NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7289 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
MORGELONY – broń biologiczna XXI wieku!! FOTO +18
RUSZYŁA NIEMIECKA POMOC DLA POLAKÓW Potrzebne ubrania, jedzenie a nawet woda OTO PRAWDZIWA SYTUACJA W POLSKICH SZPITALACH
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

POLSKA UKARANY SUROWO ZA CYTOWANIE W DYSKUSJI FRAGMENTÓW BIBLII – I WYRZUCONY Z PRACY

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Robert🇵🇱💯@rocaPL

Instytut @OrdoIuris poinformował mnie dzisiaj, że IKEA zwolniła sprzedawcę za cytowanie Biblii. Sprzedawca miał w ten sposób bronić pracowników przeciwko zmuszaniu ich do udziału w akcjach promujących ruch LGBT. Czy @RzecznikIKEA ma w tej sprawie coś do powiedzenia?

Rzecznik IKEA Polska@RzecznikIKEA

Nie komentujemy spraw personalnych. W IKEA tworzymy otwartą i tolerancyjną kulturę, przestrzegamy zasad równego traktowania i nienaruszania godności pracowników.

See Rzecznik IKEA Polska’s other Tweets

Artur Stelmasiak@ArturStelmasiak

To oświadczenie jest dobitnym przykładem dyskryminacji i chrystofobii.

Pani dyrektor właśnie wyraźnie napisała, że wolność wypowiedzi, tolerancja, szacunek i godność osobista dotyczy tylko osób , a katolików można za biblijne poglądy dyskryminować i wyrzucać z pracy.

150 people are talking about this

Artur Ceyrowski@fideista

.@RzecznikIKEA Nie wygracie tej wojny. Przeproście, póki możecie i pamiętajcie, że jesteście firmą, która sprzedaje meble, nie narzędziem ideologicznej walki. Jeśli tego nie zrobicie, wkrótce będziecie się zwijać z polskiego rynku. To nie Szwecja, my szanujemy Boga i tradycję.

See Artur Ceyrowski’s other Tweets

Jakub Szymczuk@jakub_szymczuk

Jeżeli faktem jest zwolnienie pracownika za otwarte wyznawanie katolickich wartosci, to jest to zupełny skandal… dobrze, ze wobec tej firmy jest alternatywa i to z polskim kapitałem… https://twitter.com/rzecznikikea/status/1144185547356876800 

Rzecznik IKEA Polska@RzecznikIKEA
Replying to @ToJaPaBlo @OrdoIuris

Nie komentujemy spraw personalnych. W IKEA tworzymy otwartą i tolerancyjną kulturę, przestrzegamy zasad równego traktowania i nienaruszania godności pracowników.

19 people are talking about this

Maciej Zemła@MaciejZem

IKEA narzuca pracownikom ideologię LGBT i zwalnia tych, którzy mają odwagę zaprotestować. Jestem ciekaw, kto oprócz @OrdoIuris stanie w obronie wolności sumienia polskich pracowników? Związki zawodowe, RPO @Adbodnar? 🇬🇦👎 https://twitter.com/RzecznikIKEA/status/1144185547356876800 

Rzecznik IKEA Polska@RzecznikIKEA
Replying to @ToJaPaBlo @OrdoIuris

Nie komentujemy spraw personalnych. W IKEA tworzymy otwartą i tolerancyjną kulturę, przestrzegamy zasad równego traktowania i nienaruszania godności pracowników.

33 people are talking about this

Jan Pawlicki 🇵🇱@Jan_Pawlicki

Właśnie skomentowaliście. Zwolnienie za cytowanie Biblii jak rozumiem mieści się w zasadach równego traktowania? Skończcie z orwellowską nowomową bo się ośmieszacie https://twitter.com/rzecznikikea/status/1144185547356876800 

Rzecznik IKEA Polska@RzecznikIKEA
Replying to @ToJaPaBlo @OrdoIuris

Nie komentujemy spraw personalnych. W IKEA tworzymy otwartą i tolerancyjną kulturę, przestrzegamy zasad równego traktowania i nienaruszania godności pracowników.

See Jan Pawlicki 🇵🇱’s other Tweets
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

3 thoughts on “POLSKA UKARANY SUROWO ZA CYTOWANIE W DYSKUSJI FRAGMENTÓW BIBLII – I WYRZUCONY Z PRACY

  1. tak, wczoraj Prezes ORDO IURIS przesal mi to na remaila imioesciłam wszystko na stronie tu na forum Ordo Iuris zmienilo imię tego pana dla dobra sprawy jest to w moich publikacjach

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: