NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Czy widzisz analogię ??
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Jarosław Kaczyński z medalem za zasługi od Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Rektor Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie prof. Bogusław Machaliński wręczył medal prezesowi Prawa i Sprawiedliwości Jarosławowi Kaczyńskiemu. Jak czytamy na facebookowym profilu uczelni, jest to forma podziękowania za okazane wsparcie oraz pomoc dla szczecińskiej uczelni wyższej.

Podziękowania za wielkie inwestycje? PUM dostanie od rządu prawie 600 milionów złotych

Prezes Jarosław Kaczyński dziękując za medal, powiedział, że zawsze wspierał Szczecin i Pomorze Zachodnie – ważny region Polski. Jak czytamy w mediach społecznościowych Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, profesor Machaliński usłyszał wiele ciepłych słów pod adresem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego – uczelni, która od lat jest jednym z wiodących ośrodków akademickich kraju w obszarze medycyny. Pod zdjęciem umieszczonym w Internecie można przeczytać szereg komentarzy. Część osób gratulowała inicjatywy, a część komentowała, że uczelnia wyższa nie powinna angażować się w tematy polityczne.

W ostatnim czasie Pomorski Uniwersytet Medyczny ogłosił bardzo ambitny program inwestycyjny, który doczekał się dofinansowania rządowego na poziomie blisko 590 milionów złotych. W ciągu sześciu lat ma zostać zrealizowany program budowy budynku kliniczno-dydaktyczno-badawczego oraz rozbudowy i modernizacji szpitala przy ul. Unii Lubelskiej. Zmodernizowane zostaną oddziały Onkologii i Hematologii Dziecięcej. Dobudowany zostanie także Oddział Pediatrii i Żywienia PUM.

Marchewka komentuje: „Osłupiałem! To pierwszy taki przypadek w historii szczecińskich uczelni”

Sprawa odbiła się także dość szerokim echem w świecie szczecińskiej polityki. Poseł Platformy Obywatelskiej skrytykował Pomorski Uniwersytet Medyczny za angażowanie się w politykę:

– Osłupiałem! Dziwi mnie publiczne wychwalanie prezesa partii rządzącej na uczelni, która powinna być politycznie bezstronna i autonomiczna. To chyba pierwszy taki przypadek w historii szczecińskich uczelni, aby na oficjalnym profilu w mediach społecznościowych komplementować szefa PiS – komentuje poseł Platformy Obywatelskiej Arkadiusz Marchewka. – Ciekawi mnie, czy ktoś jeszcze otrzymał taki medal. Jeśli tak, to dlaczego o tych osobach nie mówi się? Nie mam poczucia, aby Jarosław Kaczyński jakoś wyjątkowo wspierał nasze miasto. Dlatego jestem mocno zaskoczony przesłaniem wyłaniającym się z komunikatu wydanego przez PUM – dodaje poseł Platformy Obywatelskiej.

zrodlo:https://wszczecinie.pl/aktualnosci,jaroslaw_kaczynski_z_medalem_za_zaslugi_od_pomorskiego_uniwersytetu_medycznego,id-32192.html?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: