NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

KONFLIKT ROSYJSKO-ŻYDOWSKI

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Screenshot_10
Ostry kryzys między Rosją a Izraelem jest faktem

Dobre relacje między Rosją a Państwem Żydowskim przechodzą silny kryzys. Samoloty żydowskie atakowały cele na terytorium Syrii i w ten sposób wzbudziły systemy obronne przeciwnika. Żydzi zrobili dwa manewry. Pierwszy pobudził system obrony przeciwlotniczej, a drugi manewr został tak przeprowadzony, by samoloty żydowskie mogły schować się za dużym samolotem szpiegowskim armii rosyjskiej, operującym w tym rejonie. Rakiety posiadają systemy samonaprowadzające, więc skierowany w określonym kierunku podążają za celem. W tym przypadku celem większym i bardziej widocznym dla czujników był samolot rosyjski.

Straty dla Rosjan to nie tylko ludzie i ciężki sprzęt, ale przede wszystkim wstyd. Sytuacja wymaga odpowiedzi dającej wyraźnie do zrozumienia, że nie można bezkarnie zabijać Rosjan. Gdyby takiej odpowiedzi nie było, to może być to początek większej liczby ofiar rosyjskich, po prostu stanie się to zachętą dla innych graczy w tym rejonie.

Incydent ten jest próbą sił. Kto rządzi w rejonie? Ten, co jest bezkarny i wydaje rozkazy. Kandydatem do tej roli jest oczywiście Państwo Żydowskie. Czy Rosja zaakceptuje całkowitą bezkarność Żydów? Przekonamy się niebawem, na chwilę obecną stosunki uległy zaostrzeniu. Pierwsza reakcja Moskwy jest ostra. Rosja oskarża Izrael o działania prowokacyjno-awanturnicze.

Decyzja o dostarczeniu Syryjczykom nowocześniejszych systemów obrony S-300 może oznaczać dla Żydolandii większe straty podczas ataków lotniczych, które dość regularnie przeprowadzają na terytorium Syrii. Może to być rodzaj ukarania Żydów lub sygnał, że jak się nie uspokoją, to będą kolejne „kary”. Jeśli Żydzi chcą współpracować z Moskwą, to nie mogą sobie pozwalać na wrogie działania.

W praktyce może to też oznaczać umocnienie się sił Irańskich w Syrii, jeśli takie w ogóle tam są. Na pewno dozbrojenie Syrii będzie zwiększać jej stabilność i przyczyni się do większego bezpieczeństwa. Kiedy Syria pokona już ostatnich terrorystów i najemników amerykańsko-żydowskich, jedynym agresorem pozostanie Państwo Żydowskie.

Czy w Rosji są siły wrogie Żydowskiemu Państwu? Jeśli tak, to teraz ci ludzie mają wyjątkowo silną pozycję. Chodzą plotki, że rosyjscy generałowie wolą współpracować z Iranem niż Żydolandią. Putin prawdopodobnie miał nadzieję, że zapewnienie Żydom bezpieczeństwa pomoże usunąć z tego rejonu wojska amerykańskie. Państwo Żydowskie nie miało wyjścia i jeśli chciało nadal bezkarnie napadać na sąsiadów, to musiało dogadać się z Rosją. Jaki więc cel miała prowokacja i zestrzelenie rosyjskiego samolotu? Prawdopodobnie chodzi o zniechęcenie Rosjan do angażowania się w tym rejonie.

Ostry atak na Państwo Żydowskie przypuścił sam Szojgu, minister obrony. Prawdopodobnie zrobił to spontanicznie i bez konsultacji z Moskwą. Zanim Putin zdążył telefonicznie porozmawiać z Netanyahu, było już gorąco. Natychmiast do Moskwy udał się dowódca żydowskich sił powietrznych, by w szczegółowym raporcie upierać się, że to nie jest ich wina.
Rosja nie ma jednak wyjścia. Musisz zrobić coś, co sprawi, że w przyszłości Żydzi dwa razy się zastanowią, zanim powtórzą podobny manewr. Decyzja zapadła. Syria otrzyma system obrony powietrznej s-300. Miejmy nadzieję, że uspokoi to bandyckie zapędy sąsiadów i da odrobinę spokoju Syryjczykom.

Ostry kryzys między Rosją a Izraelem jest faktem, ale z pewnością jeszcze nie raz podadzą sobie dłonie na znak współpracy.

Krzysztof Król

Uważam, ze Rosja będzie wstrzemięźliwa wobec Żyrandoli, a w przyszłości otoczy parasolem ochronnym. Co do S-300 to zobaczymy czy Rosja dostarczy Syrii. Bardzo ważna spraw to taka, że Syria już w tej chwili jest tak rozwalona i nigdy więcej nie zostanie scalona w poprzednim kształcie. Jeszcze jedno o Syrii, przygotujcie się na najgorsze.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: