy skład korpo medialnych i sondażowni jest czarno na białym w KRS podobnie jak ich „preferencje” na Facebooku i innych social mediach. Ich zmowa z korporacjami wrzucających miliardy trwa od Balcerowicza i powołania fundacji CASE. Jednoosobowa firma MDP założona przez b. prezesa DELLa dostarczająca sprzętu i softu zarówno do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Kancelarii Prezydenta jak i Państwowej Komisji Wyborczej jest malutkim kawałkiem tej inscenizacji.

Alternatywy dla obecnego systemu.

Jak wykorzystać zdobycze technologii dla poprawy zdrowia, bogactwa, wolności i wspólnego dobra?

Apel do informatyków o współpracę w tworzeniu alteratywy dla obecnego systemu opartego o zyski zagranicznych korporacji.
https://1polska.pl/reprezentanci/mateusz_jarosiewicz_550
Jak postąpić w sytuacji, w której rząd nie chce z nami rozmawiać? Tworzymy w miastach miejsca spotkań, nowe wspólnoty Polaków, budujemy własne urządzenia i aplikacje wspomagające komunikację i współpracę miedzy Polakami i Polonią. Razem stanowimy wielką siłę.

Oficjalne stanowisko rządu i prawda o technologii 5G:

Wanda Buk w ogniu niewygodnych pytań. Konferencja dotycząca mitów o 5G, które celowo tworzy samo Ministerstwo Cyfryzacji, aby ośmieszyć wszystkich przeciwników tego EKSPERYMENTU
Pani Wanda Buk zmieszana konkretnymi pytaniami zamiast odpowiedzieć informuje dziennikarzy iż CI LUDZIE zadający pytania o badania to CYNICY żerujący na ludzkim strachu.

Mikrofale – 5G a depopulacja – Zbigniew Gelzok

Zbigniew Gelzok o zagrożeniach ze strony systemu 5G oraz dla zdrowia fizycznego i psychicznego Polaków

Oddolność nie przejdzie z góry! – Wojciech Dobrzyński & Mateusz Jarosiewicz (Narodowy Instytut Studiów Strategicznych):

Czas się zjednoczyć – bo to jedyna droga do zmiany tej chorej rzeczywistości. W tym celu i po to powstała inicjatywa 1Polska. Tylko razem możemy odsunąć obecny, pookrągłostołowy układ partyjny od władzy, co jest warunkiem koniecznym, żeby cokolwiek mogło się w Polsce zmienić na lepsze. Co możesz zrobić? Przede wszystkim zarejestruj się i „podaj dalej”
https://1polska.pl/

Wysłuchaj:

NeOS nowy system operacyjny dla Polski? Należy stworzyć własny Internet niepodatny na centralną kontrolę (tzw. P2p) i własne zasady, odzyskać suwerenność technologiczną, co jest celem ruchu neOS i działań dyplomatycznych od kilku lat. Również priorytetowe jest stworzenie technologii dotyczącej dystrybucji i zarządzania finansami. A jest co dzielić, parytet polskiej waluty do samych surowców to co najmniej 700 bilionów

Screenshot_7.png

Cyberdemokracja w Polsce – Polska podąża drogą Szwajcarii i wprowadza głosowanie przez sieć? Projekt aplikacji I-Votingu wspierany przez nowy system operacyjny dla kraju „neOS” dzięki połączeniu technologii Bitcoin, TOR i Blockchain jako pierwszy na świecie rozwiązuje ułomności mechanizmów głosowania elektronicznego. http://neos.biuroprasowe.pl/90142/cyberdemokracja-w-polsce-polska-podaza-droga-szwajcarii-i-wprowadza-glosowanie-przez-sie

Stowarzyszenie „Prawo do życia” zajmuje się czuwaniem nad przestrzeganiem prawa przy budowie stacji bazowych telefonii komórkowych oraz zbieraniem dowodów na ich szkodliwość. Ujawniamy i upubliczniamy patologie, które występują w organach administracji publicznej oraz sądach, a w szczególności w Głównym Urzędzie Nadzoru Budowlanego. Poczytaj więcej o zagrożeniach związanych z technologią 5G:
https://www.facebook.com/Prawo-do-%C5%BCycia-2214695825234302/
Https://prawodozycia.pl

Narodowy Instytut Studiów Strategicznych. https://niss.org.pl

FB: https://www.facebook.com/narodowyinstytutstudiowstrategicznych/

Projekt Nowelizacji Megaustawy:https://orka.sejm.gov.pl/proc8.nsf/ustawy/2229_u.htm
Raport z kontroli NIK: nik.gov.pl/aktualnosci/kontroli-nie-ma-promienie-harcuja.html
Interpelacja Pana Posła Majki: sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/InterpelacjaTresc.xsp?key=B8PJWS
Korespondencje z Ministrem Cyfryzacji: drive.google.com/file/d/1ygFfB-aVlRQldN-0LfYJgrifynwNrEHG/view?usp=drivesdk
Pismo Narodowego Instytutu Studiów Strategicznych do Ministra Cyfryzacji ws. 5G:
niss.org.pl/5g-korespondencja-niss-z-ministerstwem-cyfryzacji
Pismo CRIS do Ministra Cyfryzacji: https://slideshare.net/neosmatjar/projekt-ustawy-o-zmianie-ustawy-o-wspieraniu-rozwoju-usug-i-sieci-telekomunikacyjnych-oraz-niektrych-innych-ustaw
Przekrojowy artykuł na ten temat: https://wolnemedia.net/jak-oklamuja-nas-w-sprawie-sieci-5g/

To woła o pomstę do nieba, brak słów to jest niepojęte – przecież rządzący też w tym będą siedzieć po uszy nie uciekną przed taką techniką !

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: